بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

رابطه نامشروع زن و مرد متاهل به قتل انجامید

اخبار تجاوز جنسی,تجاوز جنسی در شهر بناب

 

رابطه نامشروع زن و مرد متاهل به قتل انجامید

یکی از روز های بسیار سرد زمستانی  فردی با نگرانی به پلیس آگاهی مراجعه کرد و خبر مفقودی برادرش را، با دستور دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بناب، ارایه کرد که پس از تشریفات اداری برای رسیدگی و تحقیقات پرونده ای تشکیل شد.

پس از تحقیقات مقدماتی مشخص شد مفقودی که یکی از مدیران شهرستان بودند عصرروز قبل برای شرکت در جلسة اداری با خودروی شخصی خود از خانه خارج شده و دیگرمراجعت نکرده است؛ در ضمن تلفن همراهش را نیز خاموش کرده است

پس از هماهنگی های قضایی مکالمات تلفن همراه وی اخذ شده و مورد بررسی قرار گرفت و مشخص شد تلفن همراه پس از دو فقره تماس کوتاه در یکی از شهرستان های همجوار خاموش شده است. در عین حال پیامک و مکالمه یکی از شماره تلفن ها شک برانگیز بود و می توانست سرنخی به دست دهد.

با این پیش زمینه از همسر مفقودی که در یکی از ادارات شاغل بود، در مورد خصوصیات اخلاقی و رفتاری مفقودی تحقیق به عمل آمد.

در جریان این تحقیقات مشخص شد که مفقودی بسیار تند مزاج بوده و روابط زناشویی برایش بسیار اهمیت داشته؛ با این حال در چند ماهِ اخیر، پیش از مفقود شدن، نسبت به وظایف زناشویی کم حوصله بوده و مکالمه های تلفنی اش شک برانگیز شده بود.

در نخستین اظهاراتش، همسر مفقودی چنین خبر داد که مخفیانه گوشی اش را تفتیش کردم. متوجه شدم تمامی پیامک هایش پاک شده است؛ همین شک و سوءظن ام را بیشتر برانگیخت.

آخرین صاحب تلفنی که با مفقودی در ارتباط بود، در ادامه تحقیقات، شناسایی شده و به آگاهی فراخوانده شد. صاحب تلفن همراه مذکور هم در بازجویی گفت که من از شماره یاد شده استفاده نمی کنم و مدتی است که این تلفن در دست همسر برادرم است.

پس از این اطلاع بلافاصله خانه زن برادر مالک خط، شناسایی و مشخص شد کسی در خانه نیست. با احتمال اینکه فرد مفقود شده ممکن است به علت رابطه نامشروع به قتل رسیده باشد، پرونده ابعاد جدی تری به خود گرفت و در همان شب،پلیس آگاهی شبستر خبر پیدا شدن خودروی رها شده مفقودی در یکی از شهرستان های همجوار گزارش شد که در بررسی خودرو هیچ اثر و مدرکی به دست نیامد.

در ادامه تحقیقات،خانه مادر فرد مشکوک در یکی از روستا های اطراف شناسایی شد و از او درباره این مورد تحقیق و پرسش شد.

وی در پاسخ اظهار داشت: دخترم به اتفاق داماد و پسرم به تهران رفته اند که این موضوع به نظر می رسید واقعیت ندارد و به همین دلیل تصمیم به بازجویی گرفته شد و وی در بازجویی خبرداد دخترش در خانه پدربزرگش در روستا پنهان شده است.

به دنبال این خبر فرد مشکوک به پلیس آگاهی احضار و مورد تحقیقات و بازجویی های فنی قرار گرفت. نامبرده در نخستین بازجویی راز ارتباط تلفنی خود با فقدانی را این گونه توصیف کرد و گفت : چند روز پیش مریض شدم و به خانه مادرم به روستا رفتم و از آنجایی که تلفن خانه مادرم قطع شده بود؛ با تلفن همراه خودم با اداره مخابرات برای رفع قطعی تلفن تماس گرفتم؛ و بعدها نیز چندین بار مشکل را پیگیری کردم. بعد از چند روز پیامکی خالی از شماره ای ناشناس که بعداً مشخص شد مفقودی است؛ دریافت کردم. همین کم کم باعث آشنایی مان شد که نامبرده اصرار بر رابطه داشت.

حوالی عصر روز واقعه بود که من تنها در خانه نشسته بودم که تلفن همراهم به صدا درآمد، نامبرده بود و اصرار داشت که اگر تنها هستم نزدم بیاید ، من هم قبول کردم مدتی بعد او آمد و با هم رابطه برقرار کردیم. وی ساعتی در خانه ما بود که ناگهان در حیاط باز شد،اما من در ورودی را قفل کرده بودم ، خودم را جمع و جور کرده و در را باز کردم. شوهرم بود. برای سرکشی به کبوترش آمده بود.

شوهرم کمی کنار کبوترها ماند و چون هوا سرد بود به داخل خانه آمد که خودش را گرم کند. من فکر می کردم همین که گرم بشود می رود اما انگار شک کرده بود. بعد از مدتی چراغ روشن اتاق خواب او را به اتاق خواب کشاند. در آنجا با مفقودی مواجه شد. بقیه اش را واقعاً نمی دانم. من ترسیده بودم و او مرا در اتاقی انداخت و در را قفل کرد. سپس موضوع را به برادر، مادر و دایی ام اطلاع داد و پس از حضور آنان در خانه من به همراه مادرم از خانه خارج شده و به روستا رفتم.

حوالی صبح از به قتل رسیدن مفقودی مطلع شدم. بعد از قتل هم برادرم به اتفاق شوهرم برای خروج از کشور به یکی از شهر های مرزی متواری شدند. به دنبال این اعتراف با ردیابی و راهنمایی برادر یکی از متهمان متواری و به کار بردن شگرد های روانشناسانه نامبردگان از خروج از کشور منصرف شده و به یکی از شهرستان های همجوار عزیمت و پس از شناسایی محل اختفاء آنان دستگیر و مورد تحقیق و بازجویی قرار گرفتند.

مرد نامبرده اظهارات همسرش را تایید و سپس محل اختفای جسد شناسایی و کشف شد که در اجرای دستور مقامات قضایی برای انجام معاینات پزشکی به پزشکی قانونی استان ارسال شد و کلیه متهمین پس از جمع آوری دلایل و مدارک موجود و ردیابی های مخابراتی جمع آوری شده و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.

کشف و دستگیری متهمین پرونده فوق بازتاب گسترده ای در محافل عمومی و سیاسی شهرستان داشت که در کمترین زمان ممکن به نتیجه رسیده بود و این باعث خوشحالی مردم و اثبات اقتدار نیروی انتظامی و پلیس آگاهی شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوانلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ابزار وبلاگ
بلاگرز
دانلود نرم افزار
دانلود نرم افزار
دانلود آهنگ جدید ایرانی
دانلود آهنگ جدید ایرانی
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
بک لینک
بک لینک
خرید بک لینک
سامانه پیامک
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
تور ترکیه
تور ترکیه
قاب گوشی
قاب گوشی
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
سئو ارزن
سئو ارزن
طراحی سایت ارزان
طراحی سایت ارزان
خرید هاست ارزان
خرید هاست ارزان
اخبار روز
اخبار روز
دانلود آهنگ جدید
نبض ترانه
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
خرید بک لینک
مشاوره حقوقی
ثبت شرکت
ثبت شرکت
مبلمان سام اکسون
مبلمان سام اکسون
خرید کریو
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن