بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته
آموزش سئو

تبلیغات

جهانیها

سامتیک، سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما و بلیط قطار با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز و کادر متخصص و مجرب خود، با پیاده سازی بستری کاربر پسند و ساده و با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه مسافرت هوایی و ریلی به شما کمک می کند با یک جستجوی ساده بلیط هواپیما و یا بلیط قطار مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.
این وب سایت اقدام به جمع آوری تمام اطلاعات پرواز خطوط هوایی و ریلی ایران نموده تا با توجه به نیاز کاربران سهولت اسفاده از امکانات جهت خرید اینترنتی بلیط ارزان هواپیما چارتری و سیستمی و بلیط قطار در فضای مجازی بر اساس آخرین تغییرات در اختیار کاربران قرار گیرد.

برای خرید خودرو، در بین هزاران آگهی فروش خودرو جستجو نموده و خودروی موردنظر خود را انتخاب نمایید. برای فروش خودرو، نسبت به ثبت آگهی فروش خودرو اقدام کنید.

برای خرید خودرو، در بین هزاران آگهی فروش خودرو جستجو نموده و خودروی موردنظر خود را انتخاب نمایید. برای فروش خودرو، نسبت به ثبت آگهی فروش خودرو اقدام کنید. از اخبار روز بازار خودرو و قیمت به روز خودرو مطلع گردید.

پنج برابر شدن تعرفه اینترنت 3g

پنج برابر شدن اینترنت 3g,گران شدن تعرفه اینترنت

پنج برابر شدن تعرفه اینترنت 3g

در حالیکه پایان انحصار ارائه خدمات اپراتور سوم و ارائه مجوز راه‌اندازی نسل ۳ بدون تعرفه‌گذاری خدمات این نسل وارد سومین ماه شده، معاون وزیر ارتباطات از تصویب تعرفه جدید اینترنت موبایل خبر داده است.


علی‌اصغر عمیدیان گفت: به منظور یکسان‌سازی تعرفه در نسل‌های مختلف تلفن‌همراه، پس از بررسی مصوبات شماره ۴۵ و ۱۴۲ کمیسیون که براساس آن تعرفه‌های مختلفی با تفکیک تکنولوژی برای نسل سوم و GPRS برای سیم‌کارت‌های دائمی از نیم ریال تا ۱۴,۸ ریال وجود داشت، در آخرین جلسه کمیسیون که با حضور نمایندگان اپراتورهای تلفن همراه برگزار شد، پس از بررسی تحلیل‌های ارائه شده از سوی آنان، سقف تعرفه هر کیلو بایت تبادل داده در شبکه تلفن همراه مستقل از تکنولوژی برای سیم‌کارت‌های دائمی ۲٫۵ ریال تعیین شد.
تعرفه ۲٫۵ ریالی جدید درحالی تصویب شده که پیش از این، در سایت رسمی همراه اول، اینترنت GPRS برای سیم‌کارت دائمی، ۴ ریال به ازاء هر کیلوبایت دریافت و ارسال داده درساعت اوج و ۱ ریال به ازاء هرکیلو بایت دریافت و ارسال داده ساعت غیراوج اعلام شده است.
تعرفه اینترنت ایرانسل نیز برای سیم‌کارت دائمی از یک ریال (شنبه تا چهارشنبه ۲ تا ۷:۵۹ و پنج شنبه و جمعه تمامی ساعات) تا ۵ ریال (شنبه تا چهارشنبه ۸ صبح تا ۱:۵۹ روز بعد) است.
تعرفه اینترنت همراه رایتل نیز نیم ریال است.
به این ترتیب تعرفه‌ گران از نیم ریال تا ۱۴,۸ که از سوی رگولاتوری برای مقایسه تعرفه جدید و شرایط قبلی اعلام شده، تنها روی کاغذ و سقف تعرفه در مصوبات پیشین کمیسیون تنظیم بوده و در حقیقت برای تعرفه قبلی که در سرویس GPRS برای مشترکان اعمال می‌شد باید از تعرفه یک ریال تا ۵ ریال نام برد.
این در حالی است که از این پس با حرکت اپراتورها به سمت ارائه نسل ۳، کم کم GPRS منسوخ می‌شود و پیش‌تر نیز تعرفه نسل ۳ برای اپراتور سوم ۰٫۵ ریال تعیین شده بود . همچنین به اعتقاد تمام کارشناسان، در نسل ۳ سرعت مصرف دیتا بسیار افزایش می یابد و از این رو متناسب با افزایش صعودی مصرف باید تعرفه کاهش یابد.
با این مصوبه تعرفه خدمات رایتل نیز که پیش از این ۰٫۵ ریال تصویب شده بود تا ۲٫۵ ریال افزایش می‌یابد و به معنی افزایش ۵ برابری هزینه‌های اینترنت مشترکان اپراتور سوم است.
در نهایت در حالی که انتظار می‌رفت با راه‌اندازی نسل ۳ و بهبود کیفیت و سرعت اینترنت همراه، تعرفه‌گذاری خدمات نسل ۳ از روال تعرفه‌گذاری برای اپراتور سوم، تبعیت کند و هزینه اینترنت برای سایر اپراتورها نیز کاهش یابد، اما تعرفه جدید به میزان ۵ برابر تعرفه پیشین ۳G تصویب شد.

خرید شارژ رایتل

منبع : فارس نیوزلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ابزار وبلاگ
بلاگرز
دانلود نرم افزار
دانلود نرم افزار
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
بک لینک
بک لینک
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
اخبار روز
اخبار روز
دانلود آهنگ جدید
نبض ترانه
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
خرید بک لینک
مشاوره حقوقی
مبلمان سام اکسون
مبلمان سام اکسون
خرید vpn
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن