بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته
آموزش سئو

تبلیغات

جهانیها

سامتیک، سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما و بلیط قطار با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز و کادر متخصص و مجرب خود، با پیاده سازی بستری کاربر پسند و ساده و با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه مسافرت هوایی و ریلی به شما کمک می کند با یک جستجوی ساده بلیط هواپیما و یا بلیط قطار مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.
این وب سایت اقدام به جمع آوری تمام اطلاعات پرواز خطوط هوایی و ریلی ایران نموده تا با توجه به نیاز کاربران سهولت اسفاده از امکانات جهت خرید اینترنتی بلیط ارزان هواپیما چارتری و سیستمی و بلیط قطار در فضای مجازی بر اساس آخرین تغییرات در اختیار کاربران قرار گیرد.

برای خرید خودرو، در بین هزاران آگهی فروش خودرو جستجو نموده و خودروی موردنظر خود را انتخاب نمایید. برای فروش خودرو، نسبت به ثبت آگهی فروش خودرو اقدام کنید.

برای خرید خودرو، در بین هزاران آگهی فروش خودرو جستجو نموده و خودروی موردنظر خود را انتخاب نمایید. برای فروش خودرو، نسبت به ثبت آگهی فروش خودرو اقدام کنید. از اخبار روز بازار خودرو و قیمت به روز خودرو مطلع گردید.

آزار و اذیت دختر در پارک

آزار و اذیت دختر در پارک

آزار و اذیت دختر در پارک,خبر داغ روز

آزار و اذیت دختر در پارک

آزار و اذیت دختر بچه ای که تنها 5 سال داشت آن‌هم در پارک رفتار بی شرمانه ی مردی بود که منجر به درگیری چند مرد با او و دستگیری او شد.


چند روز قبل مرد جوانی با پلیس تماس گرفت و گفت مردی را در حال کودک‌آزاری در پارک دیده و با او درگیر شده است. دقایقی بعد گروهی از مأموران کلانتری 117 جوادیه برای بررسی موضوع راهی محل حادثه شدند. بررسی‌های اولیه نشان می‌داد مردی میانسال دقایقی قبل دختربچه‌ای را در کنار وسایل بازی پارک مورد آزار و اذیت قرار داده است.
مردی که شاهد این حادثه تلخ بود به مأموران گفت: مشغول ورزش کردن در پارک بودم که متهم و دختربچه را روی یکی از سرسره‌های پارک دیدم. دختر که سن چندانی نداشت و یک نان سنگک در دستش بود، گریه می‌کرد اما مرد به گریه‌های او توجهی نمی‌کرد. من که از دیدن این صحنه شوکه شده بودم جلو رفتم و با آن مرد درگیر شدم اما او وانمود کرد دختربچه فرزندش است. با وجود این وقتی خوب به وضعیت مرد دقت کردم متوجه شدم که او دروغ می‌گوید و به‌همین دلیل با او گلاویز شدم و دختربچه را از چنگ وی نجات دادم.

آزار و اذیت دختر در پارک

آزار و اذیت دختر در پارک,خبر داغ روز

شواهد گویاست که  مرد بازداشت شده از ساعت 5صبح آن روز در حال پرسه زدن در پارک دیده شده است. به این ترتیب متهم بازداشت شد و در جریان بازجویی‌های اولیه اعتراف کرد که در حال اذیت و آزار دختر بچه بوده‌است.در چنین شرایطی پرونده اتهامی این مرد به شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران فرستاده شد و متهم از سوی بازپرس مدیرروستا تحت بازجویی قرار گرفت. او درباره آنچه رخ داده بود، گفت: دختربچه را درحالی‌که یک نان در دستش بود و می‌خواست از خیابان عبور کند دیدم.
سراغش رفتم و دستش را گرفتم و او را به بهانه بازی کردن به پارک بردم. او خیلی کوچک‌تر از آن بود که بفهمد چه نقشه‌ای دارم. ابتدا با دادن شکلات او را سرگرم کردم و در ادامه او را روی یکی از سرسره‌ها بردم. پارک خلوت بود و فکر کردم روی سرسره هیچ‌کس به من شک نمی‌کند، اما دقایقی بعد دختربچه شروع به گریه کرد و مرد جوانی من را در آن وضعیت دید و با من درگیر شد.
متهم ادامه داد: قبلا که به اتهام کودک آزاری به زندان افتادم با خودم عهد کردم دیگر دست به این کار نزنم اما نمی‌دانم چطور شد باز هم این کار را انجام دادم. بررسی سوابق این مرد 42ساله که متاهل و دارای 2فرزند است نشان می‌دهد او پیش از این 2بار به اتهام آزار و اذیت کودکان دستگیر و زندانی شده است.براساس این گزارش، هم‌اکنون مرد کودک‌آزار به اتهام آدم‌ربایی و رابطه نامشروع با صدور قرار بازداشت موقت در اختیار کارآگاهان اداره یازدهم قرار دارد و تحقیقات برای افشای سایر جرائم احتمالی او ادامه دارد.

منبع : همشهریلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ابزار وبلاگ
بلاگرز
دانلود آهنگ جدید
نبض ترانه
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود فیلم
دانلود فیلم
دانلود آهنگ جدید ایرانی
دانلود آهنگ جدید ایرانی
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
چت روم
چت روم
خرید بک لینک
مشاوره حقوقی
مبلمان سام اکسون
مبلمان سام اکسون
خرید vpn
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن