منوی سایت
مروری بر گذشته

تجاوز جنسی دو فوتبالیست به یک دختر

اخبار تجاوز,تجاوز جنسی به دختر 15 ساله

 

تجاوز جنسی دو فوتبالیست به یک دختر

 

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، 11 اوت سال 2012 دانش‌آموزان دبیرستان اوهایو آمریکا به منظور آماده شدن برای مسابقات فوتبال تا آخر شب در مدرسه حضور داشتند و تمرین فوتبال می‌کردند.

در یکی از آن شب‌ها پس از به پایان رسیدن تمرین فوتبال، دو نوجوان 16 و 17 ساله و همین طور یک دختر 15 ساله دانش آموز در مدرسه ماندند تا خوشگذرانی کنند و یک شب را در اوج لذت بسر ببرند؛ در ادامه هر سه دانش‌آموز اقدام به خوردن مشروبات الکلی کردند و در حالت بی تعادلی دو نوجوان مست، دختر 15 ساله دانش آموز را ساعت‌ها مورد آزار و اذیت قرار داده و او را در کمال بی‌رحمی شکنجه کردند.

دختر نوجوان تنها دقایقی از فشار و شکنجه این دو متجاوز را توانست تحمل کند و سپس بیهوش شد. از آثار سوختگی روی بدنش مشخص بود که بدنش با ته سیگار سوخته؛ همچنین در قسمت‌های مختلف بدنش، کبودی و شکستگی دیده می‌شد.

این پسران نوجوان نه تنها بعد از این کار شرمنده و پشیمان نشدند، بلکه برای نشان دادن آنچه که با دختر 15 ساله به نام جنیفر کرده بودند، از کار خود فیلم تهیه و این فیلم شنیع و تأسف بار را در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی انتشار دادند و آن را در بین دانش آموزان مدرسه پخش کردند.

دختر جوان پس از این موضوع به گفته پدر و مادرش در سایت آسوشیتد پرس، جهت درمان بیماری افسردگی و انزواگرایی پس از ترخیص از بیمارستان به بخش روانی یکی از مراکز حمایت از قربانیان تجاوزهای جنسی اوهایو که طی سال‌های اخیر تعداد این مراکز در ایالت‌های مختلف آمریکا زیاد شده، برده شد که هنوز بعد از گذشت ماه‌ها، روحیه اولیه خود را بدست نیاورده و از جمع دوستانش دوری می کند.

پدر و مادر جنیفر می‌گویند: دخترمان شب ها کابوس می‌بیند و در مواقعی نیز ساعت ها از ترس جیغ می زند و گریه می کند و هیچ کاری نیست که بتوان برای آرام کردن او انجام داد.

پدر و مادر دختر قربانی از دو نوجوان آمریکایی متجاوز به پلیس شکایت کردند و مأموران نیز با مجوز قضایی، دو متهم کم سن و سال را دستگیر و پس از بازجویی به دادگاه فرستادند.

اتفاق عجیبی که در این میان رخ داد، این بود که ناگهان، «مایکل مک وی» 51 ساله، رئیس مدارس شرق اوهایو، همه اعترافات دو نوجوان متجاوز را دروغ خواند و در دادگاه که اوایل ماه می برگزار شد، به نفع بی‌گناهی دو نوجوان شهادت داد.

پس از صحبت‌های این مدیر باسابقه نسبت به بی گناهی این دو پسر نوجوان در دادگاه، همه تحت تاثیر قرار گرفتند و پلیس مجدداً تحقیقات خود را از سر گرفت.

پلیس در تحقیقاتش متوجه شد که مدیر باسابقه تمامی مدارک و شواهد مربوط به این تجاوز را نابود کرده، لذا مأموران پس از روزها تلاش، مدارکی از شهادت دروغ مدیر باسابقه جمع‌آوری کرده و به دادگاه گزارش دادند.

پس از این موضوع دادگاه کیفرخواست دو نوجوان را صادر و دستور بازداشت مدیر باسابقه مدارس شرق اهایو را اعلام کرد؛ بنابر برخی شواهد این مدیر 51 ساله نیز در این تجاوز بی‌رحمانه دست داشته است.

لازم به ذکر است که رواج تجاوزهای فردی و گروهی جنسی به دختران در مدارس و دانشگاه‌های آمریکا روز به روز در حال افزایش بوده و شدت و سرعت گسترش این تجاوزها به‌گونه‌ای بوده که اخیراً برخی از مقامات ایالت‌های مختلف آمریکا و حتی نمایندگان کنگره و سنای این کشور را به فکر یافتن راهکارهایی برای کاهش تبعات این تجاوزهای خشن جنسی کرده است.

تجاوز جنسی وحشتناک اخیر نیز در ایالت اهایو باعث نگرانی بیش از حد والدین شده و با وجود وقوع تجاوزهای مکرر در بین دانشجویان و دانش‌آموزان آمریکایی و پیگیری های صورت گرفته، هیچ افق روشنی در این خصوص پیش روی جامعه آمریکایی نیست.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

 

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network