بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

عکس های از دختران سوپر نینجا ایرانی

دختران سوپر نینجا باحجاب

نینجا کاران زن | عکس های از دختران سوپر نینجا ایرانی

نینجوتسو در لغت به معنای هنر حرکت پنهان می‌باشد. نین به مفهوم بردباری و تحمل است اما دلالت بر استقامت یا ملایمت نیز دارد. جوتسو نیز به معنای هنر می‌باشد.

این ورزش وسیله‌ای جهت رسیدن به مهارت‌های ویژه رزمی و تقویت اعتماد به نفس برای غلبه بر حریف است؛ پیروان این مسلک را نینجا می‌نامند. تعادل، چابکی، قدرت و استقامت از تمرین‌های مهم این ورزش هستند.

نگاهی کوتاه به نینجا

نینجا (یا در ژاپن شینوبی) به مزدوران مخفی در دوران ژاپن فئودال گفته می‎شود. نینجاها تخصصشان در جنگ‌های غیرمتعارف بود. آنها معمولاً برای جاسوسی، نفوذ، قتل و گاهی هم برای مبارزات مستقیم استخدام می‌شدند و از هنر رزمی و روش جنگی نینجوتسو استفاده می‌کردند. کاربرد امروزی این کلمه به هنرجویان رشته رزمی نینجوتسو نیز اشاره دارد.درضمن هم اینک به غیراز نینجوتسو نینجاهای دیگری هم مثل توشیندویی ها وجود دارند.

در ژاپن باستان، معمولاً نینجاها برای نبرد با سامورایی‌ها به کار گرفته می‌شدند که بیشترین اولویت‌شان، شرافتمندی بود

تاریخچه نینجا

تاریخ پیدایش نینجاها چندان مشخص نیست اما بسیاری از منابع به حوالی قرن ۱۴ اشاره می‌کنند. و لغت «شینوبی» نیز تا قرن ۱۵ دیده نشده‌است.

در افسانه‌های ژاپنی آمده که نینجاها از نسل هیولایی هستند که نیمی انسان و نیمی کلاغ بود. بر اساس بیشتر منابع تاریخی نینجاها به تدریج خود را به عنوان نیروی مخالف همتایان طبقه بالاتر خود یعنی سامورایی‌ها در دوران حکومت فئودال‌ها بر ژاپن مطرح کردند و تکامل این هنر رزمی بین قرن ششم تا نهم میلادی در ژاپن اتفاق افتاد. پس از سقوط امپراطوری تانگ در چین در سال ۹۰۷ میلادی، تعدادی از فرماندهان نظامی چینی به ژاپن آمدند و تاکتیک‌ها و نظریات جدید جنگی را با خود به این جزیره آوردند. در دهه ۱۰۲۰ میلادی هم راهبان بودایی چینی وارد ژاپن شدند و دانش پزشکی و نظریات جنگی خود را هم که بسیاری از آن‌ها از هند ریشه گرفته و در تبت و نقاط مختلف چین تکامل یافته بود به ژاپن آوردند و روش‌های خود را به راهبان جنگجوی ژاپنی و اولین طایفه‌های نینجا آموختند. دایسوکه توگاکوره سامورایی خلع‌شده، و کاین دوشی راهب جنگجوی چینی، نخستین نینجاهایی بودند که برای اولین بار قواعدی را برای این هنر رزمی تدوین کرده و جانشینان دایسوکه نیز نخستین نینجا ریو یا مدرسه نینجوتسو را با نام توگاکوره ریو تاسیس کردند. نینجوتسو به این ترتیب رقیبی برای مکتب بوشیدو سامورایی‌ها شد. سامورایی‌ها وفاداری و شرافت را بر هر چیز مقدم می‌داشتند و بوشیدو سیستم رزمی آن‌ها بسیار اصیل و منسجم بود اما روش‌های جنگی آن‌ها همیشه کارآمد نبود. برتری نینجاها درست در همین مسئله بود. نینجاها انجام ماموریت به هر شکل ممکن را بر هر چیز مقدم می‌داشتند. حمله ناگهانی، مسموم کردن، فریب و جاسوسی از نظر سامورایی‌ها ناجوانمردانه بود اما از روش‌های اصلی رزمی نینجاها محسوب می‌شد.

