بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته
آموزش سئو

تبلیغات

جهانیها

سامتیک، سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما و بلیط قطار با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز و کادر متخصص و مجرب خود، با پیاده سازی بستری کاربر پسند و ساده و با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه مسافرت هوایی و ریلی به شما کمک می کند با یک جستجوی ساده بلیط هواپیما و یا بلیط قطار مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.
این وب سایت اقدام به جمع آوری تمام اطلاعات پرواز خطوط هوایی و ریلی ایران نموده تا با توجه به نیاز کاربران سهولت اسفاده از امکانات جهت خرید اینترنتی بلیط ارزان هواپیما چارتری و سیستمی و بلیط قطار در فضای مجازی بر اساس آخرین تغییرات در اختیار کاربران قرار گیرد.

برای خرید خودرو، در بین هزاران آگهی فروش خودرو جستجو نموده و خودروی موردنظر خود را انتخاب نمایید. برای فروش خودرو، نسبت به ثبت آگهی فروش خودرو اقدام کنید.

برای خرید خودرو، در بین هزاران آگهی فروش خودرو جستجو نموده و خودروی موردنظر خود را انتخاب نمایید. برای فروش خودرو، نسبت به ثبت آگهی فروش خودرو اقدام کنید. از اخبار روز بازار خودرو و قیمت به روز خودرو مطلع گردید.

اسیدپاشی به روح مردم

اخبار اسیدپاشی اصفهان,اخبار اسیدپاشی

اسیدپاشی به روح مردم

علی ولی زاده در خراسان نوشت:


– در روزهای گذشته خبر اسیدپاشی در اصفهان در صدر اخبار اجتماعی قرار گرفت. حادثه اسیدپاشی از اخبار تلخی بود که مردم و مسئولان درباره آن با هم نظر مشترکی داشتند و دارند و اتفاق نظر دارند که نفس حرکت اقدامی زشت، غیرانسانی و غیرشرعی است و باید اسیدپاش دستگیر و به اشد مجازات محکوم شود.

تا امروز صبح گروه، جریان و فردی از این اقدام حمایت نکرده و همه اظهار تنفر کرده اند و از سویی دستگاه های مسئول نیز ضمن محکومیت این کار وعده دادند در اسرع وقت مرتکب یا مرتکبان را به اشد مجازات محکوم کنند، اما در روزهای اخیر تحرکاتی دیده می شود که باید گفت به نوعی کمک به اسیدپاش هاست و اقدامی بدتر یا مشابه اسیدپاشان است.این اقدام از سوی افرادی است که به نام دفاع از حق کسانی که مورد اسیدپاشی قرار گرفتند در صف مدافعان برخورد با اسیدپاش ها متمسک به دروغ و شایعات شده اند.

دروغ ها و شایعاتی که تأثیر آن ها به مراتب از اقدامات ۴ مورد اسیدپاشی در اصفهان بیشتر است، به گونه ای که آن ها می خواهند وانمود کنند که اسیدپاشی تنها در اصفهان نبوده و در جاهای دیگر نیز وجود داشته و دارد. در همین راستا گاه از اسیدپاشی در تهران، شیراز و مشهد و… می گویند این در حالی است که خود آن ها می دانند که چنین چیزی نیست.

برای نمونه خبری را در خصوص اسیدپاشی در مشهد به نقل از روزنامه خراسان در برخی شبکه های اجتماعی منتشر کرده اند. این در حالی است که خبر یاد شده در ۳۰ آبان ۹۰ یعنی ۳ سال قبل در روزنامه چاپ شده و حتی در خبر منتشره توسط همان شبکه ها تاریخ درج آن پاک نشده است. گویا فراموش کرده اند تاریخ آن را پاک کنند یا این که مطمئن بودند که خبر آنقدر هیجان دارد که خواننده به تاریخ آن اعتنا نکند. ضمن این که روزی که این مسئله رو شد به مخاطب بگویند ما خبر را بدون دست کاری در اختیار شما گذاشتیم ولی شما به تاریخ آن توجه نکردید.

بالاخره وجود این خبر نشان می دهد که برخی در قالب دفاع از قربانیان به شایعاتی دست می زنند که عمق آن از حرکت انجام شده در اصفهان به مراتب فراتر است و ایجاد استرس اسیدپاشی را در سطح کشور تداعی می کند. به نظر می رسد برخی اصرار دارند به روح مردم اسید بپاشند و به نوعی این استرس را گسترش دهند. از پخش خبر سال ۹۰ تا شوخی کثیف پاشیدن آب روی زنان و دختران همه و همه نشان می دهد که در این شرایط هوشیاری مردم و مسئولان لازم است تا برخی نتوانند به بهانه یک واقعیت استرس یاد شده را تحمیل کنند.

همچنین ببینید

منبع :tabnak.irلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ابزار وبلاگ
بلاگرز
دانلود آهنگ جدید
نبض ترانه
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود فیلم
دانلود فیلم
دانلود آهنگ جدید ایرانی
دانلود آهنگ جدید ایرانی
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
چت روم
چت روم
خرید بک لینک
مشاوره حقوقی
مبلمان سام اکسون
مبلمان سام اکسون
خرید vpn
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

دیجی چارتر خرید بلیط هواپیما