بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته
آموزش سئو

تبلیغات

جهانیها

سامتیک، سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما و بلیط قطار با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز و کادر متخصص و مجرب خود، با پیاده سازی بستری کاربر پسند و ساده و با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه مسافرت هوایی و ریلی به شما کمک می کند با یک جستجوی ساده بلیط هواپیما و یا بلیط قطار مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.
این وب سایت اقدام به جمع آوری تمام اطلاعات پرواز خطوط هوایی و ریلی ایران نموده تا با توجه به نیاز کاربران سهولت اسفاده از امکانات جهت خرید اینترنتی بلیط ارزان هواپیما چارتری و سیستمی و بلیط قطار در فضای مجازی بر اساس آخرین تغییرات در اختیار کاربران قرار گیرد.

برای خرید خودرو، در بین هزاران آگهی فروش خودرو جستجو نموده و خودروی موردنظر خود را انتخاب نمایید. برای فروش خودرو، نسبت به ثبت آگهی فروش خودرو اقدام کنید.

برای خرید خودرو، در بین هزاران آگهی فروش خودرو جستجو نموده و خودروی موردنظر خود را انتخاب نمایید. برای فروش خودرو، نسبت به ثبت آگهی فروش خودرو اقدام کنید. از اخبار روز بازار خودرو و قیمت به روز خودرو مطلع گردید.

خلاصه سریال عشق

خلاصه سریال عشق,سریال عشق

خلاصه سریال عشق

عذرا همان هزال کایا دختر زیبایی است که مربی تنیس شبنم با بازی اصلی تاندوگان است. او از مادر و خواهر کوچکش حمایت می کند او عاشق کرم با بازی هاکان کورتیس است که مربی شنای شبنم است.

انها هم را بسیار دوست دارند اما ازرا دختر بلند پروازی است که همیشه ارزوی ثروت و خانه ای بزرگ و خرید های انچنانی دارد. مادر ازرا به ازدواج او با کرم راضی نیست و می گوید تو نباید مثل من با فقر زندگی کنی. ان مجموعه ورزشی که ازرا وکرم برایش کار می کنند یکی از شرایطش این است که مربی ها نباید با هم دوست داشته باشند. شبنم عاشق کرم می شود و نمی داند دوست دختر دارد ازرا می فهمد که شبنم سرطان دارد و شش ماه بیشتر زنده نیست کرم را وادار به ازدواج با شبنم می کند تا بعد از مرگ شبنم با پولش خوش بگذراند. داستان درباره دیدگاه مختلف انسان ها درباره عشق است و من کمی ازقسمت اخرش را دیدم ازرا با یک پسر پولدار عروسی می کند و کرم هم کلی اشک می ریزد. در کل سریال قشنگی است قسمت های اولی اش رنکینگش خوب بود ولی بعد  رنکینگ سریال پایین امد زیرا این سریال همزمان با حریم سریال پخش می شد بعد کانال ساعتش را تغییر داد اما باز هم رنکینگ سریال پایین امد و در 13 قسمت به پایان رسید یعنی حداکثر در ریور 30 یا 40 قسمت است به نظر من یکی از کارهای خوب این شبکه انتخاب سریال های کوتاهتر بود زیرا بعضی از سریال ها به دلیل طولانی بودن باعث کسالت و ریزش مخاطب می شد.

همچنین ببینید

منبع : مژگان فیلم

 لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ابزار وبلاگ
بلاگرز
دانلود نرم افزار
دانلود نرم افزار
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
بک لینک
بک لینک
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
اخبار روز
اخبار روز
دانلود آهنگ جدید
نبض ترانه
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
خرید بک لینک
مشاوره حقوقی
مبلمان سام اکسون
مبلمان سام اکسون
خرید vpn
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن