منوی سایت
مروری بر گذشته

فال میوه

fal_www.jahaniha.com_

فال جهانی ها

میوه مورد علاقه شما کدام است؟
پرتقال
بسیار خجالتی هستید واطرافیان به شما اعتماد دارند . فردی با اراده و جدی هستید و صبرتان زبان زد عام وخاص است . شريك زندگى خود را با دقت و تمام احساس قلبى تان انتخاب مى نماييد و از هر گونه مشاجره و ناسازگارى اجتناب مى كنيد.

هلو
شما فردی رك گو و پر حرف هستيد كه به جذابيت شما مى افزايد. رفتار ناشايست ديگران را خيلى سريع مى بخشيد و فراموش مى كنيد زیرا رفتاری دوستانه با همه دارید. براى رفاقت ارزش زيادى قائليد و استقلال طلب و بلند پروازى در شخصيت شما ديده مى شود. كمال طلب، احساساتى، صادق و با وفا هستيد.

گلابى
برای موفقیت در کارها باید تمام توجه تان را به آن معطوف كنيد. گاهى در انجام كارهايتان بى ثبات و متغير هستيد و مايليد كه از نتايج سعى و تلاش خود خيلى سريع مطلع شويد. از شركت در بحث هاى خوب و مفيد لذت مى بريد. بى طاقت هستيد و زود هيجان زده مى شويد.

گيلاس
ذهن خلاقى داريد و به دنبال فعاليت هاى خلاقانه هستيد. زندگى هميشه برايتان شيرين نيست و اغلب با فراز و نشيب هاى زندگى مواجه مى شويد. ابراز احساسات برایتان آسان نیست ولی يك شريك زندگى صادق و باوفا هستید. از هيچ چيز به اندازه اينكه در كنار افراد موردعلاقه تان باشيد، لذت نمى بريد.

موز
اغلب اوقات از كمبود اعتماد به نفس رنج مى بريد و كمى احساس ، ترس در شما ديده مى شود. فردى با محبت، ملايم، خونگرم و دلسوز هستيد. شریک زندگى خود را تحت هر شرايطى كه از نظر روحى و جسمى داشته باشيد، مى پرستيد و ارتباطات شما با ديگران در وضعيت متعادلى قرار دارد.برخى مواقع مردم از اخلاق خوب شما سوء استفاده مى كنند.
قیمت طلا
نارگيل
اگرچه از روابط اجتماعى تان لذت مى بريد ولى در انتخاب شريك زندگى بسيار سخت گير هستيد. فردی جدى، متفكر و انديشمند هستيد. در كارهايتان سرسختى و سماجت داريد . زيركى، تيزهوشى و گوش به زنگ بودن از ديگر خصوصيات شخصيتى شماست. بايد مطمئن شويد كه در هر زمينه اى و بويژه از لحاظ شغلى در رأس امور قرار داريد.

سيب
رك گو هستيد و از مسافرت لذت مى بريد. اگر سيب ميوه مورد علاقه شماست فردى افراطى هستيد كه از روى انگيزه آنى و بدون فكر قبلى كارى را انجام مى دهيد.  اشتياق زيادى براى زندگى كردن داريد كه اين انگيزه شما از نظر اطرافيانتان بى همتاست.مى توانيد خيلى خوب رهبرى يك گروه را به عهده بگيريد و كارها را پيش ببريد.
فال
انگور سياه
به سرعت عصبانى مى شويد ولى خيلى سريع به حالت اوليه باز مى گرديد. شما فرد مؤدبى هستيد. از زيبايى در هر نوع آن لذت مى بريد. فرد محبوبى هستيد شما سرشت خونگرم و سخاوتمندى داريد. ميل زيادى براى زندگى در شما موج مى زند و از انجام هر كارى كه مى كنيم لذت مى بريد.
قیمت سکه
آناناس
سعى داريد در روابط خود با ديگران متكى به نفس، صادق و درستكار باشيد . به سرعت تصميم مى گيريد و در انجام كارهايتان سريع و چابك هستيد.توانايى استثنايى در سازماندهى كارهايتان داريد و از حجم زياد وظايف اطرافتان نمى هراسيد.به ندرت احساساتى مى شويد و شريك زندگيتان اغلب تحت تأثير يكرنگى شما قرار مى گيرد ولى اجازه ندهيد كه به دليل عدم توانايى شما در ابراز محبت نا اميد شود.

منبع : اکا ایران

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network