منوی سایت
مروری بر گذشته

تجاوز جنسی به 9 دختر خردسال

تجاوز جنسی,تجاوز به دختران خردسال

تجاوز جنسی به 9 دختر خردسال

مردی كه به اتهام آزار و اذیت 9 دختر 7 تا 13 ساله دستگیر شده است با رای قضات دادگاه كیفری استان تهران به چهار مرتبه اعدام محكوم شد. این مرد به چهار نفر از طعمه‌هایش تجاوز كرده است.

به گزارش خبرنگار ما، مطابق اوراق پرونده این مرد 28 ساله كه ابوالفضل نام دارد 11 آبان‌ماه سال گذشته توسط پلیس دستگیر شد. ماموران اداره شانزدهم پلیس آگاهی از مدت‌ها قبل به دنبال دستگیری مردی بودند كه با معرفی خود به عنوان راننده سرویس مدرسه، دختران دانش‌آموز را ربوده و آنها را مورد آزار و اذیت قرار می‌داد.

ماموران در جریان تجسس‌های خود چند مظنون را دستگیر كردند اما همه آنها توانستند با ارائه مدارك محكمه‌پسند بی‌گناهی‌شان را ثابت كنند. تا اینكه ابوالفضل دستگیر شد و از آنجا كه گوشواره یكی از شاكیان كه كودكی 11‌ساله بود در خودرواش كشف شد او برای تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی انتقال یافت.

هرچند متهم در ابتدا دست داشتن در این ماجرا را انكار می‌كرد اما زمانی كه در برابر طعمه‌هایش قرار گرفت به ناچار اتهام آزار و اذیت كودكان را بر عهده گرفت. او كه متاهل است و زمان دستگیری صاحب یك فرزند شده بود در اعترافاتش گفت كارمند یك شركت خدماتی است و حدود یك سال قبل، وقتی از خیابان عبور می‌كرد، با دیدن دختری كه كنار خیابان منتظر سرویس مدرسه بود، این نقشه به ذهنش رسیده و آن را اجرا كرده است.

او آزار و اذیت 9 دختر هفت تا 13 ساله را پذیرفت و ادامه داد: پس از نخستین نقشه، وسوسه شدم كه این كار را ادامه دهم و بعد از آن نیز چند دختربچه دیگر را با همین شگرد سوار ماشینم كردم و با انتقال آنها به مكان‌های خلوت و با تهدید چاقو مورد آزار و اذیت قرار دادم. پس از آن نیز طلاهای‌شان را سرقت كردم و با رها كردن طعمه‌هایم در خیابان، متواری شدم.

با ثبت اظهارات این مرد پرونده‌اش برای تصمیم‌گیری به دادگاه كیفری استان تهران فرستاده شد. صبح شنبه ابوالفضل در برابر پنج قاضی شعبه 113 دادگاه كیفری استان تهران قرار گرفت تا در برابر اتهام سرقت، آدم‌ربایی و تجاوز به عنف از خود دفاع كند. در حالی كه قضات دادگاه محاكمه را غیر‌علنی اعلام كرده بودند والدین دختربچه‌ها یك به یك شكایت‌شان را مطرح كردند و در ادامه ابوالفضل به دفاع از خود پرداخت و گفت هیچ كودكی را آزار نداده است. او گفت اعترافات قبلی‌اش را قبول ندارد و بی‌گناه است. به این ترتیب رییس دادگاه با اخذ آخرین دفاع از او همراه با چهار مستشار دادگاه وارد شور شد.

صبح دیروز قضات دادگاه رای خود را اعلام كردند. آنان پس از بررسی محتویات پرونده ابوالفضل را مجرم تشخیص داده و به اتهام تجاوز به عنف به چهار مرتبه اعدام محكوم كردند. این مرد همچنین به اتهام آدم‌ربایی نیز به تحمل 15 سال حبس و 99 ضربه شلاق و برای اتهام سرقت نیز به تحمل پنج سال حبس و 74 ضربه شلاق محكوم شد.

بر‌اساس این گزارش در صورت تایید این حكم در دیوانعالی كشور مرد متجاوز به زودی مجازات می‌شود.

منبع : گروه خبر سیمرغ

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network