بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته
آموزش سئو

تبلیغات

جهانیها

سامتیک، سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما و بلیط قطار با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز و کادر متخصص و مجرب خود، با پیاده سازی بستری کاربر پسند و ساده و با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه مسافرت هوایی و ریلی به شما کمک می کند با یک جستجوی ساده بلیط هواپیما و یا بلیط قطار مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.
این وب سایت اقدام به جمع آوری تمام اطلاعات پرواز خطوط هوایی و ریلی ایران نموده تا با توجه به نیاز کاربران سهولت اسفاده از امکانات جهت خرید اینترنتی بلیط ارزان هواپیما چارتری و سیستمی و بلیط قطار در فضای مجازی بر اساس آخرین تغییرات در اختیار کاربران قرار گیرد.

برای خرید خودرو، در بین هزاران آگهی فروش خودرو جستجو نموده و خودروی موردنظر خود را انتخاب نمایید. برای فروش خودرو، نسبت به ثبت آگهی فروش خودرو اقدام کنید.

برای خرید خودرو، در بین هزاران آگهی فروش خودرو جستجو نموده و خودروی موردنظر خود را انتخاب نمایید. برای فروش خودرو، نسبت به ثبت آگهی فروش خودرو اقدام کنید. از اخبار روز بازار خودرو و قیمت به روز خودرو مطلع گردید.

عمو پورنگ ازدواج کرد + عکس (داریوش فرضیایی)

داریوش فرضیایی ازدواج کرد,عمو پورنگ ازدواج کرد

عمو پورنگ ازدواج کرد + عکس (داریوش فرضیایی)

جهانی‌ها : داریوش فرضیایی که نه تنها کودکان، بل که بزرگسالان نیز او را به سبب اجرای متفاوت برنامه «عمو پورنگ» در سیما و البته بیشتر با همین اسم می‌شناسند،


علی ضیاء در آغاز برنامه با خطاب کردن فرضیایی به عنوان «آدم جریانساز» در حوزه برنامه‌های کودک، به عنوان اولین سوال از وی خواست بگوید لباس‌هایش را چه کسی انتخاب می‌کند؟!

او گفت: خودم و مادرم!

فرضیایی با بیان اینکه عمو پورنگ گذشته و حتی کودکی اوست گفت:

من همه آمال و آرزوهای کودکی‌ام را در عمو پورنگ متبلور کرده‌ام زیرا کودکی و نوجوانی خیلی خوبی را پشت سر گذاشته‌ام در حالی که برعکس عموپورنگ، داریوش فرضیایی واقعی مثل همه مردم عادی، دارای دغدغه و درگیر با خیلی از مسائل و مشکلات آدمهای دیگر است.

او که نزدیک چهار ماه پیش پدر خود را از دست داد، با یادآوری اینکه از آن اتفاق آسیب زیادی دیده است، اضافه کرد: من آن موقع برنامه زنده داشتم. می‌آمدم روی صحنه و برای لحظاتی از آن فضای غم‌انگیز دور می‌شدم، انرژی می‌گرفتم و به خانه می‌رفتم. پدرم با توجه به بیماری‌اش مدت‌ها بود که روی تخت دراز کشیده بود و نمی‌توانست حرکت کند. با افتخار و با حسرت می‌گویم که چرا این قدر کم توانستم به پدرم خدمت کنم. از پدرم کمتر سخن گفته‌ام زیرا بیشتر مامانی هستم! پسر‌ها بیشتر مامانی هستند و دخترها بیشتر، بابایی!

ضیاء، مجری برنامه بعضیا، پرسید: از پدرتان کتک هم خورده بودید؟!

داریوش فرضیایی گفت: نه اما نگاهش خیلی جذبه‌دار بود. من سعی کردم روزهای آخری را که سپری می‌کردند لحظه به لحظه با ایشان و کنارشان باشم چنان که وقتی قصد داشتم به خانه بروم این قدر اشتیاق داشتم که گویا می‌خواهم بچه‌ام را ببینم، می‌خواهم پدرم را ببینم و به ایشان غذا بدهم؛ پدر خیلی عزیز است؛ مادرم از این صحنه‌ها دلش می‌سوخت.

