منوی سایت http://filmclayton.com/map
click مروری بر گذشته
همسریابی

بازی آنلاین هیجانی Earn To Die 2012

http://bolschantants.ch/map جهانی‌ها link   -> بازی آنلاین

click بازی آنلاین هیجانی Earn To Die 2012

یک بازی فوق العاده جذاب، هیجانی و پرطرفدار که مطمئنا شما را پای کامپیوتر میخکوب میکند!در این بازی شما دو فضای کلی دارید. یکی فضای بازی و میدان مسابقه که شما باید تا میتوانید با خودرو زامبی ها را بکشید و امتیاز جمع کنید. فضای دوم و فضای مهمتر بازی، تعمیرگاه و یا فروشگاه قطعات خودروی شماست که شما در هر مرحله پس از جمع کردن مقداری امتیاز توانایی اضافه کردن ابزار و تجهیزات بهتری به خودرو تان را بدست می آورید تا از آن برای جمع کردن امتیاز بیشتر استفاده کنید.
بازی در میدان مسابقه با دکمه های جهت گر و بازی در تعمیرگاه با ماوس انجام میگیرد و اگر پول تان به خرید تجهیزات برسد آن ابزار و وسیله برای کلیک شدن فعال میگردد و با کلیک کردن به خودروی شما اضافه میشود. پس از تغییرات مورد نظر در تعمیرگاه روی GO در بالای صفحه کلیک و وارد بازی شوید.
آنقدر این روند جذاب را ادامه دهید تا تمام تجهیزات لازم برای شما فعال و خودروتان کاملاً تجهیز شود، در آن لحظه هست که شما مجوز دسترسی به خودروی بعدی را خواهید داشت که خودروی بهتری است و بدین ترتیب ادامه دهید.
این بازی یکی از بازی های پر طرفدار گجت های اندرویدی و iOS می باشد که ما نسخه فلش و آنلاین آن را برای شما مهیا کردیم و امیدواریم لذت ببرید.حجم بازی به خاطر کیفیت آن نسبتاً بالاست. مطمئناً از شکیبایی حین بارگذاری آن پشیمان نخواهید شد.
در تصاویر زیر دو فضای بازی برای شما به نمایش گذاشته شده است.

منبع : برترین‌ها this web page
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network