منوی سایت
مروری بر گذشته

فال نخود

fal8_www.jahaniha.com_

فال جهانی ها

برای گرفتن فال با نخود ابتدا 41 عدد نخود كه هم اندازه باشند را جدا میكنند .سپس آنها را روی قالی یا مكانی صاف میگذارند.سپس توسط دوتا دست انها را جدا میكنند بطوری كه مقداری توسط دست راست و مقداری توسط دست چپ و مقداری هم در وسط بماند آنها را به سه قسمت مساوی تقسیم میكنند . سپس نخود های هر قسمت را 4 تا 4 تا از هم جدا میكنند . مثلا قسمت سمت راست را همینطور 4تا 4تا جدا میكنند.


چند حالت امكان دارد اتفاق بیفتد . یا یكی باقی میماند یا دو نخود یاسه و یا 4 نخود باقی میماند كه نخودهای باقی مانده را در بالا قرار میدهند و سپس به سراغ نخودهای وسطی رفته و آنها را نیز 4 تا 4 تا جدا میكنند و هرچه باقی مانده بود را در بالا و جدای از نخودها مقابل نخودهای باقی مانده از ستون اول قرار میدهند و سپس به سراغ نخودهای قسمت سوم كه در مشت دست چپ جدا شده رفته و انها را جدا میكنند و هرچه باقی مانده بود در برابر دیگر نخودها در یك ردیف قرار میدهند .
چند حالت اتفاق میافتد كه بهترین آن اگر در ردیف سمت راست یك نخود و در ردیف وسط د وتا و در ردیف سوم هم دوتا باقی بماند كه جمعا 5 تا میباشند که این فال را 5 تن آل عبا میگویند كه بهترین نوع فال است و مرادش حاصل میشود و اگر از هر دیف 4 تا بماند كه در مجموع 12 تا میباشند نیز به آن 12 امام میگویند كه خوب است و سعادتمندی به همراه دارد .
در حالتی دیگر از هركدام سه تا میماند كه به ان نوح نبی اله میگویند و یا  از ستون اول یكی ستون دوم سه تا و ستون سوم هم یكی كه این هم به معنی نیک بختی و خوش عاقبتی است. خلاصه افراد حرفه ای تر باقی مانده نخودها را باهم قاطی و مجددا به سه قسمت و سپس 4 تا 4 تا جدا میكنند و نخود های باقی ماده را بازهم قاطی و 4 تا 4 تا جدا میكنند و سپس به تفسیر و تجزیه و تحلیل ان میپردازند و خلاصه انگار حرف دل شما را میزنند و بسیار واقعیت دارد.

منبع : parsnaz.ir
لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network