منوی سایت
مروری بر گذشته

عکس مریم اوزرلی در کنار مادربزرگش

عکس مریم اوزرلی در کنار مادربزرگش

عکس مریم اوزرلی در کنار مادربزرگش,عکس مریم اوزرلی

عکس مریم اوزرلی در کنار مادربزرگش click at this page

here مریم اوزرلی بازیگر و مانکن آلمانی – ترکیه ای با انتشار عکسی از خود به همراه مادربزرگش در صفحه شخصی خود خبر از در گذشت مادربزرگش به هوادارانش داد.

this web page

go here مریم اوزلی بازیگر نقش خرم‌سلطان، شخصیتی که با بازی در فیلم حریم سلطان معروف شده و به شهرت جهانی رسید هر از گاهی تصویری از خود منتشر کرده و هوادارانش را سورپرایز می کند این بار با انتشار عکسی خبر از درگذشت مادربزرگش داد وی اعلام کرد که مادربزرگ خوب و مهربانش که خاطرات خوبی با او داشت درگذشته است.

http://aevitasno.sk/map عکس مریم اوزرلی در کنار مادربزرگش

عکس مریم اوزرلی در کنار مادربزرگش,عکس مریم اوزرلی http://saratogadressings.com/map

عکس مریم اوزرلی در کنار مادربزرگش http://assoges.com/map

just click for source مریم اوزرلی ستاره ترک که در کشورهای عربی به بانو هیام و در ایران با نقش خرم سلطان در سریال حریم سلطان شناخته شده است در 12 اوت 1983 از پدری ترک به نام حسین و مادری آلمانی به نام اورزولا در کاسل آلمان زاده شد.او دو برادر و یک خواهر بزرگ‌ تر از خود دارد.خواهرش، جانان، موسیقی جاز می‌نوازد و مادرش نیز هنرپیشه بوده است.مریم درس بازیگری را در شاوشپیل‌ اشتودیو فرزه در هامبورگ خوانده‌‌است وی نقش های اصلی زیادی در سریال های آلمانی داشته است و معروف‌ترین نقش‌آفرینی او در نقش خرم سلطان در سریال تاریخی حریم سلطان به وقوع پیوسته‌است. او در سال 2012 به خاطر همین نقش‌آفرینی برندهٔ جایزهٔ پروانهٔ طلایی بهترین بازیگر زن شد.

همچنین ببینید

منبع : سیمرغ

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network