در حال حاضر هنر رزمی نین جوتسو در جهان زیر نظر سوکه ماساکی هاتسومی دنبال می‌شود. جناب هاتسومی این هنر دیرین را دوباره زنده کرده و به عنوان استاد بزرگ نه مدرسه و مکتب (ریو) نین جوتسو ژاپن مورد پذیرش قرار گرفته‌اند. این نه مدرسه که با اسامی: توگاکوره ریو، کوتو ریو، گیوکو ریو کوشی جوتسو، کوکی شیندن ریو، تاکاگی یوشین ریو، کومو گاکوره ریو، گیو کوشین ریو، شیندن فودو ریو، گیکان ریو شناخته می‌شوند همه تحت نظر و مدیریت هاتسومی به آموزش اصول نین جوتسو در قالب ۱۸ هنر رزمی نین جوتسو می‌پردازند. این رشته از هنرهای رزمی در بسیاری از کشورها از جمله ایران به عنوان یک رشته ورزشی شناخته شده‌است و طرفداران بسیاری دارد.

 

عکس های از دختران سوپر نینجا ایرانی

تمرینات دختران نینجا کار

عکس های از دختران نینجا ایرانی

دختران سوپر

عکس های از دختران نینجا ایرانی

سوپر نینجا

عکس های از دختران نینجا ایرانی

دختر بچه نینجا کار

عکس های از دختران نینجا ایرانی

عکس دختر نینجاکار

عکس های از دختران نینجا ایرانی

عکس سوپر نینجا

عکس های شمیمر زدن دختران نینجا ایرانی

تصاویر دختران نیجا

تصاویر تمرینات دختران نینجا ایرانی

پشتک زدن دختر

تمرینات دختران نینجا ایرانی

دختران رزمی کار

تصاویر از دختران نینجا ایرانی

دختران زیبا با نقاب

عکس های از دختران نینجا

دختران کمربند مشکی

نینجا ایرانی

منبع : خبرگزاری فارس | ویرایش و بازنشر : جهانی هالینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

10 پاسخ به “عکس های از دختران سوپر نینجا ایرانی”

 1. سبحان گفت:

  خودم میگیرمشون

 2. دانشجو گفت:

  با وجود چنین زنان شیردلی در مملکت مااحدی جرات نگاه چپ را به ایران ندارد
  زنده باد ایران و ایرانی

 3. mohamad گفت:

  واقعا دمشون جیز

 4. عماد گفت:

  چه خطرناکترسیدم.مزخرف.حال.بهم.زن

 5. یامهدی گفت:

  ایول داره خواهرای من .اون تخم های شیطان که گوشه وکنار خیابانها ریختن وهرزگی میکننو توروخداجمع کنید

 6. ناشناس گفت:

  دوایه همشون یک سوسکه

 7. م گفت:

  دوایه همشون یک سوسکه

 8. ناشناس گفت:

  از اینگونه زنان مثلا همه فن حریف قذافی هم داشت ولی با اراده جهانی امروز قذافی کجاست و زنان محافظش کجان.

 9. یگانه گفت:

  خانمهای پردل وجرأتی مثل شما رو باید طلا گرفت به خودم میبالم که زنان مملکتم از بعضی مردای بی غیرت خیابونی و ولگرد جامعه امون مردترند خدا حفظتون کنه، به حرفهایبرخی مغرض بی عرضه هم توجه ای نکنید اینا مشتی عقده ای از خود متشکرن که به درد لای جرز هم نمیخورن آرزوم بود مثل شما باشم اما صد حیف که توانش رو ندارم

 10. ali گفت:

  باسلام خدمت خانومای نینجا من خودم یک نینجاکارم باکمربنفش زنده بادنینجاافرین به شماکه این ورزشوانتخاب کردید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن