منوی سایت
مروری بر گذشته

تجاوز جنسی به 100 دانشجو

تجاوز جنسی به 100 دانشجو در اکسفورد

دختر دانشجو که به همراه 6 تن دیگر از دوستانش 2 سال گذشته از دانشگاه آکسفورد انصراف داده بودند در مرکز پلیس آکسفورد شایر، راز جنایت‌های گروهی تعدادی از دانشجویان پسر را فاش کردند.

تجاوز جنسی به دانشجویان,اخبار تجاوز

 

2 سال پیش بود که 7 دختر سال دومی قدیمی‌ترین دانشگاه انگلیسی زبان یعنی آکسفورد بدون هیچگونه علتی از رفتن به دانشگاه امتناع و خودشان را در خانه‌هایشان محبوس کردند.
از آنجایی که این دانشجویان از سایر کشور‌ها به این دانشگاه وارد شده بودند و خانواده‌ای برای پیگیری این اقدامشان وجود نداشت، بعد از چند روز انصراف دانشجویان از دانشگاه علت عدم حضور آنان کم رنگ شد.
البته به گفته برخی رسانه ها 2 تن از این دانشجویان چندین بار با خوردن قرص اقدام به خودکشی کردند ولی هربار با حضور به موقع همسابگان و رساندن آنان به بیمارستان به زندگی دوباره بازگشتند؛ این روند و خانه‌نشینی این دانشجویان که هر یک برای خود نخبه و دارای هنری بودند، تا حدی ادامه پیدا کرد که حتی نزدیکترین دوستانشان هم آنان را فراموش کردند.
اوایل هفته جاری یکی از این دختران با اسنم مستعار مارچلو، به پایگاه پلیس مراجعه کرد و بعد از 2 سال سکوت را شکست؛ این دختر جوان در حالی که چشمانش دیگر اشک نداشت، با حالتی اندوهگین گفت: من و 6 تن دیگر از دوستانم که همگی دختر بودند، روز عید با تعدادی دیگر از دانشجویان پسر به یک مهمانی دانشجویی در منزل یکی از دانشجویان دعوت شدیم.
وی افزود: مهمانی در حاشیه شهر و در خانه قدیمی بود، از ابتدای غروب خورشید شروع می‌شد و تا فردای آن روز ادامه داشت. همه چیز اولش خیلی خوب بود، رقص و پایکوبی ، خوردن مشروبات الکلی ، بازی و . . . .، کم کم شب از نیمه گذشته بود و من در آن خانه کوچک دوستانم را گم کرده بودم ولی اصلا برایم مهم نبود که آن‌ها کجا هستند.
مارچلو، ادامه داد: کم کم از هوش رفتم و وقتی بیدار شدم ظهر شده بود و خود را کنار مبل و مابقی دوستانم را در گوشه‌های دیگر خانه یافتم، همه چیز طبیعی بود ولی تمام بدنم درد می‌کرد، فکر کردم به خاطر مصرف بیش از حد مشروبات الکلی بیهوش شده ام.
دانشجوی قربانی خاطر نشان کرد: پس از چند دقیقه با دوستانمان به خانه‌های خودمان بازگشتیم و در بین مسیر نیز خاطرات شیرین مهمانی را تعریف می‌کردیم و می‌خندیدم.
وی یادآورد شد: فردا شب زمانی که به خانه بازگشتم با 6 تن دیگر دوستانمان در حالت چرخیدن داخل شبکه‌های اجتماعی بودیم که با پیشنهاد دوستم که رمز عبور یکی از پسران را در فیسبوک داشت، وارد گروه آنان شدیم.
مارچلو اذعان داشت: نمی‌‍شد تصور کرد، با فیلمی از خودمان در این گروه مواجه شدیم. پسران شیطان صفت با بیهوش کردن ما به صورت گروهی به ما تجاوز جنسی کرده و شنیع ترین رفتارها را انجام داده بودند. واقعا دیدن این فیلم و آنچه که بر سر ما آمده بود سخت و طاقت فرسا بود.
وی گفت: از طرفی به دلیل آنلاین بودن ما در صفحه با رمز و پروفایل یکی از اعضای گروه، پسران شیطان صفت متوجه شدند که ما این فیلم را تماشا کردیم، لذا ما را تهدید کردند که اگرچه این به خواسته آنان تن ندهیم و یا اینکه درباره این موضوع با پلیس حرفی بزنیم ما را می‌کشند و فیلم را برای خانواده‌هایمان می‌فرستند.
دانشجوی قربانی گفت: ما 7 دوست نیز با یکدیگر تصمیم گرفتیم از دانشگاه انصراف دهیم و محل سکونتمان را نیز عوض کنیم تا این پسران دستشان به ما نرسد، همچنین مجبور بودیم وانمود کنیم که در خانه خود را حبس کردیم تا کسی شک نکند و همینطور نمی‌توانستیم به نزد والدین خود برگردیم چراکه در پاسخ سوال آنان که چرا ادامه تحصیل نداده‌اید؟ جوابی نداشتیم.
مارچلو تاکید کرد: الان هم اگر به مرکز آمده‌ام و رازم بر ملا می‌کنم به خاطر این است که متوجه شدم، ماه گذشته عده‌ای از دختران دانشگاه در تله این افراد گرفتار شده‌اند.
پلیس با شنیدن این صحبت‌های بسیار تکان دهنده توانست 6 دختر قربانی دیگر را پیدا کرده و به مرکز پلیس انتقال دهد و آنان نیز به اتفاق همین داستان را تعریف کردند.
به دنبال این موضوع پرونده‌ای برای این پسران شیطان صفت تشکیل و به مقام قضایی فرستاده شد.
قاضی آندرسون که خود نیز از دانشگاه آکسفورد فارغ التحصیل شده بود، این اتفاق را یک فاجعه بسیار بزرگ قلمداد کرد و گفت: در چنین دانشگاهی که 20 هزار دانشجو از سراسر جهان مشغول به تحصیل هستند، چنین اتفاقی غیر قابل قبول است و دولت انگلستان تنها کسی است که باید غرامت این کار  را با خاطر ایجاد بی و بندباری در منطقه آکسفور شایر بپردازد.
همچنین این قاضی اعلام کرد: به دلیل نداشتن مدارک نمی‌توان پسران را بازداشت کرد چراکه در فیلم‌های استخراج شده از سوی پلیس به هیچ عنوان چهره این افراد مشخص نیست.
آندرسون رسیدگی به این پرونده را منوط به تحقیقات و جمع آوری مدارک بیشتر از سوی پلیس خواند و از ماموران و کارآگاهان خواست تا سایر قربانیان احتمالی این جنایت‌ها را که به طور حتم بیش از 100 تن خواهند بود، شناسایی کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network