بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

عمو پورنگ ازدواج کرد + عکس (داریوش فرضیایی)

داریوش فرضیایی ازدواج کرد,عمو پورنگ ازدواج کرد

عمو پورنگ ازدواج کرد + عکس (داریوش فرضیایی)

جهانی‌ها : داریوش فرضیایی که نه تنها کودکان، بل که بزرگسالان نیز او را به سبب اجرای متفاوت برنامه «عمو پورنگ» در سیما و البته بیشتر با همین اسم می‌شناسند،


علی ضیاء در آغاز برنامه با خطاب کردن فرضیایی به عنوان «آدم جریانساز» در حوزه برنامه‌های کودک، به عنوان اولین سوال از وی خواست بگوید لباس‌هایش را چه کسی انتخاب می‌کند؟!

او گفت: خودم و مادرم!

فرضیایی با بیان اینکه عمو پورنگ گذشته و حتی کودکی اوست گفت:

من همه آمال و آرزوهای کودکی‌ام را در عمو پورنگ متبلور کرده‌ام زیرا کودکی و نوجوانی خیلی خوبی را پشت سر گذاشته‌ام در حالی که برعکس عموپورنگ، داریوش فرضیایی واقعی مثل همه مردم عادی، دارای دغدغه و درگیر با خیلی از مسائل و مشکلات آدمهای دیگر است.

او که نزدیک چهار ماه پیش پدر خود را از دست داد، با یادآوری اینکه از آن اتفاق آسیب زیادی دیده است، اضافه کرد: من آن موقع برنامه زنده داشتم. می‌آمدم روی صحنه و برای لحظاتی از آن فضای غم‌انگیز دور می‌شدم، انرژی می‌گرفتم و به خانه می‌رفتم. پدرم با توجه به بیماری‌اش مدت‌ها بود که روی تخت دراز کشیده بود و نمی‌توانست حرکت کند. با افتخار و با حسرت می‌گویم که چرا این قدر کم توانستم به پدرم خدمت کنم. از پدرم کمتر سخن گفته‌ام زیرا بیشتر مامانی هستم! پسر‌ها بیشتر مامانی هستند و دخترها بیشتر، بابایی!

ضیاء، مجری برنامه بعضیا، پرسید: از پدرتان کتک هم خورده بودید؟!

داریوش فرضیایی گفت: نه اما نگاهش خیلی جذبه‌دار بود. من سعی کردم روزهای آخری را که سپری می‌کردند لحظه به لحظه با ایشان و کنارشان باشم چنان که وقتی قصد داشتم به خانه بروم این قدر اشتیاق داشتم که گویا می‌خواهم بچه‌ام را ببینم، می‌خواهم پدرم را ببینم و به ایشان غذا بدهم؛ پدر خیلی عزیز است؛ مادرم از این صحنه‌ها دلش می‌سوخت.

او افزود: به مادرم می‌گفتم دارم لحظاتی را تجربه می‌کنم که تعریف دیگری از زندگی به من می‌دهد. وقتی می‌دیدم پدرم دیگر حرکتی نمی‌تواند بکند؛ حتی برای خوردن آب یا غذا؛ من باید به او کمک می‌کردم.

 وی در پاسخ به این پرسش که آیا رابطه او با پدرش همیشه این قدر صمیمی بوده است گفت:

اواخر این طور شد و به همین دلیل می‌گویم حسرت. ما وقتی بزرگ می‌شویم می‌گوییم بزرگ شده‌ایم دیگر! ولی من احساس می‌کنم آغوش پدر را نیاز داشتم و دارم.

فرضیایی از روزهای سخت دیگری نیز یاد کرد که برادرش را به دلیل ابتلا به سرطان از دست داده بود: من از سر برنامه به بیمارستان می‌رفتم و از بیمارستان به برنامه می‌آمدم. سخت بود تضاد بین این دو. همزمان باید با دردی که داشم می‌آمدم جلوی دوربین؛ با این حال احساس می‌کردم این دوربین و این بچه‌ها، و بودن با این‌ها، آن را جبران می‌کند.

عکس عمو پورنگ

داریوش فرضیایی ازدواج کرد,عمو پورنگ ازدواج کرد

مجری بعضیا پرسید چرا عمو پورنگ از این حرف‌ها کمتر سخن به میان آورده و ما درباره برادر و پدرتان کمتر حرفی شنیده‌ایم؟

مهمان برنامه گفت: مخاطب من باید فضای شاد را تجربه کند. دغدغه من شاد بودن بیننده است.

عمو پورنگ در بخش دیگری از سخنانش و در جواب به کنایه ضیاء درباره «سری دوزی خاله و عمو» گفت: من ابتدا پورنگ بودم؛ لقب عمو را بچه‌ها به من دادند.

مجری بعضیا با اشاره به شایعه به هم خوردن رابطه عموپورنگ و تهیه کننده برنامه گفت: ان شاء الله که همیشه رابطه این قدر خوب و جذاب باشد و ما هم لذت ببریم!

فرضیائی با خنده پاسخ داد: حتماً خوب است؛ نگران نباشید! من حتی در مسائل مالی، تهیه کننده را بیشتر از خودم قبول دارم.
با پیش آمدن صحبت از مسائل مالی، وی ادامه داد: پول چیز بدی نیست اما بعضی آن را زیر لحاف و تشک می‌گذارند بعضی‌ها هم در کار سرمایه گذاری می‌کنند. من هم پول را دوست دارم چون زندگی با پول می‌چرخد.

او شایعاتی چون پایان برنامه عموپورنگ به سبب مسائل سیاسی، سیاسی بودن خود و… را رد کرد و در صحبت از نحوه تفکر و دنیای فکری خود گفت: من نه سیاست بلدم، نه واردش می‌شوم، نه علاقه مندم، نه سرم می‌شود؛ برنامه من کودک است؛ برنامه کودک را باید کودکانه دید. این تعبیرات غلط اولین صدمه‌اش را به بچه‌های ما می‌زند. بچه‌ها ضمیرشان پاک است، فکرشان پاک است و ذهنشان جایی برای این بحث‌ها ندارد.

 فرضیایی تاکید کرد: بچه‌ها را باید جدی گرفت.

او همچنین گفت: بیشترین دغدغه من کودک است. زمان پخش برنامه برای کودک باید بهترین زمان باشد. چرا باید این قدر سطحی نگاه کرد؟ اگر می‌خواهیم اثرگذار باشیم باید زمان خوبی برنامه‌شان را پخش کنیم. من احساس می‌کنم مسئولان آن قدر سرشان شلوغ است که کودک را فراموش کرده‌اند.

مجری برنامه معروف کودکان افزون بر این‌ها در واکنش به این گفته که می‌گویند شما سخت پول خرج می‌کنید، گفت:

من جواب می‌دهم سخت پول در می‌آورم و به همین دلیل سخت پول خرج می‌کنم. ما اگر چارچوب بندی درستی داشته باشیم این واژه سخت را کنار می‌گذاریم. با این حال، شاید بعضی‌ها بگویند سخت است.

ضیاء پرسید: ما کی قرار است دامادی شما را ببینیم؟ بچه‌ها دوست دارند، من هم دوست دارم رفیقم داماد شود.

عموپورنگ با خنده‌ای ابراز امیداوری کرد همزمان با هم باجناق شوند!

مجری برنامه بعضیا خواست با مطرح کردن مبحث سن و سال، خود را از چنین عاقبتی در امان بدارد که فرضیائی با خنده افزود: ببین! از برنامه زنده برای بالا بردن سن من استفاده نکن! من تنها مجری هستم که سنم در هر برنامه‌ای ۱۸ سال است! با این حال، اگر فرصت و شرایط آن پیش بیاید حتما ازدواج خواهم کرد.

او گفت: الان دغدغه خانوادگی دارم که مادرم است. ایشان قلبشان درد می‌کند و زیاد نمی‌تواند راه برود.

عکس عمو پورنگ

داریوش فرضیایی ازدواج کرد,عمو پورنگ ازدواج کرد

 در این برنامه همچنین امیرمحمد متقیان، یار و همراه عموپورنگ در برنامه سازی برای کودکان که فرضیایی او را «مثل بچه خودم که الان دیگر بزرگ شده» توصیف کرد، پس از بازگویی چگونگی آشنایی با عموپورنگ و ورودش به این برنامه گفت: آدم‌ها هیچ وقت در پشت صحنه آن طور نیستند که جلوی دوربین هستند. خیلی از بازیگران طنز را اغلب مردم فکر می‌کنند این‌ها مدام در حال خندیدنند! در حالی که پشت صحنه خیلی آدمهای جدی‌ای هستند. من از بچگی چون گفته‌ام عمو، هنوز هم می‌گویم عمو و عمو آن طور نیست اما بین اینهاست. قلبی مهربان دارد اما پشت صحنه و در کارش جدی است.

 او اضافه کرد:‌‌ همان عموپورنگ محبوب قلب بچه‌ها برای من هم محبوب است ولی جدا از رابطه دوستی و شخص داریوش فرضیایی.

امیرمحمد درباره خودش نیز گفت: من از بچگی خجالت در کارم نبود. اوایل اجرای برنامه از درس خواندن عقب افتادم اما بعد از بچه‌های بازیگر پرسیدم که چطور درس‌هایشان را می‌خوانند، من هم برای عقب نیفتادن از درس راهی را رفتم که آن‌ها رفته بودند. حالا کنکور هنر و علوم انسانی داده‌ام، هر دو را قبول شده‌ام و باید تصمیم بگیرم کدام را انتخاب کنم.

همچنین ببینید

منبع : iranmatlab.irلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

77 پاسخ به “عمو پورنگ ازدواج کرد + عکس (داریوش فرضیایی)”

 1. بیتا گفت:

  اون عکسه ک با عینک آبی هستش چقد شبیه بازیگای هندی شده…
  من۱۷ساله هنوز ک هنوزه مثل عموها دوسش دارم

 2. بیتا گفت:

  سلام عموی خوب من وداداشم دوست داریم همیشه توتلویزیون برنامه‌ داشته باشی

 3. تبسم گفت:

  عموپورنگ من شماروخیلی دوستدارم ای کاش بازم توتلوزیون شماروببینم،ازوقتی شمارفتین من خیلی ناراحتم اخه دلم خیلی براتون تنگ میشه.

 4. تبسم جون گفت:

  خیلی عموپورنگ خوبه من که حالاکه ۱۳ سالمه بازم میبینم ولی مامانم میگه چرامیبینی؟ من دیگه چه کنم…بیشترم کارای امیرمحمد رو دوسدارم ممنونم به خاطربرنامه ها خوبتون …..ممنونم …اقای متقیان به خاطراجراتون…..ممنونم…..ممنونم…ممنونم…..بازهم ممنونم…

 5. نسترن گفت:

  با عرض سلام میخواستم بگم بر نامتون خییییلی عالیه

 6. ملیکا قلاوند گفت:

  سلام عمو پورنگ من از برنامه های شما خیلی خوشم میاد و از شما می خواهم که به امیرمحمد

  عمو پورنگ دوباره برنامه های خود تان را ادامه دهید خواهش می کنممن شما را خیلی خیلی زیاد دوست دارمبگید که شما رو عزیت نکنن

 7. ملیکا گفت:

  سلام عمو پورنگ من از برنامه های شما خیلی خوشم میاد و از شما می خواهم که به امیرمحمد

  عمو پورنگ دوباره برنامه های خود تان را ادامه دهید خواهش می کنممن شما را خیلی خیلی زیاد دوست دارمبگید که شما رو عزیت نکنن

 8. ملیکا گفت:

  سلام عمو پورنگ من از برنامه های شما خیلی خوشم میاد و از شما می خواهم که به امیرمحمد بگید که شما رو عزیت نکند و من از شما خیلی خوشم میاد واقعا زیاد زیاد زیاد خ

 9. مهسا گفت:

  ااااااااااااااااااااااالیییییییییییییییی

 10. ناشناس گفت:

  عمو من۱۶سالمه ولی میبینمت

 11. تینااز مرند گفت:

  سلام عمو پورنگ من ۲۷ سالمه بازم برنامتونو میبینم یه دتر ۸ ماهه هم دارم

 12. محمدرضا گفت:

  منوتوکه باشییییییییییییم میشه یه محله باتلاشوکوشش همه کارا حله حله دونه دونه خونه خونه غصه هامون رفته فقط شادی میمووووونه

 13. ناشناس گفت:

  سلام عمو من از بچگی فیلم های شما میدیدم الان که بزرگ شدم هنوز برنامهاتون دوست دارم

 14. ناشناس گفت:

  من از خداافرین پیام میدم ۱۷سالمه خیلی دوستون دارم کاش یروز بتونم از نزدیک. ببینمتون خداحافظ (یاشاسین یاشاسین

 15. ناشناس گفت:

  من عاشقتم میغهمی عاشق

 16. ناشناس گفت:

  عموجون و امیرمحمد عزیز من ۱۹سالمه و داداشم ۲۰مابرنامه شما رو از بچگی میبینیم خیلی دوستتون داریم محله گل و بلبل عالیه عمو تولد من و شما یه روزه ولی شما هم سن بابام هستین دوستتون دارم خیلی زیاد فداتون بشم.

 17. ناشناس گفت:

  واقعا عمو پورنگ بچه هارو خوشحال میکنه

 18. ناشناس گفت:

  سلام آقای فرضیایی من از استان اردبیل هستم ما ترکاشمارو خیلی دوس داریم و دوس داریم به اردبیل بیایید من بایه پسر تنهایم همیشه دوسداریم و پسرم از برنامه شما خوشش میادای. کاش شما خیر پسر من بودید چون دوس داره شمارو ببینه اونم از نزدیک حداقلش با تلفن من تماس بگیرید با پسرم بحرفید چون پدر نداره پدرش دورازش۰۹۱۴۵۳۹۹۷۷۱تشکراز برنامتون

 19. ناشناس گفت:

  I love youعمو منو خواهرم.خیلی دوستت داریم ومیخایم شما رو از نزدیک ببینیم ن

 20. رم گفت:

  سلآم عموپورنگ چی میشه به مدرسه ی شهید مدنی تبریز بیآین

 21. ناشناس گفت:

  سلام چی بگم عموخیلی دوس داشتم شماروببینم ولی شماماکجافقط میگم دوست دارم

 22. مبینا گفت:

  سلام من مبینام عمو جانم من شما را خیلی خیلی دوست دارم و یکی از این آرزوهام دیدن
  مبینام از رفسنجانبرات

 23. سلام عموپورنگ من سوگند 7ساله از اصفهان شماراخیلی خیلی دوست دارم وسال نو راپیشا پیش به شما وخانواده محترمتان تبریک می گویم گفت:

  خیلی برنامه زیبا وجزابی دارید به امیدروزهای بهتربرای شماوگروه اجرایی شما

 24. الییییییی گفت:

  برنامتون عااااااالی

 25. مریم گفت:

  سلام عمو من ۱۹سالمه عاشق برنامتونم ایشالا همیشه سلامت باشین

 26. ناشناس گفت:

  سلام عمو من ۱۹سالمه دانشجوام اما بازبرنامتونومیبینم ایشالا همیشه سلامت باشین

 27. ناشناس گفت:

  عمو دورنگ ازدواج کردم

 28. حنانه خرم ابادی . گفت:

  برنامه خیلی قشنگی دارید ومن برنامه هاتون رادوست دارم ومیبینم لطفا سری جدید برنامتون راپخش کنید

 29. حنانه خرم ابادی . گفت:

  برنامه تون خیلی قشنگه

 30. زهرا گفت:

  باسلام و وعرض ادب خدمت عموپورنگ عزیز و عوامل برنامه
  من از شما و برنا مه تان خیلی خوشم می آید عموپورنگ عزیز من در برنامه ی عیدانه ی شما در سال۹۵ حضور داشتم خیلی به من خوش گذشت امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق و موید باشی

 31. رها گفت:

  اقای فرضیایی براتون ارزوی طول عمر میکنم..شماهمیشه خنده رولب بچه ها میارین امیدوارم عوضشوازخدابگیرین..به امید موفقیتای روزافزونتون.

 32. ستاره گفت:

  از امیر محمد خوشم نمیاد

 33. ستاره گفت:

  لوس و پررو ومغروره اااااااااههههههه از امیر محمد خوشم نمیاد

 34. ستاره گفت:

  از امیر محمدبدم میاد خخخخخخخخخییییللللی لوس وپرروه ومغرور ولی عمو پورنگو دوست دارم خخخخخخخخییییییللللیی

 35. امیرمحمدتقوی گفت:

  سلام عمو برنامتون عالیه خیلی دوستت دارم

 36. امیرمحمدتقوی گفت:

  خیلی دوستون دارم

 37. امیرمحمدتقوی گفت:

  خیلی دوست دارم برنامه جدید بسازین اگه خبری شد اطلاع بدین

 38. ارمیتا گفت:

  سلام عمو پورنگ من برنامه ی شمارو خیلی دوست دارم

 39. مهسا گفت:

  من عاشق برنامه هاشم مخصوصا محله گل و بلبل بچه ها بیاید سن هامونم بزاریم من ۱۰ سالمه

 40. فاطمه گفت:

  سلام عموپورنگ من خیلی شمارو دوست دارم برنامه تون عالی من۱۴سالمه ودارم هنوز برنامه شمارو نگاه میکنم لطفا امیرمحمد رو بیشتر توی برنامه بیارین منطورم روی صحنه است

 41. حسین گفت:

  عاشقتم اورنگ به قول اقای عزیز

 42. پریسا چالاک گفت:

  سلام عموپورنگ من پریسا هستم برنامه ی شما عالی اسست

 43. ناشناس گفت:

  مریم

  برنامه توت
  خیلی
  خوشمله

 44. الهه گفت:

  سلام عمو کاش پیامم رو ببینید امروز یک مرداده سال۱۳۹۵ تولدتون مبارک انشاالله۱۲۰ ساله بشید و همیشه همین جور در تلویزیون بدرخشید

