منوی سایت
مروری بر گذشته

محمد مایلی کهن به زندان افتاد + عکس

بازداشت مایلی کهن,مایلی کهن به زندان رفت

محمد مایلی کهن به زندان افتاد + عکس

به گزارش فارس؛ محمد مایلی کهن سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران هنگام انتقال به زندان اوین اظهار داشت:

در زمان لازم جواب صحبت‌‌های عابدینی را که اتهاماتی را به من زده خواهم داد. او بابت انتقال حسن‌زاده، سیف‌الهی و مهدوی یک میلیارد به دست آورده است. الان هم می‌گوید افشین ناظمی پول داده تا علیه ما فحاشی کنند.
محمد مایلی کهن در پی شکایت علی دایی امروز به از کلانتری بازار به زندان اوین انتقال یافت.

بازداشت مایلی کهن,مایلی کهن به زندان رفت

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران که با شکایت علی دایی به 4 ماه حبس تعزیری محکوم شده، امروز به زندان اوین رفت. او قبل از ورود به زندان گفت: «من به زندان می روم تا هم خودم پاک شوم، هم این فوتبال پاک شود. این دفعه اگر خود دایی هم کوتاه بیاید من حاضر نیستم کوتاه بیایم و می خواهم حکم تعیین شده را بگذرانم.»

در ادامه تصاویر اختصاصی مهر از انتقال محمد مایلی کهن از کلانتری ارگ به زندان اوین را مشاهده می کنید.

بازداشت مایلی کهن,مایلی کهن به زندان رفت

دایی به شرط عذرخواهی رضایت می دهد

به گزارش ورزش3؛ عسگری پیش‎بین وکیل تام الاختیار دایی در ارتباط با شرایط رضایت دایی و آزادی محمد مایلی‌کهن به “ورزش سه” گفت: از طریق اجرای احکام آقای مایلی‌کهن را خواسته بودند و ایشان طبق خواسته قانون به کلانتری رفتند نه اینکه خودشان را معرفی کنند. حتی برای من هم اخطار آمد که برای اجرای حکم مساعدت کنید اما ما خودمان اقدام نکردیم تا از طریق مراجع قانونی کار پیش برود چون ما خودمان این کار را آخرین راه چاره می‌دانستیم وگرنه نه من و نه آقای دایی و نه هیچ کس دیگری دوست ندارد کسی را به زندان بیاندازد. در واقع آقای مایلی‌کهن زندانی اعمال خودشان هستند.
به هر حال هر کس خانواده و آبرو دارد و آقای دایی هم برای خودش در این جامعه ارج و قربی دارد و هر کسی به غیر از دایی بود هم کاری غیر از این نمی‌کرد. مگر می‌ شود کسی سال ها به بهانه های مختلف توهین کند و حرف های رکیک بزند، مسخره کند و به خانواده کسی حرف بزند و جوابی نبیند؟ آقای دایی هم روی خانواده اش خیلی حساس است.
او در خصوص وثیقه ای که وزارت ورزش ادعا کرده برای آزادی مایلی‌کهن می‌ گذارد هم گفت: این رفتارها دوگانه است. وزارت ورزش می‌ داند این کار انجام شدنی نیست و این حرکت تبلیغی است. وزارت ورزش به آن عریض و طویلی حتما حقوقدان و وکیل دارد و می‌ دانند حکمی که برای اجرای احکام می‌رود داستان قرار نیست که وثیقه بگذارند.
پیش‎بین بعید دانست دایی رضایت بدهد و در همین رابطه ادامه داد: بعید می‌ دانم آقای دایی رضایت بدهد، می‌ دانید چرا؟ چون تا لحظه آخر که آقای مایلی‌کهن به زندان معرفی نشده بود ما فکر می‌ کردیم او با پا در میانی بزرگان عذرخواهی و ابراز ندامت می‌کند اما او همچنان به حرف هایش ادامه داد مگر می‌ شود کسی توهین کند و قاضی جمهوری اسلامی او را محکوم کند اما او همچنان اصرار کند که درست می‌ گوید و این نشانه ضعف شخص مورد نظر است. اگر آقای مایلی‌کهن عذرخواهی کنند، آقای دایی رضایت می‌دهد.

بازداشت مایلی کهن,مایلی کهن به زندان رفت

محمد مایلی کهن به زندان افتاد + عکس

بازداشت مایلی کهن,مایلی کهن به زندان رفت

خاکپور: حرف دایی نهایت بی‌‌حرمتی بود

به گزارش فارس؛ بعد از اینکه محمد مایلی‌کهن برای گذراندن 4 ماه حبس تعزیری به خاطر شکایت علی دایی راهی ندامتگاه اوین شد محمد خاکپور در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: اتفاقی که نباید بیفتد افتاد و این یکی از زشت‌ترین اتفاقات فوتبال ایران است که در تاریخ ثبت می‌شود که یک شاگرد استادش را با دستنبد به زندان انداخت. این باعث شرمندگی همه ماست.
وی در مورد اینکه آیا با علی دایی برای وساطت تماس گرفته است، عنوان کرد: بعد از سال 98 هیچ تماسی با دایی نداشته و در طول این چند سال فقط یکی دو بار یکدیگر را دیدیم. باتوجه به شناختی که از او دارم و فکر می‌کنم صحبت من و امثال من در نظرش تاثیر نداشته باشد.
وی در پاسخ به این سوال که این اتفاق چه سودی برای دایی داشته است، اظهار داشت:‌بهتر است این سؤال را از خود دایی بپرسید.
پیشکسوت فوتبال در پاسخ به این سؤال که چرا مایلی‌کهن اصرار داشت به زندان برود، خاطرنشان کرد: او اصرار نداشت بلکه حکم ابلاغ شده و از طریق دادگاه برای اینکه مایلی‌کهن خودش را معرفی کند پیامک هم ارسال شده بود. او به قانون تمکین کرده و اصراری ندارد.
خاکپور در ادامه اظهار داشت: برای ورزش بد است که یک مربی به زندان برود. هیچ کسی منکر خدمت‌هایی که مایلی‌کهن به فوتبال کرده نیست و چه افراد ورزشی و چه غیرورزشی بر این مسئله تاکید دارند اما تنها کسی که این مسئله را نمی‌داند شاگرد او بود.
وی در ادامه صحبت‌های خود در مورد اینکه مایلی‌کهن همیشه با صداقت صحبت کرده اظهار داشت: صد در صد همینطور است او اگر چیزی می‌گوید به آن اعتقاد دارد و حرفش را بدون رودربایستی بیان می‌کند و ترسی از بیان واقعیت ندارد.
خاکپور در رابطه با اینکه علی دایی در برنامه 90 اعلام کرد ندامتی در مایلی‌کهن ندیده که بخواهد او را ببخشد و آیا فکر می‌کند این صحبت در شان یک شاگرد است که در رابطه با مربی‌اش بیان کند، گفت:‌شما خبرنگار هستید و کلمات را بهتر می‌شناسید. این حرف ثقیلی است که شما بخواهید نسبت به استاد خود بیان کنید. این حرف نهایت بی‌حرمتی است.

همچنین ببینید

منبع : نمناک

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network