منوی سایت
مروری بر گذشته

تجاوز به 20 زن به بهانه انرژی درمانی

learn more here news25_www.jahaniha.com_

learn more here «م – ت» ۳۲ ساله که از همسر خود جدا شده مدتی تحت نظر و تحقیقات نیروی انتظامی بود، افزود: پس از انجام تحقیقات و بازرسی از منزل وی و تنظیم صورتجلسه متهم دستگیر شده و در دام قانون افتاد.

check this out

مردی تبهکار که به بهانه انرژی درمانی و عرفان‌های کاذب حتی ارایه خدمات پزشکی اقدام به اغفال تعدادی از دختران و زنان شهر رفسنجان می‌کرد، در دام پلیس افتاد http://vivel.com/map.

more info به گزارش سرویس وبگردی پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از ایسنا، پرونده‌ای اخیرا در شعبه سوم دادسرای استان کرمان تشکیل شد که از تجاوز مردی 32 ساله به 15 تا 20 نفر از زنان و دختران در شهرستان رفسنجان خبر می‌دهد که این مرد خود را به عنوان فردی حرفه‌ای در زمینه انرژی درمانی و عرفان‌های کاذب معرفی کرده و در برخی موارد حتی اقدامات پزشکی انجام می‌داد.

http://alicegame.cn/map حمید اسحاقی بازپرس شعبه سوم دادسرای عمومی و انقلاب استان کرمان، با بیان اینکه «م – ت» 32 ساله که از همسر خود جدا شده مدتی تحت نظر و تحقیقات نیروی انتظامی بود، افزود: پس از انجام تحقیقات و بازرسی از منزل وی و تنظیم صورتجلسه متهم دستگیر شده و در دام قانون افتاد.

this web page وی افزود: همانطور که گفته شده قریب به 20 دختر تجاوز شده که متاسفانه آنها به دلیل ترس از بی‌آبرویی اقدام به شکایت نکردند.

منبع : ایسنا click

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

2 پاسخ به “تجاوز به 20 زن به بهانه انرژی درمانی”

  1. saeed گفت:

    اگه واقعيت داشته باشه دست نيروي انتظامي درد نكنه اگرم دروغ باشه خاك توسربروبچ نيروي انتظامي
    هههههههههههههههه

  2. mobina گفت:

    واقعا دست نیروی انتظامی درد نکنه .خیلی از این مردها هستن که زندگی دخترای بیچاره رو نابود میکنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network