 45. فاطمه گفت:

  من از برنامه شما خوشم میاد همیشه داداشم گریه میکند که می خوام محله گل وبلبل راببینم

 46. فاطمه گفت:

  دوست دارم عموپورنگ خخخخخخخخخییییییییللللللللللللللیییییییییییییییییییییییی

 47. ریحانه خدمتی گفت:

  سلام عموجانمن از برنامه شما لذت میبرم

 48. ستاره گفت:

  ایشالا عموپورنگ یه روزی خوشبخت بشه همه دوست دارندعموپورنگ خوشبخت بشه بچه ها هولش نکنیدبلاخره یه روزی عموپورنگ خوشبخت میشه اینو به شما قول می دم دغدغه خانوادگی داره مادرش قلبش درد می کنه و نمی تونه راه برود امید وارم عموپورنگ مادرت خوب بشه.

 49. فاطمه شیرزاده گفت:

  عمو سلام من ۱۵ سال دارم من شما را دوست دارم عاشقتم

 50. یه ارزوبه دل گفت:

  سلام عموپورنگ اگه پیامهام بدستتون میرسه ومی بینیشون کمکم کنین یه ارزودارم ایکه شماروببینم اونم ازنزدیک مگه من چی میخوام

 51. یه ارزوبه دل گفت:

  عموپورنگ نذارارزوبدل بمونم نذارالتماست میکنم قسمت میدم

 52. ستاره گفت:

  سلام من ۳۰ سالمه برنامت را دوست دارم.همیشه نگاه می کنم.

 53. ناشناس گفت:

  سلام شما ازدواج کردین

 54. سارا گفت:

  سلام عمو پورگ متاسفم وتسلیت میگم هر چند خیلی دیر گفتم
  ولی من ودوتا برادرم که یکی ۲ ودیگری۵سال دارن هر روز برنامه شما رو نگاه میکنیم اما من کمتر چون به قول بزرگ ترها خانوم شدم واسه خودم من دارم میرم کلاس ششم اما خیلی دوستتون دارم

  باتشکر سارا یوسفی

 55. kkkkk گفت:

  سلام عموپورنگ من عاشقتم خیلی دوستت دارم

 56. kkkkk گفت:

  سلام عموپورنگ عاشقتم

 57. ملینا گفت:

  سلام برانامه شما خیٔیییییییییییییییییییلی قشنگه شما هم خیلی قشنگی

 58. ملینا گفت:

  سلام عمو پورنگ یا آقای فرزایی شما خیییییییییلی برنامه ی خیلی خوبی دارین و هچنان کارتان برایتان بچرخد

 59. پرستش گفت:

  سلام عمو من خیلی دوست دارم لطفن یه روزم که شده به استان ایلام بیا و به مدرسه فاطمیه بیا عمو انشاالله حاله مادرت خوب میشه پرستش ۱۱ ساله از داستان ایلام

 60. خدیجه گفت:

  سلام عموامیدوارم همیشه شادوسلامت همراه مامانتون باشیدبراماهم دعاکنید

 61. ستاره گفت:

  از عموپورنگ خوشم نمیاد

 62. ناشناس گفت:

  خیلی بدم میاد ازت عموپورنگ

 63. ستاره دریایی گفت:

  من عموپورنگم را دوست دارم و همیشه برنامت را نگاه می کنم.ای بابا خودم را معرفی نکردم ستاره هستم۳۰ساله

 64. ناشناس گفت:

  سلام عمومن دختری ٣٣سالم وعاشق برنامه توام هروقت میبنم خیلی لذت میبرم خدا بهت سلامتی بده ممنون

 65. ناشناس گفت:

  فکر کنم مدیرسایت خود عموپورنگ باشه.

 66. ستاره گفت:

  عموپورنگ عزیزم خیلی دوست دارم
  می خوامت.عاشقتم

 67. لاله گفت:

  عمو پورنگ ما برنامتو خیلی دوست داریم

 68. محمد گفت:

  سلام عموپورنگ من شمار دوست دارم

 69. جاوید گفت:

  سلام تورنگ به قول آقای عزیز

 70. سیده حانیه رضاییان گفت:

  سلام عمو پورنگ برادر من خیلی برنامه ی شما رو دوست داره هر روز برنامه های شما رو دنبال میکنه تازه تمام سید های شما رو هم دیده واقعا ممنون

 71. ناشناس گفت:

  از امیر محمد بدم میاد بی مزه

 72. مریمییییی گفت:

  خیلی خوب بود عمو پورنگ عزیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن