منوی سایت
مروری بر گذشته

تجاوز وحشیانه به 10زن توسط مرد مسافرکش

تجاوز به 10 زن,اخبار تجاوز

تجاوز وحشیانه به 10زن توسط مرد مسافرکش

دو مرد جوان كه متهم هستند زنان را مي‌ربودند و آنها را مورد تجاوز قرار مي‌دادند در دادگاه كيفري‌استان تهران محاكمه شدند.

اولين شكايت توسط دختري جوان به ماموران داده و وي مدعي شد وقتي به عنوان مسافر او را سوار ماشين كردند در بياباني روي صندلي عقب ماشين مورد آزار قرار دادند.

اين دختر گفت: وقتي متوجه شدم مسيري كه مي‌روند اشتباه است و آنها نيت بدي دارند سعي كردم از ماشين بيرون بپرم اما درها قفل بود و نمي‌شد آن را باز كرد. آنها من را به بياباني بردند و خواستند به من تجاوز كنند اما مقاومت كردم. آنها دو نفر بودند و نمي‌توانستم كاري بكنم با اين حال تا جايي كه مي‌توانستم مقاومت كردم. من را كتك زدند و زخمي‌ام كردند بعد مورد تجاوز قرار دادند. هرچه پول و طلا هم داشتم گرفتند و رفتند.

مدتي بعد شكايت ديگري به ماموران ارايه شد. در اين شكايت هم زني جوان ادعا كرده ‌بود در همان مسيري كه شاكي قبلي گفته ‌بود ربوده شده و مورد آزار قرار گرفته‌است. اين زن گفت: خيلي دست و پا مي‌زدم و سعي مي‌كردم جلوي تجاوز دو مرد را بگيرم. آنها براي اينكه مقاومت من را بشكنند به من مواد تزريق كردند بي‌حال شدم و آنها مرا مورد آزار قرار دادند و اموالم را هم سرقت كردند.

در حالي‌كه تعداد شاكيان رو به ‌افزايش بود ماموران متوجه شدند متهمان به صورت باندي و با برنامه‌ريزي قبلي اين جرايم را انجام مي‌دهند و فقط اموالي را مي‌دزدند كه قابل رديابي نيست.

در مدت سه سال تعداد شاكيان دو مرد ناشناس به 10 زن افزايش يافت، بنابراين گشت‌هاي پليس در مسيري كه احتمال مي‌رفت دو مرد متجاوز مرتكب جرم شوند فعال شد تا اينكه ماموران به پرايدي كه با مشخصات خودرو متهمان شباهت داشت، مشكوك شدند. وقتي ماموران به اين ماشين نزديك شدند متهمان آن را رها كردند و پا به فرار گذاشتند. اتومبيل به پاركينگ پليس انتقال يافت و تحقيقات آغاز شد. ماموران متوجه شدند شماره‌ پلاك ماشين مربوط به مردي به‌نام ش است كه در اطراف كرج زندگي مي‌كند. وقتي ماموران به خانه اين فرد رفتند متوجه شدند او همان متهمي است كه دنبالش مي‌گردند. خانواده‌ اين مرد گفتند چند روزي است از ش خبر ندارند و نمي‌دانند كجاست.

بررسي‌هاي پليسي ادامه يافت و ماموران بعد از مدتي توانستند ش را در مخفيگاهش شناسايي و بازداشت كنند. او كه در ابتدا مقاومت مي‌كرد بعد از چندين جلسه بازجويي بالاخره لب به اعتراف گشود و گفت: من با همدستي يكي از دوستانم به‌نام خ زنان را مي‌دزديدم و مورد آزار قرار مي‌داديم و بعضي از آنها را كه مقاومت مي‌كردند با مواد بي‌حال‌شان مي‌كرديم.

پس از دستگيري دو متهم هر 10 زن بار ديگر شكايت خود را مطرح كردند. يكي از اين دختران جوان كه دچار بيماري شديد روحي هم شده‌است گفت: هرچه التماس كردم با من كاري نداشته‌باشيد و هرچه بخواهيد به شما مي‌دهم مي‌خنديدند و توجهي نمي‌كردند. هدف آنها سرقت نبود بلكه مي‌خواستند تجاوز كنند. چون من لاغراندام هستم و زور زيادي نداشتم دست و پايم را بستند و كتكم زدند و بعد مورد تجاوز قرار دادند.

پرونده در ادامه تحقيقات به شعبه 79 دادگاه كيفري‌استان تهران فرستاده شد و كيفرخواستي از سوي دادستان عليه آنها درخصوص اتهام آدم‌ربايي و سرقت مقرون به آزار نيز صادر شد. شعبه 79 دادگاه كيفري به رياست قاضي محمد كشكولي در دو مرحله تشكيل جلسه داد. در مرحله اول متهمان درخصوص اتهام تجاوز به عنف به 10 زن مورد بازجويي قرار گرفتند. آنها كه در مراحل اوليه به تجاوز به زنان اقرار كرده‌بودند اين بار اعترافات خود را پس گرفتند و مدعي شدند حرف‌هاي شاكيان فقط يك ادعاست و آنها فقط سرقت كردند و هيچ تجاوزي انجام ندادند.قبل از تشكيل جلسه متهمان به دليل تجاوز به عنف، دو مرد جوان با توجه به كيفرخواست صادر شده درخصوص اتهام آدم‌ربايي و سرقت مقرون به آزار و ضرب‌وجرح شاكيان در شعبه‌اي ديگر محاكمه شدند. آنها اتهام آدم‌ربايي را قبول نكردند و مدعي شدند فقط دست به سرقت زده‌اند. با اين حال از سوي قضات مجرم شناخته و هر كدام به 25 سال حبس، رد مال و پرداخت ديه به شاكياني كه به آنها آسيب وارد كرده‌بودند، محكوم شدند.

روز گذشته خ و ش به اتهام تجاوز به عنف مورد محاكمه قرار گرفتند اما از آنجايي كه برخي شاكيان از جمله دختر جواني كه دچار بيماري رواني شده‌است در دادگاه حضور نداشتند ادامه رسيدگي به پرونده به بعد موكول شد.

منبع: شرق

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network