منوی سایت
مروری بر گذشته

خودکشی پدر با دیدن عکس‌های برهنه دخترش + عکس

خودکشی پدر با دیدن عکس‌های برهنه دخترش + عکس

خودکشی پدر با دیدن عکس‌های برهنه دخترش + عکس

خودکشی پدر با دیدن عکس‌های برهنه دخترش + عکس

خودکشی پدر مدلینگ یک مجله و مصاحبه های ضد و نقیض این مدلینگ رومانیایی در صدر اخبار سایت های خارجی قرار گرفت.


به گزارش دیلی میل این مجله لوردانا چیرو را از سن 18 سالگی برای همکاری در اختیار داشته است اما سالها پس از آغاز این همکاری و مدتی پیش که عکس های برهنه ی در این مجله منتشر شد رابطه وجهه ی دیگری به خود گرفت و موجب عصبانیت پدر چیرو شد و همین عصبانیت نتیجه ای جز خودکشی پدر نداشت.

لودانا چیرو  25 ساله به دنبال مرگ پدر خود که تنها چند ماه پس از انتشار اولین عکسهای برهنه اش اتفاق افتاد گفت: او بعد از دیدن عکسها دیگر با من صحبت نمی کرد. پدرم از کار من بسیار ناراحت بود و خود را عذاب می داد. زمانی که پدرم متوجه شد چه کاری انجام داده ام ، خود را از بقیه مردم جدا کرد و دیگر با کسی رفت و آمد نمی کرد. همچنین او تلاش می کرد تا من را نیز از بقیه خانواده جدا کند.

من گمان می کردم او فقط از کار من عصبی و ناراحت است. اما هرگز انتظار این را نداشتم که پدرم دست به خود کشی بزند.

خودکشی پدر با دیدن عکس‌های برهنه دخترش + عکس

با وجود این” چیرو” بعد از چند ماه از شروع کارش به عنوان مدل مجله تلاش کرد تا از پدرش دلجویی کند و می خواست با او آشتی کند، اما در همین زمان خبر رسید که او خود را در خانه اش حلق آویز کرده است.

جسد پدر چیرو  در حالی کشف شد،که خود را از یک میله بلند در زیرزمین تاریک خانه دار زده و به طرز وحشتناکی مرده بود.

“چیرو” در مصاحبه اش با خبرگزاری های محلی گفته بود داشت که هنوز در شوک مرگ پدرش است، چرا که او حتی یک یادداشت خداحافظی هم برایش باقی نگذاشته بود. در حالی که همه همسایه های پدرش می گویند که او این اواخر، قبل از مرگش بشاش و خنده رو شده بود. در حالی که این رفتارخوب پدرش تنها راز پنهانی بود برای قصد خود کشی که در سرش می پروراند.

من و پدر قبل از شروع کارم به عنوان یک مدل ، بسیار رابطه نزدیکی با یکدیگر داشتیم و تقریبا هرروز ساعت ها از طریق تلفن صحبت می کردیم. اما ناگهان تمام این صمیمیت ها بعد از انتشارعکسهای برهنه ام و دعواهای ما با یکدیگر نابود شد.  مرگ او برای من بسیار درد آوراست و ازاینکه کار من آنقدر باعث رنج و عذاب او شده که خود کشی را تنها راه حل خود دانسته است، احساس پشیمانی و اندوه می کنم.

اما چند روز بعد از انتشار این اخبار هاف پست نوشت: بعد از انتشار این اخبار در مجلات  و سایت های مختلف لوردانا پیرو در صفحه ی فیس بوکش پیامی منتشر کرد و در آن نوشت:

این هفته سایت های “دیلی میل – نیویورک دیلی نیوز – میرور و..” خبر خودکشی پدرم را منتشر کردند و دلیل خودکشی او را انتشار عکس های برهنه ی من اعلام کردند اما باید بگویم که این خبر صحت ندارد و من با پدرم رابطه ای صمیمی داشتم و به هیچ عنوان نمی توانم عامل مرگ او باشم.

این درحالی است که خود او در مصاحبه هایش چندین بار گفته بود که پدرش مدتی است با او صحبت نمی کند و انتشار تصاویر برهنه ی او توسط این مجله رابطه ی آنها را به هم زده است.

منبع : نمناک

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network