بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته
آموزش سئو

تبلیغات

جهانیها

سامتیک، سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما و بلیط قطار با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز و کادر متخصص و مجرب خود، با پیاده سازی بستری کاربر پسند و ساده و با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه مسافرت هوایی و ریلی به شما کمک می کند با یک جستجوی ساده بلیط هواپیما و یا بلیط قطار مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.
این وب سایت اقدام به جمع آوری تمام اطلاعات پرواز خطوط هوایی و ریلی ایران نموده تا با توجه به نیاز کاربران سهولت اسفاده از امکانات جهت خرید اینترنتی بلیط ارزان هواپیما چارتری و سیستمی و بلیط قطار در فضای مجازی بر اساس آخرین تغییرات در اختیار کاربران قرار گیرد.

برای خرید خودرو، در بین هزاران آگهی فروش خودرو جستجو نموده و خودروی موردنظر خود را انتخاب نمایید. برای فروش خودرو، نسبت به ثبت آگهی فروش خودرو اقدام کنید.

برای خرید خودرو، در بین هزاران آگهی فروش خودرو جستجو نموده و خودروی موردنظر خود را انتخاب نمایید. برای فروش خودرو، نسبت به ثبت آگهی فروش خودرو اقدام کنید. از اخبار روز بازار خودرو و قیمت به روز خودرو مطلع گردید.

آخرین اخبار درباره آزادسازی سهام عدالت

آخرین اخبار درباره سهام عدالت,آخرین اخبار درمورد سهام عدالت

آخرین اخبار درباره آزادسازی سهام عدالت

رئیس سازمان خصوصی‌سازی آخرین وضعیت آزادسازی سهام عدالت را تشریح کرد و گفت: اگر اقدامات لازم صورت بگیرد، ممکن است امسال آزادسازی سهام عدالت کلید بخورد.

میر اشرف عبداالله پوری حسینی به آخرین وضعیت پرونده سهام عدالت اشاره کرد و گفت:در حال حاضر بررسی های لازم در خصوص نحوه آزاد سازی سهام عدالت و ابهامات موجود در این پرونده صورت گرفته و پیش نویس لایحه به دولت تقدیم شده است اما هنوز به تصویب دولت نرسیده است.

رئیس سازمان خصوصی سازی افزود: برای آزادسازی سهام عدالت ابتدا باید لایحه در دولت بررسی و تصویب شده و بعد از تصویب مجلس و درآمدن به صورت قانون مورد تایید شورای نگهبان نیز قرار بگیرد تا مقدمات آزادسازی سهام عدالت فراهم شود.

وی در مورد ابهامات سهام عدالت توضیح داد:همه چیز سهام عدالت از اول تا آخرش ابهام دارد، به طوری که مشمولین شرکتهای سرمایه گذاری استانی، مدیریت سهامی که واگذار شده و نحوه محاسبه دارای ابهامات زیادی است، زیرا 9 سال پیش طرحی نوشته و اجرا شده است که از روز اول ابهامات زیادی داشته است که تا به امروز برطرف نشده است.

رئیس سازمان خصوصی سازی اظهار کرد:سهام عدالت طرح بسیار بزرگی است که 50 میلیون نفر را شامل شده و 62 شرکت بزرگ را در بر می گیرد، حدود 90 هزار میلیارد تومان دارایی دارد و همه جزئیات و ابهامات آن دارای ابهام و اشکال بوده است که باید مورد بررسی قرار گیرد.

وی در پاسخ به این سوال که مردم می توانند امیدوار باشند سهام عدالت امسال آزاد می شود؟ گفت:اصلا نباید این امیدواری به وجود بیاید، زیرا هنوز زمان 10 ساله پرداخت اقساط تمام نشده و سود سهام پرداخت نشده است.اما اگر لایحه توسط دولت تصویب شده و توسط مجلس نیز به تصویب برسد و آنچه که پیش بینی شده اتفاق بیافتد، امکان آزاد سازی فراهم می شود.

وی با اشاره به اینکه دادن سهام به 50 میلیون نفر در یک روز و یک هفته امکانپذیر نیست، تاکید کرد: آزاد سازی سهام عدالت کار بسیار حجیمی بوده و در صورتیکه لایحه و قانون به تصویب دولت و مجلس برسد، آزادسازی آغاز می شود این در حالی است که نباید قانون به هر شکلی تصویب شود، بلکه باید طوری تصویب شود که آزاد سازی برای امسال ممکن باشد.

پوری حسینی با اشاره به اینکه یکی از گزینه های پیشنهادی به دولت راه اندازی صندوق سهام عدالت است،در خصوص اداره سهام شرکتهای سرمایه پذیر گفت:در این خصوص فعلا ابهاماتی وجود ندارد، زیرا مصوبه‌ای 5 سال قبل توسط دولت گذشته به تصویب رسید اما اجرایی نشد که اکنون همان مصوبه در دو ماه گذشته در حال اجرا شدن است و دولت هیچ تصمیم جدیدی در این خصوص نگرفته است.

منبع : ایسنالینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ابزار وبلاگ
بلاگرز
دانلود نرم افزار
دانلود نرم افزار
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
بک لینک
بک لینک
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
اخبار روز
اخبار روز
دانلود آهنگ جدید
نبض ترانه
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
خرید بک لینک
مشاوره حقوقی
مبلمان سام اکسون
مبلمان سام اکسون
خرید vpn
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن