بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته
آموزش سئو

تبلیغات

جهانیها

سامتیک، سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما و بلیط قطار با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز و کادر متخصص و مجرب خود، با پیاده سازی بستری کاربر پسند و ساده و با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه مسافرت هوایی و ریلی به شما کمک می کند با یک جستجوی ساده بلیط هواپیما و یا بلیط قطار مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.
این وب سایت اقدام به جمع آوری تمام اطلاعات پرواز خطوط هوایی و ریلی ایران نموده تا با توجه به نیاز کاربران سهولت اسفاده از امکانات جهت خرید اینترنتی بلیط ارزان هواپیما چارتری و سیستمی و بلیط قطار در فضای مجازی بر اساس آخرین تغییرات در اختیار کاربران قرار گیرد.

برای خرید خودرو، در بین هزاران آگهی فروش خودرو جستجو نموده و خودروی موردنظر خود را انتخاب نمایید. برای فروش خودرو، نسبت به ثبت آگهی فروش خودرو اقدام کنید.

برای خرید خودرو، در بین هزاران آگهی فروش خودرو جستجو نموده و خودروی موردنظر خود را انتخاب نمایید. برای فروش خودرو، نسبت به ثبت آگهی فروش خودرو اقدام کنید. از اخبار روز بازار خودرو و قیمت به روز خودرو مطلع گردید.

تجاوز جنسی به همسر دوست و انتشار فیلم آن

تجاوز جنسی به همسر دوست و انتشار فیلم آن

خانواده 2مقتولی که پس ازتعرض به همسر دوست شان،فیلم آن را پخش کرده بودند،از قصاص قاتل صرفنظر کردند.

تجاوز جنسی,تجاوز به همسر دوست

23آبان سال 89 ماموران پلیس از قتلی در شهرقدس با خبر شدند. تیم جنایی پس از حضور در محل متوجه شدند، جسد متعلق به مرد جوانی به نام مهران است که با شلیک چند گلوله به قتل رسیده است.

در حالی که تحقیقات در این زمینه ادامه داشت، کشف جسد دیگری به پلیس گزارش شد. قربانی این جنایت همایون نام داشت که او هم با شلیک گلوله به قتل رسیده بود. بررسی‌های علمی پلیس نشان داد، هر دو قربانی با یک اسلحه به قتل رسیده‌اند و قربانی جنایتی خاموش شده‌اند.

از سوی دیگر کارآگاهان متوجه شدند که هر دو قربانی شب قبل از جنایت در یک مهمانی حضور داشته‌اند. ماموران برای کشف سرنخی از جنایت به تحقیق از دوستان قربانی پرداختند که یکی از آنها به نام بهادر گفت: چند روز قبل همراه دو مقتول- مهران و همایون- و چند نفر دیگر در یک میهمانی بودم. مهران از گوشی تلفن همراهش فیلمی نشان داد که در آن با همایون و دوستانش به زنی تعرض می‌کردند. وقتی فیلم را دیدم متوجه شدم آنها به همسر یکی از دوستانم که شهاب نام دارد، تعرض کرده‌اند. من هم ماجرا را به شهاب گفتم. شهاب هم بعد از اطلاع اسلحه‌یی تهیه کرد و تصمیم به انتقام گرفت. مهران و همایون را به قتل رساند و حالا هم می‌خواهد منصور و چند نفر دیگر را به قتل برساند.
با کشف این سرنخ ماموران تجسس برای دستگیری قاتل خشن را آغاز کردند که به آنها اطلاع دادند پیکر نیمه جان منصور در حاشیه شهر پیدا شده است. منصور بلافاصله به بیمارستان انتقال یافت و با تلاش پزشکان از مرگ نجات یافت.
منصور پس از بهبود حالش به ماموران گفت: در حال عبور از محل بودم که شهاب با تهدید اسلحه من را سوار ماشینش کرد و به اطراف شهر برد. بعد هم در محل خلوتی توقف کرد و هر دو پیاده شدیم. شهاب ماجرای فیلم سیاه را مطرح کرد و بعد به طرفم شلیک کرد. او فکر کرد که کشته شده‌ام به خاطر همین محل را ترک کرد اما چند نفر من را به بیمارستان منتقل کردند و نجات پیدا کردم.
تیم جنایی که احتمال می‌دادند متهم مرتکب قتل‌های دیگری شود ردیابی‌های گسترده‌یی را آغاز کرده و سرانجام موفق به دستگیری قاتل مسلح شدند. متهم در بازجویی‌ها با اعتراف به جرم خود گفت: پس از اطلاع از ماجرای فیلم تصمیم به قتل افرادی که همسرم را مورد آزار قرار داده بودند گرفتم. بعد از قتل مهران و همایون، منصور را هم به محل خلوتی بردم و به او شلیک کردم اما نمی‌دانستم که زنده مانده است.
بعد از کامل شدن تحقیقات، بازپرس شهاب42 ساله را به اتهام مباشرت در دو فقره قتل عمد و بهادر 42ساله را مجرم شناخت و پرونده برای رسیدگی روی میز هیات قضایی شعبه 74 دادگاه کیفری استان تهران قرار گرفت. پیش از برگزاری جلسه محاکمه اولیای دم دو پرونده با حضور در دادسرا از متهم اعلام گذشت کردند بنابراین شهاب از جنبه عمومی جرم پای میز محاکمه حاضر می‌شود.
روزنامه اعتمادلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ابزار وبلاگ
بلاگرز
دانلود آهنگ جدید
نبض ترانه
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود فیلم
دانلود فیلم
دانلود آهنگ جدید ایرانی
دانلود آهنگ جدید ایرانی
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
چت روم
چت روم
خرید بک لینک
مشاوره حقوقی
مبلمان سام اکسون
مبلمان سام اکسون
خرید vpn
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن