منوی سایت
مروری بر گذشته

متن رضایت علی دایی به مایلی کهن

مایلی کهن آزاد شد,علی دایی به آزادی مایلی کهن رضایت داد

متن رضایت علی دایی به مایلی کهن

علی دایی با انتشار نامه ای اعلام کرد که از حقش نسبت به محمد مایلی کهن می‌گذرد.


در ادامه متن منتشر شده علی دایی در خصوص بخشش مایلی کهن را مطالعه می کنید.

متن این متن را در زیر بخوانید:
به نام آن که اگر حکم کند همه محکومیم
خداوند نبخشد بنده‌ای را که از سختی و گرفتاری دیگران خشنود باشد.
آنچه در روزهای اخیر رقم خورد محصول اتفاقات و رفتار و گفتارهایی بود که مدتها تکرار می شد و من را در جایگاه مجرم می نشاندند و هر آنچه بر زبانشان می آمد نثار من و خانواده ام می کردند بی آنکه دلیل خصومت شان را بدانم. مرا مغرور می خواندند بی آنکه کسی از آنها بپرسد ولو اگر علی دایی مغرور باشد چه ارتباطی به شما دارد؟
در روزهایی که بدترین نسبت ها را به من و خانواده ام می دادند و همه سکوت کرده بودند چه می شد کرد جز اینکه دست به دامان قانون شوم؟قانونی که قبلا هم رای خود را در این باره صادر کرده و من از حقم گذشته بودم.
این بار روند پرونده به سمتی منتهی شد که مجازات فرد مقصر فقط مجازات خود او نبود.رفتن به حبس یک نفر، خیلی ها و به خصوص خانواده اش را مکدر می کند و قسم می خورم بارها و بارها به این مسائل فکر کردم اما وقتی متولی امامزاده حرمت امامزاده نگه ندارد و کسی که قانون او را محکوم کرده از کرده اش پشیمان نیست تکلیف طرف مقابل چه باید باشد؟
طی روزهای اخیر بزرگان بسیاری با من تماس گرفتند و البته همه دوستان به تنها سئوال من پاسخ قانع کننده ندادند.پرسیدم به خانواده شما توهین شود چه می کنید و هیچکدام نتواستند خودشان را جای من قرار دهند.
امروز اما نه به اصرار کسی که پس از مشورت با خانواده ام تصمیم گرفتم از آنچه قانون حق من دانسته بگذرم زیرا راضی نیستم حتی لحظه ای غصه  نوه ای را ببینم که چشم انتظار پدربزرگش است .منی که در دفاع از حیثیت  خانواده ام پا به دادگاه گذاشته ام امروز برای رفع تکدر خانواده ای که در ماجرای ما هیچ قصوری نداشته اما عضوی از خود را گرفتار می بیند از حقم گذشتم و امیدوارم خداوند از گناهان همه ما بگذرد.
نظر آنهایی که طی روزهای اخیر چه در تماس مستقیم با من و چه در جراید در این باره اظهاراتی داشتند قطعا محترم است هر چند به نظر می رسد فضایی برای برخی موج سواران همیشگی فراهم شده بود تا موج سواری کنند.کسانی که جهل به موضوع دارند یا خود را به جهالت زده اند و خداوند متعال در سوره فرقان فرموده اند إِذَا خَـاطَـبَـهُـمُ الْـجـَاهِـلُـونَ قَـالُـوا سَـلَـامًـا بندگان خداى رحمان کسانى ‏اند که هنگامی که جاهلان آنها را مخاطب سازند به آنها سلام می‏گویند.
قاعده شاگرد استادی را من بهتر از خیلی از آنها بلدم و کاش قاعده استاد شاگردی هم در جامعه ما رعایت شود تا هیچگاه ماجراهایی اینگونه رقم نخورد.
به امید آن که روزی برسد که مرور خاطره هایمان گل لبخند را بر لبان بنشاند نه اینکه در فضایی پر از کینه و عداوت ، سعی کنیم برای رسیدن به منافع خود ، روزهای خوبمان را هم فراموش کنیم. وَ لا تَـستَـوِى الحَسـنَـهُ وَ لا السـیِّئـَـهُ ادْفَـعْ بِـالَّتـى هِـىَ أَحْـسنُ. هرگز نیکى و بدى یکسان نیست ، بدى را با نیکى دفع کن.(سوره فصلت آیه 14)

مایلی کهن آزاد شد,علی دایی به آزادی مایلی کهن رضایت داد

علی پروین، حمید استیلی، بهنام ابوالقاسمپور و احمدرضا عابدزاده برای دیدار با محمد مایلی‌کهن به زندان اوین رفتند.
گفته می‌شود حسین هدایتی نیز عصر امروز به ملاقات سرمربی سابق تیم ملی ایران خواهد رفت. همچنین گفته می شد امیر قلعه‌نویی نیز به ملاقات مایلی کهن رفته است اما این خبر تکذیب شده است.
محمد مایلی‌کهن روز گذشته برای تحمل محکومیت پرونده شکایت علی دایی از وی، خود را به زندان اوین معرفی کرد.

همچنین ببینید

منبع : فارس

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

2 پاسخ به “متن رضایت علی دایی به مایلی کهن”

 1. خلیل گفت:

  یک کلام
  با اینکه عاشقت بودم
  ولی با اینکارت
  ازت تنفر پیدا کردم
  علی دایی!!!!!!!!

 2. بهاره گفت:

  عجب !!!!! حالا خوبه که بخشید نمیبخشید چی میگفتید؟؟؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network