او افزود: به مادرم می‌گفتم دارم لحظاتی را تجربه می‌کنم که تعریف دیگری از زندگی به من می‌دهد. وقتی می‌دیدم پدرم دیگر حرکتی نمی‌تواند بکند؛ حتی برای خوردن آب یا غذا؛ من باید به او کمک می‌کردم.

 وی در پاسخ به این پرسش که آیا رابطه او با پدرش همیشه این قدر صمیمی بوده است گفت:

اواخر این طور شد و به همین دلیل می‌گویم حسرت. ما وقتی بزرگ می‌شویم می‌گوییم بزرگ شده‌ایم دیگر! ولی من احساس می‌کنم آغوش پدر را نیاز داشتم و دارم.

فرضیایی از روزهای سخت دیگری نیز یاد کرد که برادرش را به دلیل ابتلا به سرطان از دست داده بود: من از سر برنامه به بیمارستان می‌رفتم و از بیمارستان به برنامه می‌آمدم. سخت بود تضاد بین این دو. همزمان باید با دردی که داشم می‌آمدم جلوی دوربین؛ با این حال احساس می‌کردم این دوربین و این بچه‌ها، و بودن با این‌ها، آن را جبران می‌کند.

عکس عمو پورنگ

داریوش فرضیایی ازدواج کرد,عمو پورنگ ازدواج کرد

مجری بعضیا پرسید چرا عمو پورنگ از این حرف‌ها کمتر سخن به میان آورده و ما درباره برادر و پدرتان کمتر حرفی شنیده‌ایم؟

مهمان برنامه گفت: مخاطب من باید فضای شاد را تجربه کند. دغدغه من شاد بودن بیننده است.

عمو پورنگ در بخش دیگری از سخنانش و در جواب به کنایه ضیاء درباره «سری دوزی خاله و عمو» گفت: من ابتدا پورنگ بودم؛ لقب عمو را بچه‌ها به من دادند.

مجری بعضیا با اشاره به شایعه به هم خوردن رابطه عموپورنگ و تهیه کننده برنامه گفت: ان شاء الله که همیشه رابطه این قدر خوب و جذاب باشد و ما هم لذت ببریم!

فرضیائی با خنده پاسخ داد: حتماً خوب است؛ نگران نباشید! من حتی در مسائل مالی، تهیه کننده را بیشتر از خودم قبول دارم.
با پیش آمدن صحبت از مسائل مالی، وی ادامه داد: پول چیز بدی نیست اما بعضی آن را زیر لحاف و تشک می‌گذارند بعضی‌ها هم در کار سرمایه گذاری می‌کنند. من هم پول را دوست دارم چون زندگی با پول می‌چرخد.

او شایعاتی چون پایان برنامه عموپورنگ به سبب مسائل سیاسی، سیاسی بودن خود و… را رد کرد و در صحبت از نحوه تفکر و دنیای فکری خود گفت: من نه سیاست بلدم، نه واردش می‌شوم، نه علاقه مندم، نه سرم می‌شود؛ برنامه من کودک است؛ برنامه کودک را باید کودکانه دید. این تعبیرات غلط اولین صدمه‌اش را به بچه‌های ما می‌زند. بچه‌ها ضمیرشان پاک است، فکرشان پاک است و ذهنشان جایی برای این بحث‌ها ندارد.

 فرضیایی تاکید کرد: بچه‌ها را باید جدی گرفت.

او همچنین گفت: بیشترین دغدغه من کودک است. زمان پخش برنامه برای کودک باید بهترین زمان باشد. چرا باید این قدر سطحی نگاه کرد؟ اگر می‌خواهیم اثرگذار باشیم باید زمان خوبی برنامه‌شان را پخش کنیم. من احساس می‌کنم مسئولان آن قدر سرشان شلوغ است که کودک را فراموش کرده‌اند.

مجری برنامه معروف کودکان افزون بر این‌ها در واکنش به این گفته که می‌گویند شما سخت پول خرج می‌کنید، گفت:

من جواب می‌دهم سخت پول در می‌آورم و به همین دلیل سخت پول خرج می‌کنم. ما اگر چارچوب بندی درستی داشته باشیم این واژه سخت را کنار می‌گذاریم. با این حال، شاید بعضی‌ها بگویند سخت است.

ضیاء پرسید: ما کی قرار است دامادی شما را ببینیم؟ بچه‌ها دوست دارند، من هم دوست دارم رفیقم داماد شود.

عموپورنگ با خنده‌ای ابراز امیداوری کرد همزمان با هم باجناق شوند!

مجری برنامه بعضیا خواست با مطرح کردن مبحث سن و سال، خود را از چنین عاقبتی در امان بدارد که فرضیائی با خنده افزود: ببین! از برنامه زنده برای بالا بردن سن من استفاده نکن! من تنها مجری هستم که سنم در هر برنامه‌ای ۱۸ سال است! با این حال، اگر فرصت و شرایط آن پیش بیاید حتما ازدواج خواهم کرد.

او گفت: الان دغدغه خانوادگی دارم که مادرم است. ایشان قلبشان درد می‌کند و زیاد نمی‌تواند راه برود.

عکس عمو پورنگ

داریوش فرضیایی ازدواج کرد,عمو پورنگ ازدواج کرد

 در این برنامه همچنین امیرمحمد متقیان، یار و همراه عموپورنگ در برنامه سازی برای کودکان که فرضیایی او را «مثل بچه خودم که الان دیگر بزرگ شده» توصیف کرد، پس از بازگویی چگونگی آشنایی با عموپورنگ و ورودش به این برنامه گفت: آدم‌ها هیچ وقت در پشت صحنه آن طور نیستند که جلوی دوربین هستند. خیلی از بازیگران طنز را اغلب مردم فکر می‌کنند این‌ها مدام در حال خندیدنند! در حالی که پشت صحنه خیلی آدمهای جدی‌ای هستند. من از بچگی چون گفته‌ام عمو، هنوز هم می‌گویم عمو و عمو آن طور نیست اما بین اینهاست. قلبی مهربان دارد اما پشت صحنه و در کارش جدی است.

 او اضافه کرد:‌‌ همان عموپورنگ محبوب قلب بچه‌ها برای من هم محبوب است ولی جدا از رابطه دوستی و شخص داریوش فرضیایی.

امیرمحمد درباره خودش نیز گفت: من از بچگی خجالت در کارم نبود. اوایل اجرای برنامه از درس خواندن عقب افتادم اما بعد از بچه‌های بازیگر پرسیدم که چطور درس‌هایشان را می‌خوانند، من هم برای عقب نیفتادن از درس راهی را رفتم که آن‌ها رفته بودند. حالا کنکور هنر و علوم انسانی داده‌ام، هر دو را قبول شده‌ام و باید تصمیم بگیرم کدام را انتخاب کنم.

همچنین ببینید

منبع : iranmatlab.irلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

72 پاسخ به “عمو پورنگ ازدواج کرد + عکس (داریوش فرضیایی)”

 1. بیتا می‌گه:

  اون عکسه ک با عینک آبی هستش چقد شبیه بازیگای هندی شده…
  من۱۷ساله هنوز ک هنوزه مثل عموها دوسش دارم

 2. بیتا می‌گه:

  سلام عموی خوب من وداداشم دوست داریم همیشه توتلویزیون برنامه‌ داشته باشی

 3. تبسم می‌گه:

  عموپورنگ من شماروخیلی دوستدارم ای کاش بازم توتلوزیون شماروببینم،ازوقتی شمارفتین من خیلی ناراحتم اخه دلم خیلی براتون تنگ میشه.

 4. سکوت می‌گه:

  خیلی خوبه

 5. تبسم جون می‌گه:

  خیلی عموپورنگ خوبه من که حالاکه ۱۳ سالمه بازم میبینم ولی مامانم میگه چرامیبینی؟ من دیگه چه کنم…بیشترم کارای امیرمحمد رو دوسدارم ممنونم به خاطربرنامه ها خوبتون …..ممنونم …اقای متقیان به خاطراجراتون…..ممنونم…..ممنونم…ممنونم…..بازهم ممنونم…

 6. نسترن می‌گه:

  با عرض سلام میخواستم بگم بر نامتون خییییلی عالیه

 7. ملیکا قلاوند می‌گه:

  سلام عمو پورنگ من از برنامه های شما خیلی خوشم میاد و از شما می خواهم که به امیرمحمد

  عمو پورنگ دوباره برنامه های خود تان را ادامه دهید خواهش می کنممن شما را خیلی خیلی زیاد دوست دارمبگید که شما رو عزیت نکنن

 8. ملیکا می‌گه:

  سلام عمو پورنگ من از برنامه های شما خیلی خوشم میاد و از شما می خواهم که به امیرمحمد

  عمو پورنگ دوباره برنامه های خود تان را ادامه دهید خواهش می کنممن شما را خیلی خیلی زیاد دوست دارمبگید که شما رو عزیت نکنن

 9. ملیکا می‌گه:

  سلام عمو پورنگ من از برنامه های شما خیلی خوشم میاد و از شما می خواهم که به امیرمحمد بگید که شما رو عزیت نکند و من از شما خیلی خوشم میاد واقعا زیاد زیاد زیاد خ

 10. مهسا می‌گه:

  ااااااااااااااااااااااالیییییییییییییییی

 11. ناشناس می‌گه:

  عمو من۱۶سالمه ولی میبینمت

 12. تینااز مرند می‌گه:

  سلام عمو پورنگ من ۲۷ سالمه بازم برنامتونو میبینم یه دتر ۸ ماهه هم دارم

 13. محمدرضا می‌گه:

  منوتوکه باشییییییییییییم میشه یه محله باتلاشوکوشش همه کارا حله حله دونه دونه خونه خونه غصه هامون رفته فقط شادی میمووووونه

 14. ناشناس می‌گه:

  سلام عمو من از بچگی فیلم های شما میدیدم الان که بزرگ شدم هنوز برنامهاتون دوست دارم

 15. ناشناس می‌گه:

  من از خداافرین پیام میدم ۱۷سالمه خیلی دوستون دارم کاش یروز بتونم از نزدیک. ببینمتون خداحافظ (یاشاسین یاشاسین

 16. ناشناس می‌گه:

  من عاشقتم میغهمی عاشق

 17. ناشناس می‌گه:

  عموجون و امیرمحمد عزیز من ۱۹سالمه و داداشم ۲۰مابرنامه شما رو از بچگی میبینیم خیلی دوستتون داریم محله گل و بلبل عالیه عمو تولد من و شما یه روزه ولی شما هم سن بابام هستین دوستتون دارم خیلی زیاد فداتون بشم.

 18. ناشناس می‌گه:

  واقعا عمو پورنگ بچه هارو خوشحال میکنه

 19. ناشناس می‌گه:

  سلام آقای فرضیایی من از استان اردبیل هستم ما ترکاشمارو خیلی دوس داریم و دوس داریم به اردبیل بیایید من بایه پسر تنهایم همیشه دوسداریم و پسرم از برنامه شما خوشش میادای. کاش شما خیر پسر من بودید چون دوس داره شمارو ببینه اونم از نزدیک حداقلش با تلفن من تماس بگیرید با پسرم بحرفید چون پدر نداره پدرش دورازش۰۹۱۴۵۳۹۹۷۷۱تشکراز برنامتون

 20. ناشناس می‌گه:

  I love youعمو منو خواهرم.خیلی دوستت داریم ومیخایم شما رو از نزدیک ببینیم ن

 21. رم می‌گه:

  سلآم عموپورنگ چی میشه به مدرسه ی شهید مدنی تبریز بیآین

 22. ناشناس می‌گه:

  سلام چی بگم عموخیلی دوس داشتم شماروببینم ولی شماماکجافقط میگم دوست دارم

 23. مبینا می‌گه:

  سلام من مبینام عمو جانم من شما را خیلی خیلی دوست دارم و یکی از این آرزوهام دیدن
  مبینام از رفسنجانبرات

 24. ثمین می‌گه:

