منوی سایت
مروری بر گذشته

بررسی ون فورد ترانزیت کانکت 2014

جهانی‌ها -> خودرو

بررسی ون فورد ترانزیت کانکت 2014
شرکت فورد با داشتن محبوبیت جهانی به‏ عنوان دومین شرکت بزرگ خودروسازی در دنیا و به عنوان بهترین برند فروش در آمریکای شمالی، قصد دارد تا سال آینده ون جدیدی را با برند فورد ـ ترانزیت کانکت 2014 به بازارهای اروپا و آمریکای شمالی عرضه کند. این مقاله اطلاعات بیشتری را در این زمینه به شما خواهد داد.

بررسی ون فورد,ترانزیت کانکت 2014

شرکت خودروسازی فورد تبلیغات وسیعی در زمینه جدیدترین خودروهای سال 2014 خود در سطح رسانه ها کرده است. این شرکت با داشتن محبوبیت جهانی به  عنوان دومین شرکت بزرگ خودروسازی در دنیا و به عنوان بهترین برند فروش در آمریکای شمالی، قصد دارد تا سال آینده ون جدیدی را با برند ترانزیت کانکت به بازارهای اروپا و آمریکای شمالی عرضه کند. این خودرو از قابلیت های بالاتری نسبت به مدل های قبلی برخوردار است. در حال حاضر ون فورد ـ ترانزیت کانکت 2014 در اسپانیا مونتاژ می شود و در آمریکای شمالی به فروش می رسد.

بررسی ون فورد,ترانزیت کانکت 2014

بنا به اظهار نظر مدیران این شرکت، ون فورد در 2 تیپ مختلف در بازارهای آمریکا و اروپا به فروش خواهد رفت. البته هنوز منابع معتبری در مورد اطلاعات فنی این خودرو در دست نیست، در یک منبع اشاره شده است که این خودرو بر اساس طول، ارتفاع، و فاصله بین دو محور جلو و عقب خودرو در تیپ های متعددی عرضه خواهد شد. علاوه بر این گزینه ها، خریداران در مورد تاشو یا کشویی بودن درب ها و پنجره دار یا بدون پنجره بودن پنل های جانبی حق انتخاب دارند.

بررسی ون فورد,ترانزیت کانکت 2014

بررسی ون فورد,ترانزیت کانکت 2014

اگرچه شرکت خودروسازی فورد تاکنون هیچ گزارش دقیقی راجع به قدرت موتور و سایر اطلاعات فنی این خودرو ارائه نکرده است، هم چنین هیچ اطلاعاتی راجع به چگونگی دوستدار محیط زیست بودن سوخت این خودرو ارائه نشده است. با وجود این، این ادعا توسط شرکت خودروسازی فورد مطرح شده است که ترانزیت کانکت، مصرف سوختی معادل 9 لیتر بر کیلومتر خواهد داشت. گفتنی است، آن چه در آمریکا تحت عنوان ون فورد ـ ترانزیت کانکت 2014 عرضه خواهد شد، گیربکس 6 سرعته اتوماتیک دارد.

بررسی ون فورد,ترانزیت کانکت 2014

 

بررسی ون فورد,ترانزیت کانکت 2014

بررسی ون فورد,ترانزیت کانکت 2014

این خودرو از نقطه نظر کارایی، رتبه اول را به خود اختصاص خواهد داد. ون فورد از قابلیت های منحصر به فردی از نقطه نظر حمل و نقل و جابجایی برخوردار است و گفته شده است که حداکثر تا 900 کیلوگرم قدرت یدک کشی دارد. به دلیل کاربرد فولاد سخت در ساخت آن، به قدری محکم و مقاوم است که حداکثر ایمنی را برای راننده و سرنشینان فراهم می آورد.

بررسی ون فورد,ترانزیت کانکت 2014

بررسی ون فورد,ترانزیت کانکت 2014

ویژگی غیرمنتظره ای که در این خودرو وجود دارد، شیشه گرم کن الکتریکی شیشه جلو است که در کم تر از 1 دقیقه شیشه را تمیز می کند و به صورت انتخابی توسط مشتریان قابل سفارش می باشد. سقف شیشه ای پانوراما و صندوق های کوچک تعبیه شده در بالای سر سرنشینان از جمله ویژگی های دیگری است که در این ون وجود دارد.

بررسی ون فورد,ترانزیت کانکت 2014

بزرگترین برتری ون فورد، طراحی داخلی آن است. تیپ بزرگ این خودرو که ارتفاع بلندی دارد، 80% بیش تر فضا برای بارگیری و حمل محموله فراهم می سازد. شایان ذکر است که درب های عقب این خودرو به طور کامل تا 270 درجه باز می شود و امکان بارگیری به مراتب آسان تر است. در تیپ بزرگ این خودرو که فاصله بین دو محور جلو و عقب خودرو زیاد است، حداکثر تا 15 مسافر را می تواند در خود جای دهد. یادآوری می گردد، این خودرو مجهز به سیستم مسیریاب ماهواره ای نیز می باشد. گفته شده است که میزان مصرف سوخت این خودرو به طور میانگین 25% بهتر شده است. تمام تیپ های فول سایز ون فورد برای مشتریان حرفه ای و عادی مناسب بوده و قابلیت های ویژه ای از جمله مصرف سوخت کم، تنوع تیپ های جدید و نوین، و پرکاربرد در حوزه های تجاری دارند. برآورد شده است برای سال آینده، 35000 دستگاه از این خودرو به فروش خواهد رفت. هم چنین طبق پیش بینی های صورت گرفته برای 5 سال آینده، میزان فروش این خودرو 70% افزایش خواهد داشت.

همچنین ببینید:

منبع:۱car.ir

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.




مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network