منوی سایت
مروری بر گذشته

تجاوز جنسی داماد به مادر زن

click at this page تجاوز جنسی داماد به مادر زن

continue reading  

داماد ۳۲ ساله در اقدامی ناباوارانه به مادر زن خود تجاوز جنسی کرد و به طرز وحشیانه ای او را به قتل رساند… article source

check this out دامادی به اتهام تجاوز به مادر خانم خود به حبس ابد محکوم شد.

click محمود یوسف ۳۲ ساله معتاد به اعمال شهوترانی در یک اقدام خفت بار در حضور فرزندان به مادر خانم ۶۴ ساله خود تجاوز نمود.

وی در اوج بی رحمی سپس خانم آموئی استیونز را در خانه اش در شهر Neasdenواقع در شمال لندن به قتل رساند read more.

وی در ابتدا هر گونه قتل را رد اما در نهایت از سوی دادگاه Old Bailey محکوم به زندان گردید.این اقدام بی شرمانه قاضی پرونده نیکولاس براون را متعجب نموده است http://cristi.iscomputers.ro/?map.

http://ambrosch.co.at/map  

تجاوز جنسی به مادر زن,تجاوز جنسی داماد به مادر زن

 

وی در دادگاه خطاب به هیات منصفه گفت این بدترین نوع مرگ است که می توان تصور نمود.تا کنون همچنین کار بی شرمانه ای را با چنین پیش زمینه ای قضاوت ننموده ام.

به گزارش پلیس ایشان در حین بازجویی از متهم در داخل موبایلش کلیپ های مبتذل از ازار و اذیت های جنسی مختلفی را پیدا نمودند.

پزشک قانونی دیوید جرمی در دادگاه اظهار داشت بین نحوه قتل و حالات روحی و روانی متهم ارتباط نزدیک وجود دارد.محمود یوسف معتاد به حرکات شهوانی بوده است.

او حتی به مادر زنش خانم استیونز حمله ور می شود و در حضور دو فرزندش که در خانه کناری حضور داشته اند به خانم استیونز حمله ور می شود و پس از رسیدن به ارزوهای پستش وی را به قتل می رساند.

همسر محمود یوسف در دادگاه گفت این حادثه به شدت خانواده ما را از هم پاشیده است.جلسه نهایی دادگاه به روز جمعه موکول شد.به اعتقاد قاضی پرونده وی تمام عمرش را باید پشت میله های زندان بگذراند.

منبع: زیرمیزی

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

2 پاسخ به “تجاوز جنسی داماد به مادر زن”

  1. بهاره گفت:

    فقط باید تمام عمرش را پشت میله های زندان بگذراند؟همین :O

  2. شهاب کادری گفت:

    کار غیر انسانی انجام داده ولی چرا از سوی دیگر به شهوترانی مادر زن با داماد و نگاه شهوانی مادر زن به داماد مطلبی را در سایت قرار نمی دهید چرا فقط مردان را می کوبید باور کنید مادر زنان بسیاری هم هستند که به فکر مسائل شهوانی با داماد هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network