منوی سایت
مروری بر گذشته

تکه تکه کردن همسر به خاطر رابطه جنسی با مامور پلیس

click at this page تکه تکه کردن همسر به خاطر رابطه جنسی با مامور پلیس

here مردی در بریستول انگلستان پس از ذبح کردن همسرش در مقابل چشم فرزندانش، توسط افرادی ناشناس مثله و تکه تکه شد.

اخبار تجاوز جنسی,تکه تکه کردن همسر

چند روز گذشته بود که ماموران تخلیه زباله شهر بریستول انگلستان متوجه فاجعه‌ای تلخ شدند، ماموران در حین پاکسازی زباله‌ها بودند که ناگهان با جسد مثله و تکه تکه شده مردی جوانی روبرو شدند که به هیچ عنوان قابل شناسایی نبود.
پس از اعلام این موضوع به پلیس بریستول انگلستان، ماموران ویژه دایره جنایی سریعا به محل وقوع جنایت اعزام شدند و  موفق شدند قسمت‌هایی از جسد را جمع آوری و تحویل پزشکی قانونی دهند.
پس از گذشت 24 ساعت مرکز تست DNA پزشکی قانونی بریستول انگلستان هویت این را به نام مونر 34 ساله فاش کرد.
پلیس در بررسی سوابق مونر متوجه شد که او از ماه گذشته که به مرخصی از زندان رفته بود، دیگر باز نگشته و تحت تعقیب ماموران زندان است.
مونر در اوایل سال 2014 در اقدامی ناباورانه همسر جوانش را به دلیل ارتباط با یک مرد غریبه که به گفته عده ای این مرد غریبه، افسر پلیس بوده است، ذبح کرده و جسدش را روزها در آشپزخانه رها می‌کند.
برخی مقامات پلیس بریستول نسبت به این جنایت هولناک که باعث ترس و وحشت مردم شده بود، واکنش نشان شده و اعلام کردند: کارآگاهان ویژه پلیس هنوز به نتیجه ای نرسیده‌اند، ولی آنچه که مسلم است‌، این جنایت به دست یک مرد حیوان صفت و سنگدل اتفاق افتاده است.
گفتنی است، مردم بریستول انگلستان که سال‌ها است به دلیل جنایت‌های متعدد در شهرشان به درد و رنج و داغ از دست دادن بستگانشان مبتلا شده‌اند، دوباره از مقامات سیاسی انگلستان خواستار رسیدگی به حقوق شهروندی خود شده‌اند.
از طرفی مردم، پلیس را فاسد می‌دانند و اعتقاد دارند که سر منشا بیشتر جنایت‌ها در این شهر ماموران پلیس هستند که به خود اجازه می‌دهند حقوق مردم را با رشوه گرفتن از خلافکاران زیر پا لگد مال کنند و بدتر اینکه اجازه تعرض به زنان متاهل و دختران خردسال را به سرکرده باند‌های مجرمانه می‌دهند.
بد نیست بدانید، بنابر آمار پلیس بریستول تقریبا از 550 هزار نفر جمعیت مردم این شهر، 40 درصد خشونت جوانان مست انگلیس را تجربه کرده‌اند که تعداد زیادی از آنان به شدت مجروح شده و تعدادی نیز  کشته و یا دچار نقص عضو شده‌اند و در یک کلام مردم بریستول حتی از راه رفتن در خیابان‌ها نیز وحشت دارند.
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

this web page نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

more info

click at this page
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network