منوی سایت
مروری بر گذشته

زن خیانتکار همسرش را کشت

زن خیانتکار همسرش را کشت

زن خیانتکاری که برای رسیدن به مرد مورد علاقه‌اش همسرش را با دارو به قتل رساند، پس از 14 ماه شناسایی و دستگیر شد.

خیانت زن به شوهر,قتل مرد به دست زن

اوایل اسفند ماه سال 91 جسد مردی حدودا 25 ساله در کنار یکی از خیابان‌های فرعی یکی از شهرهای استان قزوین توسط پلیس کشف و به پزشکی قانونی فرستاده شد.

در بررسی های اولیه کارآگاهان و همینطور پزشکی قانونی علت تامه مرگ و وقوع جنایت محرز نشد، به همین دلیل کارآگاهان زبده پلیس آگاهی استان قزوین دست از تحقیقات خود بر نداشته و تلاش خود را برای حل این پرونده بیشتر کردند.

تحقیقات ادامه پیدا کرد تا اینکه کارآگاهان از رابطه پنهانی زن مقتول با مرد غریبه‌ای مطلع شدند و سرانجام با به دست آوردن مدارک کافی مرد جوان را به همراه همسر مقتول دستگیر و به پایگاه انتقال دادند.

پس از ساعت ها بازجویی فنی و پلیسی و مقاومت عاملان جنایت در برابر حقیقت، در نهایت آنان با رویارویی با مدارک مستند به ناچار لب به سخن گشوده و به قتل دردناک مرد کارگر با همکاری یکدیگر اعتراف کردند.

همسر مقتول درباره جزئیات شب حادثه گفت: ابتدا همسرم را با دارو مسموم کردم و سپس با اضافه کردن دوز آن کم کم او را با لبخند به دیار باقی رهسپار نمودم و در پایان جسد شوهرم را با خودروی مرد مورد علاقه‌ام به حاشیه شهر انتقال داده و همانجا رهایش کردیم.

سرهنگ علی حسین حسینی نژاد رئیس پلیس آگاهی استان قزوین با اعلام این خبر به باشگاه خبرنگاران، گفت: علت بروز چنین قتل هایی عدم پایبندی به اصول شرعی و زناشویی است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

یک پاسخ به “زن خیانتکار همسرش را کشت”

  1. شهاب کادری گفت:

    به خدا قسم اگر زن حیایی را که خداوند در او به امانت گذاشته کنار برود در شهوترانی جنسی هیچ موجودی یارای مقابله با ان را ندارد و تمام مردان در شهوترانی همچنین زنی به زانو می افتند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network