منوی سایت
مروری بر گذشته

ورزش‌هایی برای کاهش چربی شکم

لاغرکردن شکم,لاغر کردن

ورزش‌هایی برای کاهش چربی شکم

در این مطلب از جهانی‌ها ورزش هایی برای کاهش چربی شکم را در اختیار شما قرار میدهیم

۱.پیاده روی:.یکی از ساده ترین راه های آب کردن چربی شکم و اطراف کمر پیاده روی می باشد

که حداقل باید ۳۰دقیقه در روز وبه طور مرتب انجام گیرد و پیاده روی شما باید سریع و به هدف ورزش انجام گیرد،نه برای خرید رفتن یا تماشای ویترین مغازه ها!

 

لاغرکردن شکم,لاغر کردن

2.ورزش دوچرخه زدن : برای انجام این ورزش باید روی زمین دراز بکشید و دستان خود را در دو طرف پاهایتان قرار دهید و پاهای خود را بالا ببرید و در هوا رکاب بزنید و این کار را تا ۲ دقیقه ادامه دهید و سپس پاهای خود را پایین آورده دوباره این کار را تکرار کنید این ورزش با عث آب شدن چربی های اطراف کمر شما می شود.

 

لاغرکردن شکم,لاغر کردن

3.پاها با زاویه ی ۹۰درجه: در این روش که بسیار شبیه  دوچرخه سواری در هوا می باشد باید روی زمین دراز بکشید و پاهایتان را به یک سطح نزدیک کرده و زاویه ی ۹۰ درجه با آن سطح بسازید و شروع به بالا و پایین کردن پاهای خود بکنید به حالت رکاب زدن  ،این ورزش باعث تقویت عضلات شکمی شما می شود

 

لاغرکردن شکم,لاغر کردن

 4.چرخش تنه: این ورزش باعث باریک شدن کمر می شود و شما می توانید در منزل یا باشگاه به راحتی آن را انجام دهید ،برای انجام این ورزش باید  تکیه گاهی  را با دست گرفته سپس به سمت چپ و راست بچرخید.

 

لاغرکردن شکم,لاغر کردن

5.طناب زدن:این ورزش را که حتما از دوران کودکی به یاد دارید،بله طناب زدن به خصوص در هوای آزاد باعث آب شدن چربی های اطراف شکم و کمر می شود.

همچنین ببینید

منبع : آراشیک

با تشکر از سایت آراشیک

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network