  میگه میشه

 25. سلام عموپورنگ من سوگند 7ساله از اصفهان شماراخیلی خیلی دوست دارم وسال نو راپیشا پیش به شما وخانواده محترمتان تبریک می گویم می‌گه:

  خیلی برنامه زیبا وجزابی دارید به امیدروزهای بهتربرای شماوگروه اجرایی شما

 26. الییییییی می‌گه:

  برنامتون عااااااالی

 27. مریم می‌گه:

  سلام عمو من ۱۹سالمه عاشق برنامتونم ایشالا همیشه سلامت باشین

 28. ناشناس می‌گه:

  سلام عمو من ۱۹سالمه دانشجوام اما بازبرنامتونومیبینم ایشالا همیشه سلامت باشین

 29. ناشناس می‌گه:

  عمو دورنگ ازدواج کردم

 30. حنانه خرم ابادی . می‌گه:

  برنامه خیلی قشنگی دارید ومن برنامه هاتون رادوست دارم ومیبینم لطفا سری جدید برنامتون راپخش کنید

 31. حنانه خرم ابادی . می‌گه:

  برنامه تون خیلی قشنگه

 32. زهرا می‌گه:

  باسلام و وعرض ادب خدمت عموپورنگ عزیز و عوامل برنامه
  من از شما و برنا مه تان خیلی خوشم می آید عموپورنگ عزیز من در برنامه ی عیدانه ی شما در سال۹۵ حضور داشتم خیلی به من خوش گذشت امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق و موید باشی

 33. رها می‌گه:

  اقای فرضیایی براتون ارزوی طول عمر میکنم..شماهمیشه خنده رولب بچه ها میارین امیدوارم عوضشوازخدابگیرین..به امید موفقیتای روزافزونتون.

 34. ستاره می‌گه:

  از امیر محمد خوشم نمیاد

 35. ستاره می‌گه:

  لوس و پررو ومغروره اااااااااههههههه از امیر محمد خوشم نمیاد

 36. ستاره می‌گه:

  از امیر محمدبدم میاد خخخخخخخخخییییللللی لوس وپرروه ومغرور ولی عمو پورنگو دوست دارم خخخخخخخخییییییللللیی

 37. امیرمحمدتقوی می‌گه:

  سلام عمو برنامتون عالیه خیلی دوستت دارم

 38. امیرمحمدتقوی می‌گه:

  خیلی دوستون دارم

 39. امیرمحمدتقوی می‌گه:

  خیلی دوست دارم برنامه جدید بسازین اگه خبری شد اطلاع بدین

 40. ارمیتا می‌گه:

  سلام عمو پورنگ من برنامه ی شمارو خیلی دوست دارم

 41. مهسا می‌گه:

  من عاشق برنامه هاشم مخصوصا محله گل و بلبل بچه ها بیاید سن هامونم بزاریم من ۱۰ سالمه

 42. فاطمه می‌گه:

  سلام عموپورنگ من خیلی شمارو دوست دارم برنامه تون عالی من۱۴سالمه ودارم هنوز برنامه شمارو نگاه میکنم لطفا امیرمحمد رو بیشتر توی برنامه بیارین منطورم روی صحنه است

 43. حسین می‌گه:

  عاشقتم اورنگ به قول اقای عزیز

 44. پریسا چالاک می‌گه:

  سلام عموپورنگ من پریسا هستم برنامه ی شما عالی اسست

 45. ناشناس می‌گه:

  مریم

  برنامه توت
  خیلی
  خوشمله

 46. الهه می‌گه:

  سلام عمو کاش پیامم رو ببینید امروز یک مرداده سال۱۳۹۵ تولدتون مبارک انشاالله۱۲۰ ساله بشید و همیشه همین جور در تلویزیون بدرخشید

 47. فاطمه می‌گه:

  من از برنامه شما خوشم میاد همیشه داداشم گریه میکند که می خوام محله گل وبلبل راببینم

 48. فاطمه می‌گه:

  دوست دارم عموپورنگ خخخخخخخخخییییییییللللللللللللللیییییییییییییییییییییییی

 49. ریحانه خدمتی می‌گه:

  سلام عموجانمن از برنامه شما لذت میبرم

 50. ستاره می‌گه:

  ایشالا عموپورنگ یه روزی خوشبخت بشه همه دوست دارندعموپورنگ خوشبخت بشه بچه ها هولش نکنیدبلاخره یه روزی عموپورنگ خوشبخت میشه اینو به شما قول می دم دغدغه خانوادگی داره مادرش قلبش درد می کنه و نمی تونه راه برود امید وارم عموپورنگ مادرت خوب بشه.

 51. فاطمه شیرزاده می‌گه:

  عمو سلام من ۱۵ سال دارم من شما را دوست دارم عاشقتم

 52. یه ارزوبه دل می‌گه:

  سلام عموپورنگ اگه پیامهام بدستتون میرسه ومی بینیشون کمکم کنین یه ارزودارم ایکه شماروببینم اونم ازنزدیک مگه من چی میخوام

 53. یه ارزوبه دل می‌گه:

  عموپورنگ نذارارزوبدل بمونم نذارالتماست میکنم قسمت میدم

 54. ستاره می‌گه:

  سلام من ۳۰ سالمه برنامت را دوست دارم.همیشه نگاه می کنم.

 55. ناشناس می‌گه:

  سلام شما ازدواج کردین

 56. سارا می‌گه:

  سلام عمو پورگ متاسفم وتسلیت میگم هر چند خیلی دیر گفتم
  ولی من ودوتا برادرم که یکی ۲ ودیگری۵سال دارن هر روز برنامه شما رو نگاه میکنیم اما من کمتر چون به قول بزرگ ترها خانوم شدم واسه خودم من دارم میرم کلاس ششم اما خیلی دوستتون دارم

  باتشکر سارا یوسفی

 57. kkkkk می‌گه:

  سلام عموپورنگ من عاشقتم خیلی دوستت دارم

 58. kkkkk می‌گه:

  سلام عموپورنگ عاشقتم

 59. ملینا می‌گه:

  سلام برانامه شما خیٔیییییییییییییییییییلی قشنگه شما هم خیلی قشنگی

 60. ملینا می‌گه:

  سلام عمو پورنگ یا آقای فرزایی شما خیییییییییلی برنامه ی خیلی خوبی دارین و هچنان کارتان برایتان بچرخد

 61. پرستش می‌گه:

  سلام عمو من خیلی دوست دارم لطفن یه روزم که شده به استان ایلام بیا و به مدرسه فاطمیه بیا عمو انشاالله حاله مادرت خوب میشه پرستش ۱۱ ساله از داستان ایلام

 62. خدیجه می‌گه:

  سلام عموامیدوارم همیشه شادوسلامت همراه مامانتون باشیدبراماهم دعاکنید

 63. ستاره می‌گه:

  از عموپورنگ خوشم نمیاد

 64. ناشناس می‌گه:

  خیلی بدم میاد ازت عموپورنگ

 65. ستاره دریایی می‌گه:

  من عموپورنگم را دوست دارم و همیشه برنامت را نگاه می کنم.ای بابا خودم را معرفی نکردم ستاره هستم۳۰ساله

 66. ناشناس می‌گه:

  سلام عمومن دختری ٣٣سالم وعاشق برنامه توام هروقت میبنم خیلی لذت میبرم خدا بهت سلامتی بده ممنون

 67. ناشناس می‌گه:

  فکر کنم مدیرسایت خود عموپورنگ باشه.

 68. ستاره می‌گه:

  عموپورنگ عزیزم خیلی دوست دارم
  می خوامت.عاشقتم

 69. لاله می‌گه:

  عمو پورنگ ما برنامتو خیلی دوست داریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ابزار وبلاگ
بلاگرز
دانلود آهنگ جدید
نبض ترانه
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود فیلم
دانلود فیلم
دانلود آهنگ جدید ایرانی
دانلود آهنگ جدید ایرانی
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
چت روم
چت روم
خرید بک لینک
مشاوره حقوقی
مبلمان سام اکسون
مبلمان سام اکسون
خرید vpn
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن