منوی سایت
مروری بر گذشته

تجاوز پیرمرد ایرانی به دختر چهار ساله در سوئد

تجاوز به دختر,تجاوز جنسی

 

تجاوز پیرمرد ایرانی به دختر چهار ساله در سوئد

مرد ایرانی به علت آزار جنسی یك دختر چهارساله در سوئد به تحمل زندان محكوم شد.

این مرد ایرانی كه «ی-د» نام دارد از سال ها قبل در سوئد زندگی می كرد و پیش از این پرونده دو مرتبه دیگر نیز به دلیل ارتكاب جرایم جنسی محكوم شده بود.

این پرونده روز چهارم ژوییه سال 2009 زمانی گشوده شد كه یكی از دوستان این مرد به پلیس شهر مالمو مراجعه كرد و گفت دوست 61ساله اش دختر او را مورد آزارجنسی قرار داده است. وی گفت:

«دختر چهارساله ام را نزد «ی» گذاشته بودم وقتی دنبالش رفتم او را سوار دوچرخه ام كردم و با هم فولكتس پارك رفتیم. در آنجا متوجه شرایط غیرعادی دخترم شدم و وقتی از او پرسیدم چه اتفاقی افتاده است ماجرای وحشتناكی را برایم تعریف كرد. من هم بلافاصله سراغ دوستم رفتم و با او درگیر شدم ولی وی موضوع را انكار و دخترم را به دروغگویی متهم كرد من هم گفتم به پلیس شكایت خواهم كرد.»

ماموران در بدو امر برای اینكه به صحت ادعاهای شاكی پی ببرند، دختر چهارساله را برای آزمایش فرستادند و متخصصان تایید كردند به این دختر تجاوز شده و او مورد آزار قرار گرفته است به همین سبب ماموران سراغ مرد 61ساله رفتند. او كه به علت مشكلات مالی به طور موقت در زیرزمین یك كلوب ساكن بود، از بعد از این حادثه محل سكونتش را ترك كرده بود.

كارآگاهان پلیس تحقیقات گسترده ای را برای به دام انداختن مرد ایرانی انجام دادند اما ابتدا ردپایی از وی به دست نیامد و بعد معلوم شد او خاك این كشور را ترك كرده است. از آن پس نام این متهم فراری در فهرست افراد تحت تعقیب ثبت شد تا اینكه دو سال و دو ماه بعد در روز 22سپتامبر سال جاری وقتی «ی» دوباره به سوئد بازگشت دستگیر شد.

او ماجرا را شرح داد و گفت: «من با پدر دختر چهارساله از مدت ها قبل دوست بودم. او روز حادثه سراغم آمد و گفت كاری دارد و نمی تواند دخترش را همراه خودش ببرد، به همین خاطر از من خواست مدت كوتاهی از فرزندش مراقبت كنم.

من هم در همان زمان نقشه ام را اجرا كردم.»ماموران در ادامه فهمیدند «ی» مردی سابقه دار است و در ماه می سال 2000 به اتهام سوءاستفاده جنسی از فردی زیر 18سال توسط دادگاه بدوی شهر ایستاد در جنوب سوئد به صد ساعت خدمت به جامعه و پنج سال بعد به اتهامی مشابه در همان دادگاه به زندگی تحت نظارت محكوم شده بود.

«ی» درنهایت پای میز محاكمه رفت و قاضی دادگاه وی را گناهكار شناخت و به تحمل هشت ماه زندان محكوم كرد.

منبع: taknaz.ir

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network