منوی سایت
مروری بر گذشته

ازدواج بی‌شرمانه برادر و خواهرهای یک خانواده

ازدواج بی‌شرمانه,ازدواج برادر با خواهر

ازدواج بی‌شرمانه برادر و خواهرهای یک خانواده

در اقدامی بی شرمانه و قبیح اعضای یک خانواده به مدت چندین سال زنای محارم انجام دادند و با خواهر و برادرهایشان ازدواج کردند…

پلیس استرالیا به تمام اعضای خانواده‌ای که حاصل ۴ نسل زنای با محارم است، دستور داده آزمایش DNA انجام دهند.
خانواده‌ای در یکی از روستاهای دورافتاده این کشور زندگی می‌کند که حاصل چهار نسل زنای با محارم است. گفته می‌شود پدر بزرگ و مادر بزرگ چهار نسل پیش در این خانواده که خود خواهر و برادر بوده‌اند، برای گسترش خانواده وافزایش نفرات، فرزندان خود را به زنا با یکدیگر تشویق می کردند.

بنابر گزارش ماموران پلیس استرالیا، تعداد زیادی از افراد این خانواده مبتلا به بیماری‌های ژنتیکی و مادرزادی همچون نابینایی و انواع معلولیت‌های ذهنی و جسمی هستند. پس از افشای این موضوع، پلیس از همه اعضای خانواده بزرگ “کولت” درخواست کرده است برای انجام آزمایش DNA به مرکز تشخیص هویت پلیس مراجعه کنند، اما تا کنون فقط ۲ نفر حاضر به این کار شده‌اند.

 

ازدواج بی‌شرمانه,ازدواج برادر با خواهر

 

گفته می‌شود کودکان این خانواده در شرایط بسیار بدی زندگی می‌کنند و از تغذیه و بهداشت مناسبی برخوردار نیستند. پلیس تاکنون چندین عضو معلول و بیمار از این خانواده را به بیمارستان و مراکز نگهداری از معلولان انتقال داده است.

خانواده کولت بزرگ‌ترین مورد زنای جمعی در طول تاریخ استرالیا محسوب می‌شود و جنجال زیادی میان مسئولین دفاع از حقوق شهروندان استرالیا به راه انداخته است.

منبع: زیرمیزی

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

یک پاسخ به “ازدواج بی‌شرمانه برادر و خواهرهای یک خانواده”

  1. بهاره گفت:

    هوم؟!اینطوری میخوان نسلشون زیاد بشه؟!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network