منوی سایت
مروری بر گذشته

عکس پیکر سالم حجر ابن عدی

pic242_www.jahaniha.com_

تصویری در شبکه خبری الغوطه الشرقیه که وابسته به معارضین سوری است منتشر شد که منتشر کنندگان آن مدعی شدند تصویر پیکر مبارک “حجر بن عدی” می باشد.


پس از انتشار خبر حمله سلفی ها و وهابیون افراطی به مرقد مطهر “حجر بن عدی” و ربودن پیکر مطهر یاور امیرالمومنین (ع) ،  تصویری در شبکه خبری الغوطه الشرقیه که وابسته به معارضین سوری است منتشر گردید که ادعا شده است این تصویر متعلق به پیکر مبارک “حجر بن عدی” ، از صحابه رسول خدا(ص) و امیرالمومنین(ع) می باشد.

منبع : عماد نیوز

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

8 پاسخ به “عکس پیکر سالم حجر ابن عدی”

 1. m گفت:

  سلام. می خواستم در رابطه با این عکس بگم که تکذیب شده که عکس متعلق به حجربن عدی(ره) باشه. این شبکه خواسته اذهان عمومی رو مشوش کنه و با احساسات مذهبی مردم بازی کنه.

 2. lk گفت:

  به نظرم خیلی کارتون تابلو هستش!!! آخر مردمی که وقت برای دفن جنازه های خود ندارند جنازه یک نفر دیگر را در میآورند!!! ثانیا ما در هیچ شبکه ای جز سایت های ایرانی و وابسته به حزب اللات چنین عکس هایی را نمیبینیم!!!

 3. ali گفت:

  سلام مردم را هالو حساب کردین .هرکس یک ذره مطالعه داشته باشد میداند که درزمان معاویه به دستور او سر حجر و پسرش و 4 نفر دیگر را بخاطر دوستی با علی(ع) از بدنشان جدا کردند و در محلی بسیار دور تر از جسدش که الآن یادم نیست دفن کردن .خواهش میکنم این عکس را از روی سایت بردارید

 4. مهرانگیز گفت:

  ادم باید خیلی ای کیوش در حد جلبک باشه که به این عکس باور کنه. ادمی که 1000 و چند صد سال پیش مرده سالم باقی میمونه !؟ حداقل یه تیکه اسکلتی وجمجمه ای چیزی نشون میدادین که باورش سخت نباشه

 5. عباس گفت:

  اینکه جنازه فردی مومنی سالم باشه یک چیز صددرصدی است ومربوط به دین خای نمی باشدمثلا جنازه راهبه برنادت همچنان سالم وجود دارد

 6. hana گفت:

  heh. are khob, mam haloo, az taassobate maz habie mardom khooooob estefade mikonan….!!!!

 7. سید لطیف گفت:

  من به این عکس باور ندارم

 8. محمد گفت:

  به همه کسایی که میگن این حقیقت نداره میگم که بهتره کتاب تذکرالاولیای عطار را حتما بخونن تا بدونن حجر ابن عدی در درگاه خداوند چه مقام بالایی داشته.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network