بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

نیوشا ضیغمی | بیوگرافی و عکس‌های نیوشا ضیغمی و همسرش

نیوشا ضیغمی | بیوگرافی و عکس‌های نیوشا ضیغمی و همسرش

نیوشا ضیغمی | بیوگرافی و عکس‌های نیوشا ضیغمی و همسرش

نام و نام خانوادگی : نیوشا ضیغمی

تولد : ۱۸ تیر ۱۳۵۹

وضعیت تاهل : متاهل

نام همسر : آرش پولاد خان

محل زندگی : تهران

شروع فعالیت هنری : از سال ۱۳۸۳

مدرک تحصیلی : لیسانس روانشناسی کودک از دانشگاه شهید بهشتی

نیوشا ضیغمی در ۱۸ تیر ماه ۱۳۵۹ در تهران به دنیا آمد.

نیوشا ضیغمی به تازگی ازدواج کرده که همسرش در کار هنری فعالیت ندارد و اهل اصفهان است.

نیوشا ضیغمی بازیگر و تهیه کننده زن ایرانی است که در فیلم های متعددی بازی کرده است.

نیوشا ضیغمی فارغ التحصیل رشته روانشناسی کودک از دانشگاه شهید بهشتی تهران است.

ادب و مهربانی و شخصیت مهمترین صفت های نیوشا ضیغمی است و یکی از سرمایه ها و مایه افتخار سینمای ما به شمار می آید.

نیوشا ضیغمی با شرکت در کلاس های آزاد بازیگری کانون سینماگران جوان بازیگری را فراگرفت و بلافاصله بعداز فارغ التحصیلی از این کلاس ها در مجموعهٔ تاریخی در چشم باد نقش یک دختر روستایی را ایفا کرد.

نیوشا ضیغمی سپس در اولین تجربه سینمایی خود در فیلم تردست به کارگردانی محمدعلی سجادی ایفای نقش کرد و همین فیلم سبب همکاری دوباره نیوشا ضیغمی و محمد علی سجادی در فیلم شوریده گشت، نیوشا ضیغمی برای بازی در این فیلم نامزد دریافت سیمرغ بلورین از بیست و چهارمین جشنواره فیلم فجر شده است.

نیوشا ضیغمی سپس در فیلم های مواجهه، گناه من، بازی کرد ولی تمام این فیلم ها بعد از چند سال تاخیر اکران محدود شدند و توانایی های نیوشا ضیغمی در این فیلم ها و مخصوصا شوریده چندان دیده نشد. اما سال ۸۵ سال نسبتا خوبی برای نیوشا ضیغمی که تا آن زمان هیچ کدام از فیلم هایش اکران نشده بودند بود. با اکران فیلمهای پارک وی و مخصوصا اخراجی ها بالاخره طلسم اکران نشدن فیلم های نیوشا ضیغمی شکست .

نقش نرگس در فیلم اخراجی ها با بازی نیوشا ضیغمی برای مردم ماندگار شد. همچنین نیوشا ضیغمی برای فیلم حس پنهان در بیست ششمین جشنواره فیلم فجر به طور مجمدد نامزد دریافت سیمرغ بلورین جشنواره شد.

نیوشا ضیغمی بعد از اکران اخراجی ها پله های طرقی را به سرعت پی نمود و در سال های ۸۶ و ۸۷ با فیلم های قرنطینه، تلافی و توفیق اجباری جای خود را در سینما به عنوان یک ستاره و سوپراستار تثبیت کرد.

اما بعد از اکران این فیلم ها نیوشا ضیغمی دیگر حاضر به بازی در هر فیلمی نبود چون دیگر طرفداران بیشماری پیدا کرده و مردم از او انتظار بیشتری داشتند و به همین دلیل حدود یک سالی در هیچ فیلمی بازی نکرد در عوض دفتر سینمایی را گشود تا در این دفتر از فیلم های خوب سینمایی حمایت شود و با این کار نیوشا ضیغمی پا به عرصه تهیه کنندگی گذاشت.

نیوشا ضیغمی سپس درفیلم هایی همچون اخراجی ها ۲، زمهریر، دموکراسی تو روز روشن، پرستوهای عاشق، پرتقال خونی، دختر شاه پریون، سرخابی، چارسو ایفای نقش کرد. سرمایه گذاری بر روی فیلم پرتقال خونی به کار گردانی سیروس الوند اولین تجربه نیوشا ضیغمی در عرصه تهیه کنندگی است.

نیوشا ضیغمی ( جوایز کسب شده )

نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن از ۲۴ جشنواره فیلم فجر برای فیلم شوریده.

نامزد دریافت جایزه از ۲۶ جشنوارهٔ فیلم فجر برای فیلم حس پنهان.

فیلم هایی که تا کنون نیوشا ضیغمی ایفای نقش کرده است به شرح ذیل می باشد :

۱. راستش را بگو (محمدرضا آهنج , ۱۳۹۰) (سریال تلویزیونی)

۲. فیتیله و ماه پیشونی (آرش معیریان، ۱۳۹۰)

۳. گشت ارشاد سعید سهیلی ۱۳۹۰

۴. چارسو (فرهاد نجفی، ۱۳۸۹)

۵. دختر شاه پریون (کامران قدکچیان، ۱۳۸۹)

۶. سرخابی (محمد آهنگرانی، ۱۳۸۹)

۷. پرتقال خونی (سیروس الوند، ۱۳۸۹)

۸. پرستوهای عاشق (فریال بهزاد، ۱۳۸۹)

۹. زمهریر (علی روئین تن، ۱۳۸۹)

۱۰. دموکراسی تو روز روشن (علی عطشانی، ۱۳۸۸)

۱۱. اخراجی ها ۲ (مسعود ده نمکی، ۱۳۸۷)

۱۲. تلافی (سعید اسدی، ۱۳۸۶)

۱۳. توفیق اجباری (محمدحسین لطیفی، ۱۳۸۶)

۱۴. قرنطینه (منوچهر هادی، ۱۳۸۶)

۱۵. اخراجی ها (مسعود ده نمکی، ۱۳۸۵)

۱۶. پارک وی (فریدون جیرانی، ۱۳۸۵)

۱۷. حس پنهان (مصطفی رزاق کریمی، ۱۳۸۵)

۱۸. گناه من (مهرشاد کارخانه، ۱۳۸۵)

۱۹. تردست (محمدعلی سجادی، ۱۳۸۳)

۲۰. شوریده (محمدعلی سجادی، ۱۳۸۳)

۲۱. مواجهه (سعید ابراهیمی فر، ۱۳۸۳)

۲۲. در چشم باد (مسعود جعفری جوزانی، ۱۳۸۲) (سریال تلویزیونی)

عکس‌های نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی , بیوگرافی نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی , بیوگرافی نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی | بیوگرافی و عکس‌های نیوشا ضیغمی و همسرش

نیوشا ضیغمی , بیوگرافی نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی , بیوگرافی نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی , بیوگرافی نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی , بیوگرافی نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی , بیوگرافی نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی , بیوگرافی نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی , بیوگرافی نیوشا ضیغمی

زندگی خصوصی نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی

در همه جای دنیا هنرمندها زیر ذره بین هستند به خصوص بازیگرها که مردم همیشه دوست دارند قسمت خصوصی زندگی آنها را بدانند. این کنجکاوی عمومی هم معمولا مزاحم آرامش ستاره هاست. مخصوصا وقتی ملاحظات اخلاقی کم رنگ شود و بعضی آدم ها و بعضی رسانه ها به خودشان اجازه بدهند حرمت ها را بشکنند.

نیوشا ضیغمی و همسرش هم از این فضا دلخورند. از سایتی که به خاطرتسویه حساب های سیاسی سفر حج رفتن نیوشا را بهانه کرده تا بی انصافی را در حق او تمام کند. یا از نشریه ای که به شایعه  اختلاف این زوج دامن زده. اما واقعیت این نیست.  نیوشا می گوید: آرش یک همراه و تکیه گاه است و آرش پولادخان هم می گوید: من به همسرم، نیوشا افتخار می کنم. گفت و گوی خواندنی با نیوشا ضیغمی و آرش پولادخان خیلی چیزها را روشن می کند. نه فقط اینکه اختلاف آنها، فقط شایعه بود و آنها در کنار هم آرامش دارند و به این زندگی آرام افتخار می کنند؛ چیزهای دیگری هم هست که از این گفت و گو دستگیرتان می شود.

مهریه من یک سکه است

نیوشا: راستش را بخواهید مهم ترین ملاک من برای ازدواج شخصیت و ادب و احترام بود. من در بدترین شرایط نمی توانم بی ادب باشم و نمی توانستم با مردی که احترام نگذارد و بددهن باشد، ازدواج کنم.

آرش این ویژگی خوب را دارد که با احترام برخورد می کند و همراه و دوست واقعی من است. خیلی طول کشید که او را انتخاب کردم اما شرط و شروطی نگذاشتم که به زور آنها رابطه را حفظ کنم. مهریه ام یک سکه است. نمی توانم درک کنم که ۲ خانواده سر تعداد سکه با هم چانه می زنند. آیا این مهریه های نجومی باعث تداوم زندگی است؟ به دادگاه خانواده نگاه کنیم، صف دادگاه مثل صف نانوایی است. آیا این ۲ هزارها و چندهزارها ضامن ادامه یک زندگی می شود؟ به چیزهای بهتر و بالاتر بیندیشیم. اگر کسی بخواهد زندگی را حفظ کند فراتر از این عدد و رقم ها پیش می رود؛ من با آرش معامله نکردم.

دلیل اینکه دوست دارم تجربه های مختلف کاری داشته باشم باتوجه به اینکه هرکاری سختی خودش را دارد این است که زن ها همان قدر توانمند هستند و می توانند تاثیرگذار باشند که مردها می توانند

دوام زندگی مشترک ستاره ها

آرش: همه زندگی ها می توانند دوام داشته یا نداشته باشند. صنف هنرمندها به این دلیل که دیده می شوند خیلی بیشتر زیر ذره بین هستند. ربطی به سینما ندارد، شاید خیلی آدم ها در خیلی صنف ها دچار مشکلاتی در زندگی شخصی باشند اما آنها دیده نمی شوند و به نظرم چارچوبی که سالم باشد و ازدواجی که با منطق و عقل انجام بگیرد، به راحتی به مشکل برنمی خورد.

کافی است دو نفری که زندگی را با هم شروع می کنند آن را مدیریت کنند و از یکدیگر به شناخت کافی برسند، تجربه داشته باشند و حساسیت بی مورد نشان ندهند. اگر این شناخت کافی باشد تمام حاشیه ها و مشکلات به راحتی پشت سر گذاشته می  شود. من و نیوشا همکار و هم رشته نیستیم و من تاجر نقره هستم اما این هیچ ربطی ندارد که بخواهیم یکدیگر را درک نکنیم و دچار مشکل شویم.

دوست ندارم وابسته باشم

نیوشا: ۱۰سال در فضای کاری و اجتماع فعالیت کرده ام. از وابستگی صرف لذت نمی برم و اساسا انسان بلندپروازی هستم. به هرحال دلیل اینکه دوست دارم تجربه های مختلف کاری داشته باشم باتوجه به اینکه هرکاری سختی خودش را دارد این است که زن ها همان قدر توانمند هستند و می توانند تاثیرگذار باشند که مردها می توانند. اصولا خانه داری یک شغل است اما این برای من کافی نیست.  سقف خواسته هایم خیلی بلند است، این شاید خوب نیست و شاید آرش هم کلافه شود.

آرش: من اصلا از بلندپروازی نیوشا ناراضی نیستم. روح سلامت در منزل را بیشتر دوست دارم تا فقط حضور فیزیکی نیوشا را در خانه. روح همسر من آمیخته شده با جامعه و فضای بیرون و اگر زیاد در خانه باشد پژمرده می شود و سلامتی که باید داشته باشد را نخواهد داشت. روح سلامت نیوشا به زندگی من  آرامش می دهد، من نشاط همسرم را بیشتر از غذای روزانه ای که خانم ها می پزند، نیاز دارم.

من تمام وقت در خدمت نیوشا هستم!

آرش: اگر بخواهیم از دید آدمی نگاه کنیم که فقط توقعش یک زندگی معمول ایرانی باشد، بله  دورنمای آن با واقعیت فرق دارد. اما فضا و دید من از یک زندگی مشترک اصولا اینگونه نیست. چارچوب روح و روان نیوشا برایم خیلی مهم است. بقیه کارها را با هم هماهنگ می کنیم و مسئله خاصی وجود ندارد که بگویم آزارم می دهد. یک سری کارهاست که باید با تدبیر مدیریت شود. به عنوان همسر نیوشا، از تجربه ام استفاده می کنم، تمام وقت در خدمتش هستم تا کمک کنم حرکتی که می خواهد انجام دهد، با آرامش باشد.

ماجرای کلینیک پوست من چه بود؟

نیوشا: من اساسا به سلامت روح و بدن اهمیت می دهم و برایم صورت و پوست سالم و شاداب و دندان سالم نشان دهنده یک انسان خوشحال و بانشاط است. بدن و چهره نشان دهنده حال درونی است و من از ۲۲ سالگی به کارهای زیبایی پوست علاقه مند بودم. در واقع نگهداری از پوست را دوست دارم و به نظرم نباید اجازه بدهیم همه چیز خراب شود و تازه به فکر جراحی و درمان بیفتیم. به مراکز پوست مراجعه می کردم و دریکی از این مراجعاتم کار خانم دکتری را که برایم خدمات پوست انجام می داد، پسندیدم و قرار شد همکاری کنیم. متاسفانه پول خیلی چیز بدی است و آدم ها را تغییر می دهد اما من آدمی نیستم که شرافت حرفه ای را که ۱۰سال است با زحمت و ذره ذره جمع کرده ام و اعتمادی که مردم به من دارند را به راحتی از دست بدهم، چون در آن مجموعه از اسم من استفاده می شد و من هم در آن برهه زمانی به آنجا اعتقاد داشتم  و همه چیز خوب پیش می رفت.

خلاصه  شراکت آغاز شد و من از یک مراجعه کننده تبدیل شدم به یک شریک و سرمایه گذار مجموعه،اما بعد از مدتی احساس کردم کارهای این کلینیک در چارچوب عقاید من نیست و آنجا به یک تجارتخانه تبدیل شد. من دنبال مجموعه ای بودم که اگر خواهرم یا دوستم وارد آنجا می شوند همان قدر راضی شوند که وقتی من خودم به آنجا می روم. البته اگر فقط به کسب درآمد فکر می کردم این قضیه خیلی هم خوب و پولساز بود اما من به پول در آوردن به هر قیمتی اعتقاد ندارم. بنابراین از آن گروه جدا شدم و به تازگی با یکی از شرکای پزشکم که انسان محترمی است، قرار شده با هم مجموعه جدیدی را مستقل داشته باشیم. خودم کار پوست و زیبایی بلد نیستم البته دیگر تشخیص می دهم کدام کار صحیح است و کدام کار فقط کاسبی از همین جا اعلام می کنم هیچ ارتباطی با مجموعه  مذکور ندارم… درحال حاضر هیچ همکاری ای با هیچ کلینیکی ندارم. سعی می کنم این دفعه فعالیت مجموعه کاملا پزشکی و حرفه ای باشد نه بازاری. دنبال یک سرویس دهی درست هستم.

من برای پول با آرش ازدواج نکردم!

