منوی سایت
مروری بر گذشته

قتل مادر زن مداخله جو

قتل,قتل مادرزن

 

قتل مادر زن مداخله جو

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان غرب استان تهران از دستگیری دامادی خبر داد که به بهانه دخالت مادرزنش در زندگی شخصی او را با چاقو به قتل رسانده بود.

سرهنگ داود عبدالمالکی در تشریح این خبر اظهار کرد: با دریافت خبری مبنی بر وقوع قتل در شهر صالحیه شهرستان بهارستان، کارآگاهان پلیس آگاهی به محل اعزام و مشاهده کردند که پیرزنی 50 ساله بر اثر اصابت سلاح سرد جان خود را از دست داده است.

وی با بیان اینکه در بررسی‌های اولیه از صحنه جرم هیچگونه آثاری از حضور قاتل در صحنه به دست نیامد گفت: در بررسی‌های تکمیلی مشخص شد که مقادیری طلا و جواهرات این زن و مبلغ شش میلیون تومان پول نقد که توسط این زن در منزلش نگهداری می‌شده است به سرقت رفته است که با توجه به اینکه قتل در روزهای ابتدای سال بوده و حساسیت شهروندان بر انگیخته شد، رسیدگی به این موضوع به سرعت در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان غرب استان تهران افزود: ماموران در بازجویی از اعضای خانواده و بررسی محل وقوع قتل متوجه شدند که احتمالا قاتل با مقتول آشنایی داشته و از محل نگهداری پول‌ها و طلاجات اطلاع کاملی داشته است که بازجویی‌های مجدد از اعضای خانواده مقتول شروع شد تا اینکه ماموران پلیس آگاهی به تناقض گویی‌های داماد خانواده مشکوک شده و تحقیق از داماد را به طور ویژه در دستور کار خود قرار می‌دهند.

عبدالمالکی با بیان اینکه متهم در بازجویی‌ها فنی پلیس تسلیم و پرده از قتل مادر زن خود برداشت و علت قتل را دخالت‌های مادر زن در زندگی شخصی خود عنوان کرد، افزود: متهم در اعترافات خود عنوان کرد که روز حادثه به منزل مقتول رفته و در ابتدا قصد حل مشکل را داشته که این صحبت‌ها منجر به درگیری با مادر زنش می‌شود که ناگهان وی را با یک قبضه چاقو به قتل رسانده و برای اینکه پلیس را از کشف حقیقت دور کند طلاها و پولها را به سرقت می‌برد.

وی خاطر نشان کرد: در پی اعتراف متهم به قتل، کاراگاهان جنایی پلیس آگاهی با اعزام تیمی به خانه متهم به قتل رفته موفق به کشف پول و طلاهای سرقتی که به طرز بسیار ماهرانه‌ای در حمام منزل جاسازی شده بود، می‌شوند و داماد نیز پس از بازسازی صحنه جرم با صدور قرار و دستور قضایی روانه زندان شد.

منبع: ایسنا

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network