منوی سایت
مروری بر گذشته

حرم‌سرای خلیفه داعش + عکس

حرمسرای ابوبکر البغدادی,حرمسرای خلیفه داعش

حرم‌سرای خلیفه داعش + عکس

کنیزان و زنان حرمسرای خلیفه داعش و سایر اعضای این گروه تروریستی بر خلاف اخبار منتشره درباره وظایف جنگی که بر دوش آنها گذاشته شده است، دستور کاری بیش از زاد و ولد و خدمات پشتیبانی ندارند.


به گزارش جام جم آنلاین، امروز در شبکه های اجتماعی تصویری منتشر شد که گفته می شود عکسی دسته جمعی از زنان حرمسرای خلیفه خودخوانده داعش ابوبکر البغدادی است.

تبصره ای هم درباره عکس این زنان از سوی برخی فعالان این شبکه ها وارد شد مبنی بر اینکه تصویر مذکور متعلق به زنان تن داده به جهاد نکاح البغدادی است و نمی توان صفت کنیز را به آنان اطلاق کرد.

به هر روی، گذشته از نام و صفت اطلاقی به این زنان، حتی اگر تعلق آنها به شخص خلیفه موثق نباشد، بردگی جنسی این زنان امری محرز است.

تاکنون اخبار زیادی در رسانه های جهان درباره بدعت قبیح جهاد نکاح در میان اعضای گروه تروریستی داعش منتشر شده است اما ظاهرا ورای همه این اخبار، بازگشت به رسم مذموم حرمسراهای پادشاهی و خلافتی به تدریج به یکی از مشخصه های تروریسم داعشی بدل می شود.

فروش زنان ایزدی و توسعه حرمسرا

شاید بعد از جهاد نکاح اعضای داعش با زنان پیوسته به این گروه، مساله ای که داعش را به راه انداختن حرمسرا تشویق کرد، جایزه ای بود که اعضای آن از ابوبکر البغدادی خلیفه خودخوانده خود دریافت کردند. به گزارش ناظر حقوق بشر در سوریه روز 30 آگوست (8 شهریور 1393) البغدادی 300 زن و دختر اسیر ایزدی را به جنگجویان خود در سوریه تحت نام غنیمت جنگی هدیه کرد.

حرمسرای ابوبکر البغدادی,حرمسرای خلیفه داعش

بلافاصله بعد از این اقدام ابوبکر البغدادی، بازار خرید و فروش زنان ایزدی با عنوان کنیز در حاشیه شمالی حلب، الرقه و الحسکه سوریه داغ و متوسط قیمت خرید و فروش دختران و زنان ایزدی 8 تا 10 هزار دلار اعلام شد.

به نوشته روزنامه دیلی تلگراف، داعش همچنین در بسیاری از مناطق تحت کنترل خود از زنان و دختران ایزدی به عنوان سپر انسانی استفاده کرد.

اما صرفنظر از گرفتن زنان ایزدی به کنیزی عوامل دیگری از جمله پیوستن زنان و دختران از سایر کشورها از جمله کشورهای اروپایی به این گروه تروریستی در چارچوب جهاد نکاح و همچنین آنچه این زنان آن را «ایثار» می نامیدند در تقویت جریان بهره برداری هر چه بیشتر جنسی از زنان موثر بود.

علل گرایش دختران اروپایی به داعش

روزنامه اسپانیایی”لاوانگواردیا” با اشاره به گرایش دختران اروپایی به داعش نوشت:هم اکنون مراکز امنیتی در اروپا نگران موج بازگشت دختران و زنان حامله اروپایی تبار از پدران داعشی می باشند، که در چارچوب قوانین اروپایی فرزندانشان هم باید از تابعیت این کشورها برخوردار شوند.

حرمسرای ابوبکر البغدادی,حرمسرای خلیفه داعش

این روزنامه اسپانیایی به نقل از دفتر فدرال حمایت از قانون اساسی آلمان نوشت : هم اکنون این پدیده به شکل قابل توجهی در حال گسترش است به نحوی که شاهد سفر شماری از دختران کم سن وسال به بهانه گذراندن تعطیلات در کشورهای خاصی هستیم اما بعد از آن با مدارک جعلی وارد کشور سوریه شده و در آنجا بعد از انجام اعمال منافی عفت تحت عنوان جهاد نکاح پرداخته وباردار به کشور خود باز می گردند.

در همین حال روزنامه التیمیو کلمبیا نوشت: شمار دقیق زنان یا «نامزدهای» خارجی در بین جنگجویان داعش مشخص نیست اما برآورد می شود که 10 درصد کل جهادی های غربی را در دو کشور سوریه و عراق تشکیل دهند.

داعش و زنان پیوسته به آن، خود، نام «ایثار کننده» را به این دسته داده اند.

بر اساس این گزارش، 63 زن فرانسوی به داعش در منطقه پیوسته اند که این میزان 25 درصد کل زنان موسوم به جهادی را تشکیل می دهد به عبارت دیگر تعداد کل زنان مذکور از کشورهای اروپایی باید چیزی در حدود 250 نفر باشد.

در این گزارش آمده است که انتظار می رود 60 زن دیگر هم به زودی عازم قلمرو خلیفه خودخوانده شوند. در انگلیس انتظار می رود که 50 زن در دایره داعش گرفتار شده باشند و گفته می شود از آلمان و اتریش به ترتیب 40 و 14 زن عازم سوریه و عراق شده باشند و وزارت کشور اسپانیا نیز از پیوستن 6 زن اسپانیایی به این گروه تروریستی خبر داده است.

بردگان جنسی

گزارش التیمیو تصریح می کند که این زنان عمدتا از طریق شبکه های اجتماعی به عضویت داعش درآمده اند.

فراخوان البغدادی برای پیوستن زنان به داعش حاکی از دستورکار این گروه تروریستی برای زاد و ولد و افزایش جمعیت(تغییر ترکیب جمعیتی) در عراق و سوریه است، هر چند بسیاری از گزارش ها حاکی از پشیمانی تعداد زیادی از زنان پیوسته به داعش و افسردگی های شدید آنان در اثر اسارت در دست این گروه تروریستی است.

حرمسرای ابوبکر البغدادی,حرمسرای خلیفه داعش

مصاحب شیراز یکی از کارشناسان کالج سلطنتی لندن گفته است که «جهادگران سنی، زنان را برای جنگ نمی خواهند بلکه برای آشپزی، نظافت و ارائه خدمات پشتیبانی! به آنها نیاز دارند و زنان مذکور ناچار به ازدواج با داعشی ها می شوند.

ادل بونت نویسنده التیمیو نیز می نویسد: خلافت داعش مانند القاعده هیچ نقش مشخصی در «جهاد» برای زنان قائل نیست، آینده زنان غربی حاضر در صفوف داعش مبهم و نامعلوم است و احتمالا به بخشی از یک حرمسرا به عنوان بردگانی جنسی مبدل شوند.

همچنین ببینید

منبع : tabnak.ir

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

2 پاسخ به “حرم‌سرای خلیفه داعش + عکس”

  1. مهدی گفت:

    سلام ۲روزقبل توحیاط خونمون نشسته بودم که نمیدونم چی شد دلم هوای کربلاکرد به مادرم گفتم میخوام برم زیارت اقا گفت برو سریع رفتم تلفونوبرداشتم زنگ زدم به خواهرزادم اونم گفت میام,به دومی زنگ زدم گریه افتاد گفت میاد به سومی زنگ زدم گفت منم میام به داداشم زنگ زدم اول گفت میاد بعد دیروز زنگ زد گفت خوانوادش نمیزارن دلیلشم نگفت منم بچه ننه سریع به مامانم گفتم امروز بهش زنگ زد گفت اگه همسرت بهت اجازه نمیده من راضیش میکنم اگرم که مشکلت پولشه الان میرم یه تیکه ازطلامومیفروشم برو,اونم به خوانومش لیناروگفت,گذاشت بیادالان ساعت ۹بردمش عکاسی عکس براپاسپورتش بگیره اخه داداشمو۲تاازخواهرزاده هام پاسپورت نداشتن کارسه تاشون فرداتموم میشه امشب تازه فهمیدم که کاروانهای شاهرود کل مسیروباماشین میرن وازنجف تاکربلاپیاده نمیتونم برم دارم دیونه میشم تاالان بادوستاموفروشنده روبروی خونمون شدیم ۹نفر کلان اگه کسی جلومونگیره محلمونومیریزم به هم یه کاروان تشکیل میدم ولی موندم چه کنم,داداشم زن زلیله وهمسرش میگه باید باکاروان بریم وگرنه میرفتم جلوسفارت خونه عراق خیمه میزدم تاویزابگیرم برم ولی حیف که داداشم زن زلیله الان فقط باید بگردم ببینم کدوم کاروان ازکدوم شهر میرن کربلا اما مسیر نجف تاکربلارو پیاده میبرن که بریم اون شهر وباهاشون بریم حالامیدونم جسارته ولی شماروبه دل شکسته زهرا اگه میتونید بهم دراین باره پیشنهادی,دعاعی,نذری,,,باباکمکم کنید به خداجبران میکنم ثواب که ندارم ازگناهاتون روگردن من پدرم ۱۴ساله عمرشو داده به شما یتیمم کمکم کنید خداییش انقدرتواین۲۴سال منت کسی رونکشیده بودم ولی به خواطراقا پاهاتونم میبوسم .ازتون خواهش میکنم این مطلبو به اشتراک بزارید شاید فرجی شد ولی حتما میرم اونم باپای پیاده حتماحتما اینم ایمیلم برام راه کار بفرستید اگرم کسی شماره نوری مالکیوداره برام بفرسته میخوام مخشو تیلید کنم۱۹-۸-۹۳ mahdi.android@yahoo.com

  2. بهاره گفت:

    حمله ۱۴۰۰سال پیش اعراب به ایران تکرار میشود!این بار به نام داعش در کشور عراق و سوریه….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network