نیوشا: نکته ای که خیلی مرا آزار می دهد این است که می شنوم می گویند آرش مرا انتخاب کرده، چون نیوشا ضیغمی بازیگر هستم و من او را انتخاب کردم چون سرمایه گذار فیلم من بوده و برای پول با او ازدواج کردم. آدم ها نمی دانند که در زندگی ما چه می گذرد و به راحتی در مورد ما حرف می زنند البته منظورم مردم عادی نیست مردم اجتماع ما صادقانه با هنرمندشان برخورد می کنند و آنها را می پذیرند و بزرگ می کنند، دوستشان دارند یا حتی از هنرمند یا ورزشکاری متنفر هستند. حتی کسانی که از من متنفر هستند را دوست دارم و به آنها احترام می گذارم چون احساس می کنم نشسته اند و کلی به من فکر کرده اند و به دلیلی به تنفر از من رسیده اند. دلم می خواهد واقعا آن دلیل را بشنوم، شاید خودم متوجه آن نیستم و دیگران آزار می بینند. درون خودم یک اعتقاد شخصی برای انسان بودن دارم. من «نمی توانم» را درک نمی کنم. یعنی انسان اصلا نباید بگوید «نمی توانم». خدا هست و کائنات وجود دارد ولی روح برای انسان نقش خیلی مهمی را بازی می کند.

من هم از کره مریخ نیامده ام و به توانایی های خودم ایمان داشتم. پدرم دبیر و مادرم کارمند بازرگانی یک کارخانه بود. حتی پدرم اوایل بازیگری ام حس خوبی نداشت و بعد که دید تا این حد مصمم هستم به من کمک هم  کرد. اما من فقط یک مسئله را در نظر گرفتم «که من می توانم».

گناهی کردم که خودم را نمی بخشم

نیوشا: در ۲۲سالگی کاری کردم که هنوز هم خودم را برای آن سرزنش می کنم. آن زمان خام بودم و اشتباهی کردم که هنوز هم خودم را نمی بخشم. هرجا مشکلی برایم به وجود بیاید درون خودم می گویم، حتما دارم چوب آن اشتباه را می خورم. این را گفتم که بگویم ما هر کار نادرستی بکنیم، کائنات صد برابر آن را به ما برمی گرداند. اگر یک سیلی به ناحق بزنیم کائنات ضربه ای می زند که تا مدت ها نمی توانیم از جا بلند شویم. اگر همه ما به این اعتقاد داشته باشیم، خیلی کارها را انجام نمی دهیم. همیشه معتقدم واگذار کردن به خدا خیلی سخت است. وقتی کسی را آزار می دهید و می  گوید تو را به خدا واگذار کردم، باید بترسیم. سعی می کنم کاری کنم که شب با رضایت از خودم بخوابم و صبح که بیدار می شوم از خودم راضی باشم.

همه چیز تاریخ مصرف دارد،حتی ستاره بودن!

نیوشا: مارلون براندو با آن همه عظمت الان کجاست؟ سوپراستاری، تاریخ دارد. حتی عمر و زندگی ما یک زمان محدودی است و باید فکر کنیم که بعد از خودمان می خواهیم چه اثری به یادگار بگذاریم. فقط یک اسم یا یک اثر ماندگار؟ برای همین به کسی که از من متنفر است احترام می گذارم. حسادت را دوست ندارم و حس می کنم حسادت بخشی از انسان است و در همه ادیان تاکید شده که آن را از خودتان دور کنید. آدمی که نمی خواهد تلاش کند و گناه عدم توانایی خود را به گردن دیگران می اندازد، سرشار از حسادت می  شود. رسیدن به هرچیزی سخت است، رسیدن به قله یک کوه سخت تر است یا قدم زدن در دامنه آن کوه؟ قطعا به بالا رسیدن خیلی تلاش می خواهد و باید مسیر سختی را بگذرانی، کسی نمی تواند پول بدهد تا به آن بالا برسد. هرکسی می تواند ستاره باشد. یک خیاط ماهر، یک آشپز، یک بازیگر، یک ورزشکار… در هر رشته ای باید تلاش کنی و ستاره شدن کار راحتی نیست. فردی که شاخص می شود خلاقیت داشته و توانسته استعدادهای خود را پرورش دهد.

به راحتی هتک حرمت نکنیم

نیوشا: چندوقتی است متاسفانه اتفاق های ناخوشایندی در جامعه هنری می افتد. لادن طباطبایی چندوقت قبل در برنامه هفت حرف جالبی زد، گفت: من دختر یک خانواده هستم، مادر یک فرزند هستم و نقش های مختلفی دارم.

برای کارم زحمت کشیده ام و شبانه روز تلاش کرده ام. من ناراحت می شوم هنرمندی مثل لادن به راحتی از بازیگری خداحافظی می کند و آب از آب تکان نمی خورد. چرا باید یک هنرمند این همه رنجیده خاطر باشد و ما ناراحت نباشیم. کسی می آید و به تمام خانم های سینمای ایران توهین می کند. خانم هایی که یا مادر هستند یا همسر یا فرزند یک خانواده. آیا تهمت زدن و هتک حرمت به این خانم ها به همین راحتی است؟ این مرا آزار می دهد و دلم می شکند. این اتفاق می افتد و با یک عذرخواهی حاشیه ای همه چیز تمام می شود. این را گفتم که به اینجا برسم، خانم های بازیگر می آیند و بیانیه می دهند، ای ایها الناس! ما اگر خانه نشین شدیم و کار نمی کنیم دلیلش این است که تن به خیلی چیزها نداده ایم! منظور این خانم ها چه بوده؟ من شرعا همسر یک آدم هستم و شرم دارم از نوشته های روی سایت ها و خبرها و گاهی دلم نمی خواهد آرش بعضی از این خبرها را بخواند. شرم آور است و دلم می خواهد بگویم موفقیت دیگران را با بی عرضگی های خودمان زیرسؤال نبریم.

عکس‌های جدید نیوشا ضیغمی و همسرش

من و آرش واقعا خوشبختیم

نیوشا: همیشه معتقدم آدم یک بار زندگی می کند چه لزومی دارد برای خوشایند دیگران به چیزی تظاهر کنم. من ازدواج نمی کردم مگر زمانی که فردی را پیدا کنم که تمام معیارهایی که دوست دارم را داشته باشد. شغل و درآمد داشتم و زندگی ام را می کردم و می توانستم تنهایی زندگی را اداره کنم. اما وقتی با آرش آشنا شدم دیدم او یک همراه است.

با هم قدم برمی داریم، نه من سد راه او هستم نه او سد راه من. نه قرار است من بار مشکلاتم را روی دوش او بگذارم نه او روی دوش من. نه قرار است من سکوی پرواز او باشم نه او سکوی پرواز من، بنابراین در کنار هم قدم برمی داریم و زندگی ما مساوی است. اهدافی برای ۱۰سال آینده داشته و زندگی پویا را دوست داریم. من پرتوقع هستم و به بعد از امروز فکر می کنم.

در هر کاری موفق شدن سخت است

نیوشا: البته که آدم مضطرب می شود اما زندگی را برای خودم زهر نمی کنم و از لحظه هایم لذت می برم. یک کوهنورد هم در بین راه زمین می خورد، شاید پایش پیچ بخورد، خسته و کلافه می شود اما بازهم به راهش ادامه می دهد. یک روزی با  آقای مهدوی کیا با هم یک مصاحبه مشترک داشتیم؛ شما هم می دانید که نصف پسربچه ها دلشان می خواهد فوتبالیست شوند و دختربچه ها هم می خواهند بازیگر شوند اما هیچ کس نمی داند که این حرفه ها به همین راحتی به دست نمی آید. همه همان ۹۰دقیقه دویدن و همان چندساعت جلوی دوربین را می بینند. آقای مهدوی کیا می گفت من آنقدر تمرین می کردم و می دویدم که از حال می رفتم و نفس کشیدن برایم سخت می شد. برای من خیلی جالب بود و که فوتبالیست شدن این همه سخت  است. شاید آقای مهدوی کیا هم نمی دانست که بازیگر شدن چقدر سخت است. حتی یک زندگی خوب داشتن هم سخت است.

از لحظه لذت می بریم

نیوشا: امیدوار هستم. به خاطر نداشته هایم خودم را عذاب نمی دهم و معتقدم دست بالای دست زیاد است. شاید اوایل آرش جا می خورد، او درک می کند که من هم مثل بقیه آدم ها هستم،  گریه می کنم، خسته می شوم و همیشه مثل جلوی دوربین در کمال سلامت و شادابی نیستم. اعتقاد دارم اگر یک زن در اوج قدرت هم که باشد، حتی رئیس جمهور یک مملکت هم باشد باز هم نیاز دارد که به کسی تکیه کند. قبول کردم که آرش قوی تر از من است و به او تکیه کردم. او قطعا از من قوی تر است و از درون به این معتقدم. من یک زن هستم و قرار نیست یک زن که به قدرت می رسد و موفق می شود، مرد شود. باید یک زن قوی باشم.

من ادای مردها را در نمی آورم برای همین به مشکل برنمی خوریم. اگر راه بروم و بگویم من نیوشا ضیغمی هستم، قطعا او هم اعتراض می کند و می گوید هستی که هستی… مثلا یک زن با یک سوپراستار مرد ازدواج کند و هر روز بشنود که من ستاره هستم من… این من! من! اصولا ریشه  هر خانه ای را نابود می کند… اگر من شکست بخورم آرش هم شکست خورده پس دیگر نمی گویم من… ما موفق هستیم و از لحظه لذت می  بریم.

به تغییر دادن هم فکر نکنیم

نیوشا: این روزها گفتم که شایعه اختلاف ما هم هست. هر آدمی در زندگی مشترک اختلاف دارد، اما باید گفت و گو کرد و اختلافات را کنار گذاشت. ۲تا خواهر که با هم همخون هستند هم گاهی عقاید مشترک ندارند و اختلاف پیدا می کنند.

هر فردی معیاری در زندگی دارد، من صادقانه انتخاب درستی کردم و حالا پای آن هم هستم. همه چیز را همان طور که هست ببینیم و بپذیریم و به تغییر دادن آدم ها فکر نکنیم. آدم ها تا ۷سالگی شکل می گیرند و موقع انتخاب باید دقت کنی و اولویت ها را درنظر بگیری و با خودت صادق باشی…

من هم خانه داری می کنم

نیوشا: ما حاشیه امنی برای خودمان تعریف کردیم. در هر جای دنیا دوروبر هنرمندها حرف هست و برای مردم حاشیه این افراد مطرح، جالب است. این قسمت زرد را دوست ندارم و معتقدم با رفتارمان از حاشیه دوری می کنیم. من همسر مردی هستم و این نقش را پذیرفتم.

آرش هم مرا در همین  جایگاه پذیرفته ولی زمانی که سرکار نیستم، من هم ظرف می شویم و لباس های آرش را اتو می کنم، غذا درست می کنم و مهمان دعوت می کنم. انجام کارهای خانه هم لذت دارد من هم خانه داری می کنم مگر اشکالی دارد.

نیوشا واقعا معصوم است

آرش: دقیقا! ما خوشبخت هستیم و پشت پرده  ای وجود ندارد. امیدوارم من سنت شکنی کرده و ثابت کنم زندگی سینمایی می تواند دوام داشته باشد. هرچه با سختی های هنر آشنا می شوم، صبورتر و پخته تر می شوم. تجربه سینما را در این ۲، ۳سال کسب کردم و هنوز درحال کسب تجربه های جدید هستم. آدم به این ترتیب بزرگ می شود من هم شنیدم که می گویند من نیوشا را به خاطر ستاره بودن انتخاب کردم، ذهنیتی از نیوشا داشتم که بعد از ازدواج دیدم او از تصور من خیلی هم بهتر است. معصومیت و خوبی نیوشا، درست مثل صورتش است.

کار من بازار است و ما هنوز به رسوم کاسبی معتقد هستیم. در بازار اگر کسی دچار مشکل شود، بزرگان زیر پروبال او را می گیرند و همه مرام و معرفت دارند اما مشکل سینما این است که آدم ها به هم بی محبت هستند. در صورتی که هنر با احساس توام است!

توقع آدم از هنرمندها خیلی بیشتر از اینهاست چون آنها با روح و احساس کار می کنند اما در بازار روح و معرفت انگار بیشتر حکمفرماست. ای کاش سینما هم بزرگ تر و ریش سفیدی داشت، بزرگ تری که حرمت داشت. در سینما همه من هستند و به سفت کردن جایگاه خود فکر می کنند.

تایید من برای نیوشا خیلی مهم است

آرش: نیوشا اگر در روز هزارتا تائید هم بگیرد و همه دنیا از او تعریف کنند، تائید و تعریف من برایش جایگاه ویژه ای دارد.

نیوشا: دقیقا همین طور است. تحسین جامعه و مردم با تحسین آرش زمین تا آسمان متفاوت است. آدم هایی که در خانه و روابط شخصی تامین نباشند، درزندگی حرفه ای موفق نیستند و رفتارهای غیرعادی دارند.  اگر در خانه تائید شوی و در جامعه خیلی دچار مشکل نمی شوی که در خانه خلاء عاطفی داشته باشی. استار بودن یک عمر دارد پس مهم ترین قضیه همین تامین عاطفه از طرف همسر و خانواده است.  همه خستگی های روزانه ام با جمله دوستت دارم آرش از بین می رود. اگر روزی همه داشته های امروزم را نداشته باشم، تکیه گاهم، یعنی آرش به من آرامش می دهد… حرمت خانواده برایم خیلی زیاد است…

آرش: من تمام انرژی ام از خانه است. اگر همسرم خسته و غمگین باشد من هم همان مود را می گیرم. اینکه می گویند هنرمندها مودی اند، نه، همه آدم ها اینطور هستند. شاید هنرمندها حساس تر هستند. چارچوبی که سلامت باشد و تکلیف زندگی اش معلوم باشد به او کمک می کند.

نیوشا: خب، نوسانات دلار مود آرش را هم عوض می کند و من تحمل می کنم. (صدای خنده)

آرش: مردانی که تجارت می کنند به نظرم در خط مقدم جبهه هستند و امیدوارم ایرانی ها در همه جا موفق باشند. سربلندی ایران، آرزوی من است. این روزها در حال جنگ هستیم و این بحران ها همه  ما را درگیر کرده است. قدیم ها جنگ با زور بازو بود اما امروز همه در این جنگ حضور دارند. امیدوارم برای ایران بجنگیم و سربلند باشیم.

عکس‌های جدید نیوشا ضیغمی و همسرش

منبع : برترین‌هالینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

131 پاسخ به “نیوشا ضیغمی | بیوگرافی و عکس‌های نیوشا ضیغمی و همسرش”

 1. مریم گفت:

  من واقعانیوشارادوست دارم وهمیشه عکس هایش رامیبینم

 2. هستی گفت:

  با سلام و خسته نباشید خدمت نیوشای دوست داشتنی و عزیزم.امید دارم که پیاممو بخونی..آدمهای موفق همیشه حسادت به دنبالشون هست.امیدوارم حرفهای اضافی دیگران روحیه لطیفتو آزار نده..آرزوی موفقیت و سعادت روز افزون برای خودت و همسرت رو از خدای متعال خواهانم..
  دوستدار تو هستی

 3. نوشین گفت:

  حیف نیست لیلا اوتادی ماه ماه نیوشا ضیغمی لب را نگاه کنید هیچ قیافه نداره اوخ و مریم خیلی زشته

 4. رها گفت:

  حیف نیست درصورتی که شبنم قلی خانی هست میاین قیافه زاغارت اینو نگاه میکنید؟؟؟اه اه

 5. ... گفت:

  شبنم قلی خوانی ماه شب چهارده هست عزیز دلم

 6. ... گفت:

  اه اه اصلا خوشم نیومد بااوقیافه زاغارتش

 7. jojo گفت:

  من که دوسش دارم
  شماهایی که بدتون میاد نگا نکنیدنمیمیرید که پشت یکی حرف نزنید

 8. الهه گفت:

  دوستت دارم نیوشا

 9. الهه گفت:

  خیلی خوشگلی دوستت دارم نیوشا

 10. مریم گفت:

  inaro bikhiak poshteshon jigare mano bebinid ehsaaaaaaaaaaaaaaan

 11. ملیکا گفت:

  واقعلا نیوشا ضیمی بهترین و زیبا وخوشگلی دوست دارم

 12. farhad گفت:

  خ عالی بوددد

 13. فاطمه گفت:

  خیلی دوست دارم اوناییییییییسس که ازت بدشون.میاد حرسشون میگیره که ببینن بازیگرایی مثل شمارا اصلا. به حرف های اینا توجه نکن عشقم

 14. فاطمه گفت:

  خیلی دوست دارم اوناییییییییسس که ازت بدشون.میاد حرسشون میگیره که ببینن بازیگرایی مثل شمارا اصلا. به حرف های اینا توجه نکن عشقم امیدوارم وقت این و داشته باشی که نظرتو درباره این پیامم بدیلطفأ جوابم و بده

 15. سارا گفت:

  به نظر من نیوشا ضیغمی از اون دسته زنایی یه ه فقط میخواد کلاس بزاره اگه منم مثمثل اون انقد بمالم خوشگل میشم اگه منم مثل اون پول داشتم هر روز با تیپ می اوم بیرون

 16. مهناز گفت:

  عزيزم منم اكه مثل شما بازيكرا مليون مليون تو جيبم ميرفت اون وقت كلاس ميذاشتم كه مهريه جيه!

 17. مهناز. گفت:

  عزيزم منم اكه مثل شما بازيكرا مليون مليون تو جيبم ميرفت اون وقت كلاس ميذاشتم كه مهريه جيه!

 18. مینا گفت:

  عشقی عزیزم من که خیلی دوست دارم

 19. مینا گفت:

  امیدوارم در هر جایی هستی سلامت باشی عزیزم خیلی ماهی

 20. اسیه گفت:

  منم اینقدر پولدار بودم اصلا سکه نمیزدم

 21. غريبه گفت:

  سلام نيوشاجونم اميدوارم كه حالت خوب باشه من خيلي ازت خوشم ميادخيلي خوشكلي

 22. غريبه گفت:

  دوست دارم نيوشاجونم

 23. ناشناس گفت:

  نیوشا دوستت داریم

 24. مینا گفت:

  حتما چیزای گران بهاتری پشت قباله ش انداختن که مهریه ش مهم نیست اونا نقدن خوب مهریه نسیه

 25. نازی گفت:

  عزیزم از کارهای خیرخواهانه ات برای ما هم بگو

 26. Vajiha گفت:

  خيلي از خود رازي هستي نيوشا خوشكلا رانديدي كه بدون ارايش زيبان

 27. Vajiha گفت:

  همهچيز زيبايي نيست

 28. Mahdieh گفت:

  Niusha jun az tarafdaraye par o pa gorsetam,kheiliam mahi

 29. نازی گفت:

  نیوشا جان اگر در کارهای خیر مشارکت داشته باشی به محبوبیتت اضافه میشه

 30. پریماه گفت:

  نیوشا خیلی دوستت دارم تو دشمن زیاد دلری یکی از اونا هم الناز شاکر دوسته مواظب خودت باش عزیزم تو برای ما طرف دارا ت خیلی عزیزی هر روز امضا تو نگاه میکنم ومی بو سم عشقم

 31. مهسا گفت:

  نيوشا جون خيييييييييييلييييييييييييي نازي

 32. 아시아 گفت:

  오, 오, 지금은 아이들의 그런 여자를 싫어

 33. faeze گفت:

  خيیییلي عالي بود؛ايول

 34. جوجو گفت:

  سلااااااااااام نیوشاجان تو واقعا عالی هستی ازهمه لحاظ حرف نداری دوست دارم,هرکی چشم نداره تو روببینه چشماشو درمیارم,قابل توجه حسودا

 35. بهار گفت:

  اصلا هیچ چیزت با معیار بازیگری نمی خوره نه قیافه عملی گردت نه قد کوتولت نه بازی و صدای داغونت اینقدر هم برای مزدم پز نده و ژست آدم حسابی ها رو نگیر تا مثل نیکی کریمی و مهتاب کرامتی هست تو اصلا وجود نداری

 36. خانم فاطمه گفت:

  وای حالا مثلا انگار چی مشیه آدم چند نفرو دوست داشته باشه
  چرا با لحن حسادت گونه حرف میزنید؟
  نیوشا جان دوست دارم
  به نظر من هم نیوشا خوشگله هم شبنم قلی خانی هیچ مشکلی هم وجود نداره
  امیدوارم همیشه پیش همسرت خوشبخت باشی

 37. فاطمه گفت:

  کسی نگفته اونایی که شما میگید زشتن اگه بخواهیم واقعیت رو ببینیم زیبایی از درونه هرکی بهتر خوش اخلاق تر زیبا تر

 38. سحر گفت:

  کنمواقعا از تنها بازیگر زنی که خوشم میاد نیوشا هست هرروز دوست دارم عکساشو نگاه

 39. حسین گفت:

  من نیوشارو خیلی دوست دارم ولی هرچی نگاه میکنم ارش پولاد خان ب اون نمیخوره بااون دماغ بزرگش

 40. مونا گفت:

  من نیوشاضعیفی روخیلی دوست دارم هرکی هم می گه که زشته از روی حسادته لطفادرمورداون درست صحبت کنید نیوشاضعیفی بهترین بازیگر است نیوشاخانم بازیگرموردعلاقه ی من است

 41. نازنین گفت:

  نیوشا عاشقتم

 42. محدثه گفت:

  اگه من هم عمل جراحی میکردم مسلما خوشگل میشدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 43. راحیل گفت:

  واقعاخوشگله ولی خیلی بد اندام و بد لباس
  .

 44. هانیه گفت:

  زشت ترین ادم جهان

 45. حسین گفت:

  من ب چشم خواهری خیلی دوسش دارم مخصوصا صداشو

 46. نسترن گفت:

  خیلی خوشگله خیلی اونایی هم که میگن زشته حسودی میکنن

 47. مریم راد گفت:

  عزیزم ماخانوادگی خیلیییییییییییییییی دوستت داریم امیدوارم یه عروس گل مثل شما نسیبمون بشه امیدوارم همیشه خوشحال وخوشبخت باشی ازراه دور میبوسمت موفق باشی

 48. نگین گفت:

  من عاشق نیوشا هستم هرکسی از نیوشا جووووونم بد بگه زندش نمیزارم هانیه خانوم نیوشا اصلا زشت ترین ادم نیس اون تو هستی که زشتی نیوشا جونم دوووووست داااااارم

 49. عطیه گفت:

  نیوشا جان خیلی خوشگلی درست ولی یکم حجابتو رعایت کن دیگه ادب داشته باش

 50. المیرا گفت:

  اینا که همش ازهم تعریف میکنن هرکاری میکنم نمیتونم از نیوشا خوشم بیاد

 51. هانيه گفت:

  نیوشا جان ارش خیلی بهت می اید

 52. مهدی گفت:

  این قدر پز ندین فکر نکنم مهرش پایین ۲۰۰۰ باشه

 53. فاطمه گفت:

  من خیلی دوستش دارم

 54. فاطمه گفت:

  فیلم هاشو دوست دارم وخودشو

 55. شقی گفت:

  همه چی به خشگلی نیس ایشون قشنگن ولی با عمل خودش نیس

 56. ناشناس گفت:

  یک سکه خیلی زیاده

 57. سنا گفت:

  هیچ کس خوشگلتر ازخانمی با وزن ۱۲۰ کیلو که تازهاز توی آشپزخانه با بوی قرمه سبزی در بیاد و بگه کی گفته این خوشگله وجود نداره

 58. ناشناس گفت:

  یه سکه ؟ جدیدا خانوما چقدگرون قیمت شدن!!!!والا بخدا

 59. عاشق ................................... گفت:

  …خیلی هم خوشگله عکس نیوشا همیشه رو دستکاپ کامپیوترمه

 60. زهرا گفت:

  خیلی خوشگل خداییش

 61. علی گفت:

  شوهرش بی غیرت ومنگله

 62. پری گفت:

  کاش یک هزارم پول تورو داشتم

 63. عسل گفت:

  خیلی خوشگل هستید ولی لطفافیلم بیشتربازیکنید سریال

 64. ناشناس گفت:

  به پای هم پیر بشید هیچ وقت از هم سیر نشید

 65. Ehsan گفت:

  انشاالله به پای هم پیر بشید هیچ وقت از هم پیر نشید

 66. سعید گفت:

  سلام من از اول اولش عاشقت بودم هر کی بهت توهین کنه قلم پاشو خورد میکنم دوست دارند. سعید

 67. ناشناس گفت:

  خانوم ضیغمی بهترین و زیبا ترین بانوی سینمای ایران از نظرهمه

 68. . گفت:

  اه خیلی تیپ و صداش ضایع است!!

 69. ریحانه گفت:

  چاق زشته بد هیکل

 70. ریحانه گفت:

  ججججججججججاق زززززززززززششششششششششششششششششششششتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

 71. ریحانه گفت:

  بله فکر کن به خاطر ثروت ازدواج نکردی چاق زشت فقط

 72. سیده زهراخلیلی گفت:

  من عاشق نیوشاضیضمی هستم

 73. لبل گفت:

  خدایی ناز ولی دیکه سنی ازش گذشته

 74. سعید گفت:

  سلام من تمام عکسای نیوشا رودیدم وخیلی خوشم اومد امیدوارم خوشبخت باشن

 75. مارال گفت:

  نیوشا خیلیییی خوشتله

 76. ملیکا گفت:

  قیافش بعد از عمل بینی خوب شده دیگه!!! منم دماغم رو عمل کنم و این همه آرایش کنم از اینم خوشگلتر میشم! والاااا به نظرم لیلا اوتادی خیلی بهتر و خوشگلتره…

 77. محمد گفت:

  فقط و فقط ،زیباترین و بامزه ترین و خوشمل ترین،ستاره ی آسمون نیوشا جون دوستت دارم ازطرف محمد ۱۸ساله به دوست داشتنی ترین گل دنیا

 78. مهنازدد گفت:

  سلام خانم ضیغمی من واقعا دوستتون دارم یکی از ارزوهام اینه که از نزدیک ببینمتون تو خدا همش تصاویر شمارو میبینم عاشقانه دوستت دارم مهنازدد

 79. badboy1376ali گفت:

  نیوشاخانم شماخیلی خوب هستیدولی به نظرمن بهترین بازیگرزن شبنم قلی خانیه!!!!!

 80. نفیسه گفت:

  نیوشا جان عاشقتم خیلی ماهی

 81. ترلان گفت:

  …خیلی خوشگلی

 82. الیزابت گفت:

  نیوشا خانم من شما را دوست دارم وشما خیلی هم زیبا هستید وبهتر از سایر بازیکنان حجابتان را رعایت می کنید مثلا الناز شاکر دوست که اصلا روسری نمی پوشه دیدمش که می گم البته توی خیابان خوبه اما توی اینترنت
  من هم داخل تهران زندگی می کنم کاش می شد ببینم شما را کاش می شد درباره ی محل زندگیتان بفهمم هر چند که به یکی از خدمت کارانمان گفتم که محل زندگیتان را برایم بجوید ومنراپیش شما بیارد خیلی خیلی دوستت دارم نیوشاجان دوست دار شما الیزابت

 83. حسین گفت:

  خیلی بهم میان

 84. لیلیوم گفت:

  باباخیلی باکلاسی

 85. مینا گفت:

  نازه دوسش دارم

 86. ناشناس گفت:

  مثلا الیزابت جان میخوای بگی خدمتکار داری نیوشا تورو به عنوان خدمتکار هم قبول نمیکنه چه برسه به ادم

 87. ناشناس گفت:

  الیزابت جان منم به یکی… فقط یکی از خدمتکارانم گفتم که خدمتکاره شمارا پیدا کنه تا باهم دیگه خونهی نیوشا رو پیدا کنیم مثلا منم خیلی خدتمکار دارم راسی منم تو جوردن تهران زندگی میکنم مثلا من پولدارمدر ضمن بازیکن نه بازیگر سوووتی

 88. ساناز گفت:

  نیوشا جون خیلی لزت خوشم میاد زندگی خوبی داشته باشی گلم

 89. مریم گفت:

  خوش به حال نیوشا با اون شوهر مایه داری که کرده

 90. sanaz گفت:

  salam azizam . khaste nbashid .khili loooooooooosi gooooooooooooolam khili be del mishini .hamishe ham moafgha bodi golam

 91. کیمیا گفت:

  نیوشا جان خیلی خوشتیپ هستی خیلی هم بامزه وخیلی هم خانم برات همیشه ارزوی
  خوشبختی می کنم درکنارخانواده ات

 92. setia گفت:

  aqa ina in harfaro mizanan ke mahbob beshan age manam mesle niosha servat dashtm omran mehrie mikhastam

 93. setia گفت:

  elizabet jan fahmidim bala shahri .yeki bem goft bache paein shahri goftam paein shahr bache nadare hamashon mardan..

 94. ناشناس گفت:

  به داشتن هنرمن انی نظیر شماها افتخار میکنم ای انیم .مرسی ار هر ۲

 95. یه دوست گفت:

  به نظر من هرکس دیدگاهی داره ولی من به عنوان کسی که در چند فیلم با اایشان حرف و گفتگو کرده ام ایشان از بهترین کشور ماست
  بازیگران

 96. وکیل ملکی گفت:

  سلام ممنون استفاده کردیم به سایت ما سر بزنید

 97. اتوسا گفت:

  سلام ببخشیدا کسی ازایشون خوشش نمیاد اینجا چیکارداره کسی هم مجبورتون نکرده خوشتون بیاد ایشون هرجوری بخودش مربوطه بعضیا نظردادنو بلدنیستن

 98. شهرام گفت:

  نیوشا ضیغمی حیف ای کاش بامن ازدواج میکردی دوست دارم ولی پولدار نیستم دیگه از این حرفها گذشته

 99. فاطمه گفت:

  خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووششششششششششششششششششششگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگلللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل

 100. فاطمه گفت:

  ززززززززززززیییییییییبببببببببباااااااااااااااااااااااا

 101. شروین گفت:

  من دوست دارم .ولی احساس میکنم بعضی وفتها کلاس میزاری .کلی میگم .در کل پول زیبایی میاره .لباس مارک شکل آدما رو عوض میکنه .
  در هر صورت آرزوی موفقیت رو واستون دارم

 102. تارا جیگر گفت:

  هر کی نمی تو عشقمو ببینه کور شه خیلی نازهههههههههههههههههههههههههههههههههههههه در ضمن بهار خانم خیلی بی ادبی

 103. لیلا گفت:

  نیوشا زیباترین و جذابترین زن هست کسی که من وقتی بهش نگاه میکنم نمی تونم زود چشم ازش بکشم هر روز بیشتر بهش علاقه مند میشم عزیزم نیوشا جان برات آرزوی خوشبختی میکنم ومن فیلمنامه نویس هستم امیدوارم که یه روزی از نزدیک ببینمت

 104. ناشناس گفت:

  واقعاکه یک سکه متأسفم

 105. شهدا شرمنده اایم گفت:

  شهید یعقوب ابراهیم نژاد:
  اگر می دانستم با هر بار که خونم ریخته می شود بی حجابی آغوش حجاب در بر می گیرد، حاضر بودم هزاران هزار بار کشته شوم.

  شهید احمد پناهی:
  حجاب شما سنگری است آغشته به خون من که اگر آن را حفظ نکنید به خون من خیانت کرده اید.

  شهید محمد محمودی:
  حجاب شما از خون ما که در جبهه می ریزد برای دشمن کوبنده تر است.

  شهید ابراهیم هاشمیی:
  حجاب شما به خون ما رنگ می بخشد.

  شهید تقی سیفی:
  خواهران در حجاب و برادران در نگاه می توانندشیطان را سرکوب کنند.

  شهید منصور رنجبران:
  این دنیا زودگذر است و به زودی همگی ما برای پاسخ در میز محاکمه الهی حاضر می شویم و آن موقع است که از شما سوال می شود ای زنان آیا پیرو حضرت فاطمه(س) بودید یا نه؟ چه جوابی دارید بدهید؟

  شهید محمدرضا جمشیدیان:
  آخر تا کی؟ چقدر شهدا وصیّت کنند که خواهران حجاب، حجاب. چرا از زینب و زهرا(سلام الله علیهما) درس نمی آموزید؟ دیگر بقیّه با وجدان خودتان، آخر کمی هم به آخرت فکر کنید.

  شهید عبدالله محمودى:
  و تو ا ى خواهر دینى‏ام؛ چادر سیاهى که تو را احاطه کرده است ازخون سرخ من کوبنده‏تر است.

  سردار شهید رحیم آنجفى:
  خواهرم: محجوب باش و باتقوا، که شمایید که دشمن را با چادر سیاهتان و تقوای تان مى‏کُشید. حجاب تو سنگر تو است، تو از داخل‏حجاب دشمن را مى‏بینى و دشمن تو را نمى‏بیند.

  شهید محمّد کریم غفرانى:
  حفظ حجاب هم چون جهاد در راه خداست.

  شهید حمید رضا نظام:
  خواهرم؛ از بى‏حجابى است اگر عمر گُل کم است، نهفته باش و همیشه گُل‏باش.

  شهید سید محمد تقى میرغفوریان:
  از تمامى خواهرانم مى‏خواهم که حجاب، این لباس رزم را حافظ باشند.

  طلبه شهید محمد جواد نوبختی:
  خواهرم؛ هم چون زینب باش و در سنگر حجابت ‏به اسلام خدمت کن.

  شهید صادق مهدى پور:
  یک دختر نجیب باید باحجاب باشد.

  شهید بهرام یادگاری:
  خواهرم؛ حجاب تو مشت محکمى بر دهان منافقین و دشمنان اسلام‏مى‏زند.

  شهید ابوالفضل سنگ‏تراشان:
  تو اى خواهرم، حجاب تو کوبنده‏تر از خون سرخ من است.

  شهید حمید رستمی:
  به پهلوى شکسته فاطمه زهرا(س) قسمتان مى‏دهم که ، حجاب را حجاب‏را ، حجاب را ، رعایت کنید.

  شهید على اصغر پور فرح آبادی:
  خواهر مسلمان؛ حجاب شما موجب حفظ نگاه برادران خواهد شد. برادرمسلمان؛ بى‏اعتنایى شما و حفظ نگاه شما موجب حجاب خواهران خواهدشد.

  شهید على رضائیان:
  شما خواهرانم و مادرانم؛ حجاب شما جامعه را از فساد به سوى‏معنویّت و صفا مى‏کشاند.

  شهید على روحى نجفى:
  از خواهران گرامى خواهشمندم که حجاب خود را حفظ کنند ، زیرا که‏حجاب خون‏ بهاى شهیدان است.

  شهید غلامرضا عسگری:
  مادرم؛ من با حجاب و عزّت نفس و فداکارى شما رشد پیدا کردم.

  شهید محمّد حسن جعفرزاده:
  اى خواهرم؛ قبل از هر چیز استعمار از سیاهى چادر تو مى‏ترسد تا سرخى خون من.

  شهید محمّد على فرزانه:
  خواهرم؛ زینب‏گونه حجابت را که کوبنده‏تر از خون من است‏حفظ کن.

  رییس جمهور شهید محمّد على رجایى
  خواهران ما در حالى که چادر خود را محکم برگرفته‏اند و خود را هم چون فاطمه و زینب حفظ مى‏کنند، هدف‏دار در جامعه حاضرشده‏اند.

  شهید خلبان عباس بابایی:
  حجاب ، حجاب را خیلی زیاد رعایت کن.

  شهید ابراهیم نجاتی:
  از خواهرانم می خواهم با رعایت حجاب و مسائل دینی و اسلامی مشت محکمی به
  دهان دشمنان انقلاب بزنند.

  شهید حسین عنایتی:
  ای خواهران حزب‌الله، از شما نیز تقاضا دارم قدم بر خون شهیدان نگذارید و با حفظ حجاب از خون شهیدان پاسداری کنید و همیشه در صحنه انقلاب باشید.

  شهید محمّد کشوری:
  خواهر حزب‌الّلهی‌ام، ممکن است شما فکر کنید که چرا این سعادت (فیض شهادت) تنها نصیب برادران می‌شود، لکن ای خواهرم، این را بدان که شما در سنگر حجاب و مسجد ومدرسه کوشا باش و فعالیّت شما از خون ما پُر ارج‌تر و کوبنده‌تر است. و نیز فیض آن از شهادت کمتر نیست.

  شهید حمیدرضا قلی زاده:
  خواهرم، حجابت را حفظ کن و به دشمنان اسلام و انسانیّت بفهمان که زن مسلمان ایرانی زنی است آزاده، با شخصیّت، باایمان و الهام گرفته از مکتب بانوی بزرگ اسلام زهرای اطهر(س)‌ که هرگز اجازه نخواهد داد – همانند زنان به لجن کشیده– از او عروسکی کوکی بسازند و وسیله‌ای برای فروش بیشتر کالاهای تجارتی شود.

  شهید حمیدرضا نظام:
  خواهرم، حجاب نشانگر زیبایی روح و اندیشه توست. خواهرم، حجاب تضمین‌کننده سلامت و پارسایی جامعه است. جامعه رابه ویرانی مکش. خواهرم، حجاب مجوز ورود تو به بهشت است و آیا واقعاً‌ بهشت نمی‌خواهی؟‌ خواهرم، «غنچه نهفته در برگ را نچینند،‌از بی‌حجابی است اگر عمر گل کم است؛ نهفته باش و همیشه گل باش».

  شهید محمّد علی وکیل زاده:
  خواهرم! با حفظ حجاب و نجابت و عفّت خود، حضرت زینب را خشنود کن.

  شهید عباس شعیبی:
  تو را سفارش می‏کنم که حجابت را و دیگر رسالت‏هاى زینبى را فراموش نکنى، و جنگ تو مبارزه با بى ‏بند و بارى ‏ها و بى‏ حجابى ‏ها و خلاصه نبرد با خود فروختگان داخلى است. این وظیفۀ شما و همه پیروان زینب است.

  شهید محمّد حسن آذری:
  مسئولیت زمانی و مکانی خود را کاملاً حس کرده و در تثبیت این انقلاب که ثمره خون شهدای اسلام است در حدّ توانتان کوشا باشید.

  شهید محمودباقر شادمی:
  ای مردم می‌خواهید تا کی در خواب خرگوشی به سر برید و به این همه مسائل بی‌اهمیّت باشید. چرا باید این همه فساد جامعه را فرا گیرد، ولی ما بی‌تفاوت باشیم مگر نه این است که پیام خون آنها ادامه‌دهنده راهشان است؟ کاری نکنیم که در آن دنیا شرمنده روی شهیدان باشیم. بیایید تا دیر نشده از یک سری کارهایی که باعث گناه می‌شود دوری کنیم.

  شهید احمد عظیمی جوزانی:
  از تمامی خواهرانم می‌خواهم که حجاب –این لباس رزم– را حافظ باشند. می‌خواهم هر زمان که آنها را می‌بینم به وجودشان افتخار کنم، و می‌خواهم زمانی که آنها را می‌بینم آن ‌چنان پوشیده ظاهر و باطن باشند که باعث خشم دشمن و خوشحالی دوستان شوند، و البته اینها همه باید برای خدا باشد.

  شهید حمیدرضا بااطمینان:
  با رعایت کردن حجاب خود، پاسدار خون شهدا باشید.

  شهید محمّدعلی یوسفی:
  خواهران عزیزم! حجاب خود را حفظ کنید، چون سیاهى چادر تو، کوبنده‏تر از سرخى خون من است.

  شهید مهدی ابراهیمی گیو:
  خواهرم! با حجاب باش.

  شهید محمد حسین راستگو:
  تو اى خواهرم! حجابت مقدّس‏تر از خون من است. شما مى‏توانید با این سنگر مقدّس، کمر دشمن اسلام را بشکنید

  طلبه شهید محمود قطب الدّینی:
  شما خواهران گرامی باید که زینب وار در زندگی با تمام مسائل آن برخورد کنید با حفظ حجاب خویش که این سلاح برنده برای نابودی دشمنان اسلام به کوری چشم آنها به نحو احسن از آن استفاده نمائید وهمیشه رفتار و اخلاق فاطمه (س) و زینب دخت گرامی اش را سرمشق خویش قرار دهید.

  شهید آبیاران:
  توصیه‌ای که به خواهران دارم این است که اگر می‌خواهند خون شهیدان را پایمال نکنند، این است که حجاب خود را حفظ کنند.
  شهید داود عبداللهی:
  خواهر جان، حجابت را حفظ کن تا جزو یاران خدا باشی، اگر می‌خواهی در دنیا سرافراز شوی، حجابت را حفظ کن.
  شهید کریم دلبازجو:
  از همه برادران و خواهران عزیز می‌خواهم که همیشه آماده باشید چه در جهاد اکبر و چه در جهاد اصغر. بالاخص یک سفارشی که همیشه در اسلام و امامان معصوم(ع) و از صالحین نقل شده مساله حجاب است. از همه خواهران غیور می‌خواهم که عفّت را پیشه خود قرار دهید.
  شهید اسماعیل اسکندری:
  و شما خواهران حجاب خود را حفظ کنید که حجاب شما سلاح شماست.

  شهید علی آقاباقری:
  وصیّت من به خواهرانم این است که در شهادت من مثل زینب (س)عمل کنید و حجاب که اصلی‌ترین مسئله است را رعایت کنید که حجاب حمایت از خون شهیدان است.
  شهید نادرعلی اکبرنژاد:
  به خواهرانم بگو که اگر از من بدی دیدند مرا ببخشند و همیشه حجاب خود را حفظ کنند، چون ما برای ناموس می‌جنگیم.
  شهید محمّد بی‌آبادی:
  و خواهران، شما در جامعه باید حجابتان را رعات کنید و از همه پدران خواهران می‌خواهم که فرزندانشان را حسین‌وار پرورش دهند.

 106. ارمیتامقامی گفت:

  زندگی که بهسکه نیست دیوونه ها نیوشاخیلیییی خوبه هرکی بدمیبینه اشکال ازخوداون

 107. سعید گفت:

  اخر می خورمت

 108. بدحجابی حق الناس و حق الله است ، حیوان نباشیم . گفت:

  یه خانم بد حجاب به چهار گروه لطمه میزند :
  یک : در خیابان جوان عفیف نمیخواهد به چهره این خانم نگاه کند، بنابراین به خودش فشار می آورد و سرش را پایین می اندازد . پس این فرد اذیت می شود و حقش ضایع می شود زیرا میتوانست راحت در خیابان راه برود مثل وقتی که آلودگی هوا وجود دارد مجبور است که ماسک بزند.
  دو : به جوان بی بند بار هم ظلم می شود ، زیرا این جوان وقتی خانم را در خیابان میبیند ، ازدواجش عقب می افتد. چون مجانی دارد نیازش را برطرف میکند ، فرد باید نیازش را با ازدواج تامین کند نه با هرزگی و چشم چرانی.
  سه : چنین خانمهایی به ما می گویند که چرا ازدواج هایمان عقب افتاده است ؟ متاعی که باید گران بفروشند دارند مفت در خیابان حراج میکنند یعنی دارند به خودشون ظلم میکنند.
  چهار : به متاهل ها هم ظلم می شود زیرا آقایان متاهل چشمشان به این خانم می افتد ، وقتی به خانه می روند و شروع به بهانه گیری میکند و زندگی ها بهم میریزد.
  وخیلی موارد دیگه مثل پایمال کردن خون شهدا – دل خون کردن مومنان و ترویج بی عفتی و بی حیایی و کمرنگ کردن ایمان مردم و عقب ماندگی روند تحصیلی و کاری و پیشرفت و بالا رفتن سن ازدواج و غیــــــــــره.

  « پس بی حجابی حق الناس است. »
  و خداوند هرگـــــــز از حق الناس نمیگذرد .
  بدحجابان مضر جامعه هستند …

 109. هستی2 گفت:

  روز تولد تو ماندگارترین تاریخ،میان صفحات تقویم زندگی پرهیاهوی من است که تا ابد در ذهنم درخشان می ماند،به ماندگاری ستاره های آسمان دوستت دارم،نیوشای عزیزم تولدت مبارک

 110. تارا گفت:

  دوستت دارم

 111. mohamadhoseyn گفت:

  نیوشاخیلی دوست دارم

 112. ناشناس گفت:

  کاملا مصنوعی دماغ عملی لب بوتاکس ابرو تاتو

 113. فرهنگ گفت:

  نیوشا یدونه است

 114. زینب گفت:

  واقعاخوشکله.ولی خدایی منم خشکلما…عشق منه.بوووس

 115. زینب گفت:

  واسه خودت متاسف باش حسود

 116. زینب گفت:

  جووووووووون.جیگرش برم

 117. ترانه گفت:

  لطفا بازیگرا حجابشونو رعایت کنن آبروی ایران رو نبرن ایشششش فقط به فکر زیبایی جلوه دادن خودشه بدم میاد از بد حجابا اه اه اه

 118. ارمیتامقامی گفت:

  خیلی دوسش چشم حسود کور

 119. فاطیما گفت:

  سلام نیوشا جون.شماها که میگین نیوشا زشته خب نیاین توی گوگل و ننویسین عکس هایی از نیوشا چشم حسودش کور شما ها از حسودی می گین تازه شبنم قلی خانی یک ناخن نیوشا هم نیست

 120. ارش گفت:

  نیوشابه موهات قسم خبلی ووست دارم

 121. عاطفه احمدی گفت:

  نیوشا جونم بوووس بوووس

 122. ناشناس گفت:

  عالی بود ولی نیوشا خیلی از خود راضی هستی انقد عمل نکن بسه دیگه

 123. خاطره گفت:

  خوشکله ولی یکم مغروره ولی خداییش از حق نگذریم خیلی زیبا بازی میکن پرتقال خونی دختر شاه پریون

 124. ناشناس گفت:

  خیلی زیبا هستی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن