بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته
آموزش سئو

تبلیغات

جهانیها

سامتیک، سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما و بلیط قطار با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز و کادر متخصص و مجرب خود، با پیاده سازی بستری کاربر پسند و ساده و با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه مسافرت هوایی و ریلی به شما کمک می کند با یک جستجوی ساده بلیط هواپیما و یا بلیط قطار مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.
این وب سایت اقدام به جمع آوری تمام اطلاعات پرواز خطوط هوایی و ریلی ایران نموده تا با توجه به نیاز کاربران سهولت اسفاده از امکانات جهت خرید اینترنتی بلیط ارزان هواپیما چارتری و سیستمی و بلیط قطار در فضای مجازی بر اساس آخرین تغییرات در اختیار کاربران قرار گیرد.

برای خرید خودرو، در بین هزاران آگهی فروش خودرو جستجو نموده و خودروی موردنظر خود را انتخاب نمایید. برای فروش خودرو، نسبت به ثبت آگهی فروش خودرو اقدام کنید.

برای خرید خودرو، در بین هزاران آگهی فروش خودرو جستجو نموده و خودروی موردنظر خود را انتخاب نمایید. برای فروش خودرو، نسبت به ثبت آگهی فروش خودرو اقدام کنید. از اخبار روز بازار خودرو و قیمت به روز خودرو مطلع گردید.

شغل دوم هنرمندان معروف ایرانی + عکس

fun40_www.jahaniha.com_

این روزها همه به دنبال مشهور شدن‌اند! هر کس هم برای خودش دلیلی دارد؛ شاید یکی از مهم‌ترین دلایلش این باشد که دیگر همه آدم‌ها می‌دانند اگر مشهور شوند، راحت‌تر می‌توانند دروازه‌های تجارت و پول‌دار شدن را طی کنند!

افکارنیوز: «آخه اینم شد کار مردِ حسابی؟! یه روز می‌گی کار هست… یه روز می‌گی پیشنهاد دارم باید فکر کنم… یه روز می‌گم دوباره چیه؟ می‌گی فعلا اوضاع کارمون خرابه… یه روز یهو می‌بینیم دو ماهه نشستی تو خونه و داری در و دیوار رو نگاه می‌کنی و هی از جیب می‌خوریم! یه روز…

ناسلامتی این بچه‌ها آینده دارن، خرج درس و دانشگاه دارن، فردا دخترمون جهیزیه می‌خواد، زبونم مو درآورد از بس بهت گفتم کنار این کار کوفتیت به فکر یه آب باریکه هم باش! به خدا اگه واسه خاطر بچه هام نبود….» آنهایی که تصور می‌کنند زندگی همه آدم معروف‌ها و ستاره‌ها گل و بلبل است سخت در اشتباهند! البته هستند آنهایی که به واسطه پرکاری و کیفیت بالا، همیشه دستشان به دهانشان رسیده و هیچ وقت سراغ شغل دوم و سومی که نرفته‌اند هیچ، حتی به فکرشان هم خطور نکرده!

اما خیلی از همین بازیگرها و خواننده‌هایی که می‌بینیم و دوستشان داریم، روزگار باب میلشان نیست و اغلب در غم جفت و جور کردن معاش و خرج زندگی یا سراغ شغل‌های جانبی در کنار حرفه‌شان می‌روند یا حاضر به حضور در کارهای بی‌کیفیتی می‌شوند تا بالاخره صورتشان را با سیلی سرخ نگه دارند! بماند که یکسریشان از روی علاقه و همین‌طوری دل خوش کنی دست روی یک تجربه کاری جدید می‌گذارند تا هم منبع درآمدی برایشان باشد و هم سرشان را گرم کنند.

این روزها همه به دنبال مشهور شدن‌اند! هر کس هم برای خودش دلیلی دارد؛ شاید یکی از مهم‌ترین دلایلش این باشد که دیگر همه آدم‌ها می‌دانند اگر مشهور شوند، راحت‌تر می‌توانند دروازه‌های تجارت و پول‌دار شدن را طی کنند! اصولا بسیاری از ستاره‌ها و چهره‌های سرشناس دیروز و امروز یاد گرفته‌اند باید در کنار هنرشان از چهره و شهرت‌شان نیز نهایت بهره را ببرند تا دیگر در مواقع بیکاری و متعاقبا بی‌پولی تن به حضور در هر کاری ندهند.

این اتفاق مخالفان و موافقان زیادی دارد؛ یک عده از قدیمی‌ترها می‌گویند هنرمندهای جوان امروز دارند از چهره‌شان سوءاستفاده می‌کنند و با لقب «کاسب» صدایشان می‌زنند، عده‌ای دیگر هم به‌شدت موافق این قضیه هستند و می‌گویند اگر در کنار هنر درآمدی نباشد، فایده‌ای ندارد و کیفیت هنرمند پایین خواهد آمد. اینجا قرار نیست این دو فلسفه را به قضاوت بنشینیم، بلکه برای سنگین‌تر بودن وزن پرونده‌مان تصمیم گرفتیم چهره‌های مشهور هنر ایران را که روزی سراغ شغل دوم و بیزینس رفته‌اند معرفی کنیم و بگوییم این روزها هر کس مشغول چه کاریست.

در فهرست بلند بالای ما از مهندس و معمار وجود دارد تا قناد و کافه‌چی و مزون دار! اینکه بازیگرها بخواهند از چهره‌شان برای موفقیت بیشتر در تجارت‌هایشان بهره ببرند یک اتفاق کاملا جاافتاده در جهان است، اما یادتان باشد اگر هنرمندان ایرانی در استفاده از چهره‌شان در تبلیغات برندهای گوناگون ممنوع نبودند، خیلی‌هایشان سراغ بیزینس و ریسک کردن در تجارت‌های مختلف نمی‌رفتند. کمتر پیش آمده ستاره‌های قدیمی سینمای ایران سراغ بیزینس بروند، اما همان اندک چهره‌هایی هم که این کار را کرده‌اند برایتان آورده‌ایم.

سرشناس‌ترین‌شان مرحوم «محمدعلی فردین» است که روزگاری تجارت فرش می‌کرد و البته اواخر عمر در میدان ونک قنادی شیک و تر و تمیزی هم داشت. ناگفته نماند «محمدعلی فردین» روزگاری صاحب سینما جمهوری بود که بعدها آن را به مرحوم «علی حاتمی» فروخت و او نیز آن را به نام دختر پرطرفدار سینمای ایران «لیلا حاتمی» زد.

هرچند آن هم بعد از مدتی بنا به دلایل نامعلوم دچار آتش‌سوزی شد و دفتر سینما جمهوری برای همیشه بسته شد! «ناصر ملک مطیعی» هم علاوه بر همکار بودن با محمدعلی فردین در سینما، در صنف او نیز همکار بود و روزگاری شیرینی‌فروشی مجللی داشت، اما این روزها در یکی از املاکی‌های مشهور تهران مشغول فعالیت است.

بوتیک در سرخه بازار؛ این روزگاری یکی از منابع درآمد ستاره زن مشهور سینمای ایران بود که گفته می‌شود این روزها در خیابان یوسف‌آباد فروشگاه لوازم ورزشی دارد، اما یکی دیگر از بازیگران نسل قدیم سینمای ایران که صاحب رستوران بود «محمدعلی تبریزیان» ملقب به «همایون» بود که امروز هیچ خبری از او در دست نیست.

شغل دوم بازیگران ایرانی

fun40_www.jahaniha.com_1

شغل دوم بازیگران ایرانی

fun40_www.jahaniha.com_2

شغل دوم بازیگران ایرانی

fun40_www.jahaniha.com_3

شغل دوم بازیگران ایرانی

fun40_www.jahaniha.com_4

شغل دوم بازیگران ایرانی

fun40_www.jahaniha.com_5

شغل دوم بازیگران ایرانی

منبع : afkarnews.irلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

16 پاسخ به “شغل دوم هنرمندان معروف ایرانی + عکس”

 1. بیکار می‌گه:

  اینا دوتا دوتا کار نداشته باشن ما داشته باشیم؟
  اینا کار و پول و شانس و یک جا دارن.

 2. تکی می‌گه:

  کلا زندگی واسه ایناس دیگه.الکی یه برنامه مثل گپ میسازن بعد میان توش میگن ما خیلی در امد نداریمو چه میدونم مردم فکر میکنن ما خوشبختیم ولی نیستیم.یه نگاه به ماشینشون بندازی فقط معلوم میشه چقد ساده زیستین و کم در امد

 3. ناشناس می‌گه:

  شمارو چه نیاز به شغل دوم با این همه پول و مال و منال

 4. هاشم می‌گه:

  اولین رمز خوشبختیشان همت بلندشان ودوم اقبال خوبی که توسط همان همت و اراده قوی بدست آوردند.
  هرکس تلاش خوبی داشته باشه به علاوه ایمان به همه نعمت هایی که خداوند در زمین برای بندگانش به ودیعه گذاشته مزد زحماتش را به زودی دریافت می کنه این قانون طبیعت است.

 5. مهدیار می‌گه:

  اول اینکه خاک تو سر پول،بعدش به اینا که نمیگن سرمایه!!!..
  ثروتی در قلب شماست که هیچ کس نمیتواند آن را بدزدد(مثل روسی)

 6. عاشق می‌گه:

  من كاری به اين كارا ندارم كه كی چی داره چی نداره پولدار هست يا نه من فقط بايد بگم عاشق پوريا پورسرخم بدجوری عاشقشم ميميرم واسش همين.

 7. يلدا می‌گه:

  عالي است

 8. نی نی می‌گه:

  ب خدا اینا با آرایشو لباس معروف شدن.همین ضیغمیو عکسای قبل عمل زیباییشونو نمیشه دید از بس زشتن.والا.ما اگ این کارارو کنیم زلیخا میشیم.دوستان ب خودتان اعتماد بنفس بدین ok?

 9. .. می‌گه:

  میشه بپرسم باخوشگل یازشت بودن سلناچی به شمامیرسه

 10. مهدی می‌گه:

  ارزش هر کس به علم و دانش اوست نه به ثروت و تبارش امام علی

 11. باران می‌گه:

  فقط مصطفی زمانی

 12. یاسا می‌گه:

  چرا همه حسودی میکنید؟
  اکثرشون از اول بچه پولدار نبودن هیچکس بی زحمت به پولی نرسیده
  اینام زحمت کشیدن

 13. محمدرضا می‌گه:

  فقط جواد رضویان

 14. بارانم می‌گه:

  عاااااااااااااااااااالی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ابزار وبلاگ
بلاگرز
دانلود آهنگ جدید
نبض ترانه
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود فیلم
دانلود فیلم
دانلود آهنگ جدید ایرانی
دانلود آهنگ جدید ایرانی
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
چت روم
چت روم
خرید بک لینک
مشاوره حقوقی
مبلمان سام اکسون
مبلمان سام اکسون
خرید vpn
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

دیجی چارتر خرید بلیط هواپیما