منوی سایت
مروری بر گذشته

فاطمه معتمدآریا و همسرش در نشت خبری فیلم بهمن

فاطمه معتمدآریا و همسرش در نشت خبری فیلم بهمن

فاطمه معتمد آریا و همسرش در نشت خبری فیلم بهمن,فاطمه معتمدآریا

فاطمه معتمدآریا و همسرش در نشت خبری فیلم بهمن

نشست مطبوعاتی فیلم سینمایی بهمن دقایقی پیش در برج میلاد برگزار شد.

فاطمه معتمدآریا و همسرش در نشت خبری فیلم بهمن

نشست مطبوعاتی فیلم سینمایی”بهمن” با حضور فاطمه معتمدآریا و احمد حامد(بازیگر) و مریم شیرازی (بازیگر) مرتضی فرشباف (کارگردان) و جواد نوروز بیگی (تهیه کننده) برگزار شد.

مرتضی فرشباف (کارگردان) : فیلم سینمایی بهمن را از زندگی مادربزرگم برداشت کردم . و با داستان کوتاه یک نویسنده آمریکایی تلفیق کردم .

فاطمه معتمدآریا : من با مطبوعاتی ها 30 سال در سینما بودم و به من لطف دارند . بعد از اینجا بدون من تا به امروز کاری در سینما نداشتم.  من شخصا انرژی خاصی از دیدن این فیلم پیدا کردم. صبر برای تماشای این فیلم به نسبت خیلی فیلمهای دیگر باید بیشتر باشد و ساخت این فیلم بسیار سخت است.

جواد نوروزبیگی (تهیه کننده) :خیلی سخت می شود به این نتیجه رسید روی این دسته از فیلمها سرمایه گذاری کرد. واقعا ساخت فیلم در دمای -20 درجه بسیار سخت بود و من در حد بضاعت خودم به این تیم کمک کردم.

فرشباف: شخصیت اصلی زن قصه با توجه به حرکت های صورت و نوع بازی معتمد آریا خلق شد.سوال درباره ریتم فیلم معمول ترین سوالی بود که به ذهنم می رسید. این فیلم 100 دقیقه بود و به دلیل اینکه تم فیلم روی ایستایی زمان و سکون تاکید دارد شاید این باعث کند شدن ریتم فیلم شود و این اتفاق روی استاتیک دوربین هم حتی تاثیر داشت.

فاطمه معتمدآریا و همسرش در نشت خبری فیلم بهمن

بیوگرافی کوتاه از زندگی فاطمه معتمد آریا

فاطمه معتمدآریا متولد سال 1340 در تهران، فارغ‌التحصیل بازیگری از دانش سرای هنر تهران است. فاطمه معتمدآریا با شرکت در کلاس‌های موسیقی، نقاشی، فیلمسازی، تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، به اجرای نمایش‌های عروسکی و تئاترهای کودکان در سراسر کشور پرداخت.

همکاری با گروه تئاتر دانشجویان دانشکده هنرهای زیبا و با صدا و سیما در زمینه کارهای کودکان و تئاتر زنده و عروسکی از سوابق هنری فاطمه معتمدآریا است.

شروع فعالیت فاطمه معتمدآریا از سال 1352 با شرکت در کلاسهای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و فعالیت در نمایشهای عروسکی،به عنوان عروسک گردان.

شروع فعالیت فاطمه معتمدآریا در تلویزیون با عروسک گردانی مجموعه مدرسه موش ها در سال 1360.

شروع فعالیت  فاطمه معتمدآریا در تئاتر با اجرای نمایش های عروسکی برای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان.

همچنین ببینید

منبع : سیمرغ

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network