بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته
آموزش سئو

تبلیغات

جهانیها

سامتیک، سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما و بلیط قطار با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز و کادر متخصص و مجرب خود، با پیاده سازی بستری کاربر پسند و ساده و با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه مسافرت هوایی و ریلی به شما کمک می کند با یک جستجوی ساده بلیط هواپیما و یا بلیط قطار مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.
این وب سایت اقدام به جمع آوری تمام اطلاعات پرواز خطوط هوایی و ریلی ایران نموده تا با توجه به نیاز کاربران سهولت اسفاده از امکانات جهت خرید اینترنتی بلیط ارزان هواپیما چارتری و سیستمی و بلیط قطار در فضای مجازی بر اساس آخرین تغییرات در اختیار کاربران قرار گیرد.

برای خرید خودرو، در بین هزاران آگهی فروش خودرو جستجو نموده و خودروی موردنظر خود را انتخاب نمایید. برای فروش خودرو، نسبت به ثبت آگهی فروش خودرو اقدام کنید.

برای خرید خودرو، در بین هزاران آگهی فروش خودرو جستجو نموده و خودروی موردنظر خود را انتخاب نمایید. برای فروش خودرو، نسبت به ثبت آگهی فروش خودرو اقدام کنید. از اخبار روز بازار خودرو و قیمت به روز خودرو مطلع گردید.

حکم اعدام دو مرد برای تجاوز به دختر

تجاوز جنسی,اخبار تجاوز

حکم اعدام دو مرد برای تجاوز به دختر

دو مرد جوانی که پس از ربودن دختر جوان وی را مورد آزار جنسی قرار داده بودند با حکم دادگاه کیفری استان تهران به مرگ محکوم شدند.
اواسط آذرماه امسال دختری جوان با مراجعه به اداره پلیس از آزار و اذیت دو مرد جوان خبر داده بود.

این دختر گفت: «به‌عنوان مسافر در پردیس سوار تاکسی شدم که به غیر از راننده مرد دیگری هم در آن حضور داشت. راننده مسافر دیگری را هم سوار کرد که آن مرد چنددقیقه بعد پیاده ‌شد. بعد از رفتن مرد مسافر راننده تغییر مسیر داد. به او گفتم نباید این مسیر را برود یکدفعه مردی که روی صندلی شاگرد نشسته‌ بود چاقویی درآورد و سمت من گرفت. بعد خودش را از روی صندلی جلو به عقب انداخت و به من گفت صدایت در نیاید. خیلی ترسیده ‌بودم نمی‌دانستم باید چه کنم گفتم هرچه می‌خواهید به شما می‌دهم فقط اجازه بدهید پیاده ‌شوم.
این دختر گفت: آنها کیفم را گشتند و کارت عابربانکم را پیدا کردند و آن را برداشتند. راننده مقابل دستگاه عابربانک نگه‌ داشت وقتی دیدند پولی در حسابم نیست اجازه ندادند بروم. آنها مرا در محلی خلوت مورد آزار قرار دادند و تهدیدم کردند اگر فریاد بزنم مرا با چاقو می‌کشند خیلی التماس کردم این کار را نکنند اما رهایم نکردند. در آخر وقتی می‌خواستند مرا کنار جاده رها کنند جوانی که نامش نیما بود و روی صندلی شاگرد نشسته‌ بود گفت از من خوشش آمده و شماره‌ تلفنش را داد.
پلیس شماره تلفن را از دختر شاکی گرفت و همزمان او برای معاینه به پزشکی‌قانونی معرفی شد. پزشکان تایید کردند این دختر جوان مورد آزار جنسی قرار گرفته است. شماره‌ای که دختر به ماموران داده‌ بود سرنخی شد تا ماموران نیما و دوستش را شناسایی و بازداشت کنند. آنها به تعرض به دختر جوان اعتراف کردند و گفتند وقتی او سوار ماشین ‌شد تصمیم گرفتند این جرم را انجام دهند.
وقتی دومرد جوان به شعبه 77 دادگاه کیفری ‌استان تهران فرستاده‌ شدند اتهامشان را انکار کردند و این‌بار مدعی ‌شدند دختر جوان را سوار کردند اما او خودش به رابطه جنسی رضایت داشت. دختر جوان ادعای این دو جوان را رد کرد و گفت اگر قصد داشت رابطه‌ای برقرار کند، سوار تاکسی نمی‌شد. با تکمیل تحقیقات و تشکیل جلسه رسیدگی، بعد از اینکه نماینده دادستان در جایگاه حاضر شد و کیفرخواست را به اتهام آدم‌ربایی علیه متهمان خواند و درخواست مجازات کرد، شاکی در جایگاه حاضر شد. او یک‌بار دیگر گفته‌هایش را تکرار کرد و خواستار مجازات متهمان شد. او حتی نشانی‌هایی را از متهمان به قضات داد که نشان‌دهنده صحت گفته‌هایش بود.
این دختر گفت: وقتی متوجه شدم دو مرد جوان قصد تعرض به من را دارند سعی کردم از پنجره ماشین خودم را به بیرون پرت کنم و چون تقلا می‌کردم نیما پایم را گاز گرفت تا مجبورم کند در ماشین بمانم. پزشکی‌قانونی هم تایید کرده ‌است جای گازگرفتگی روی پایم ایجاد شده‌ است.
سپس متهمان یک‌‌به‌یک در جایگاه حاضر شدند و هرکدام دیگری را به تعرض متهم کردند و در آخرین ‌دفاع نیز هیچ‌یک اتهام تجاوز را نپذیرفتند. در پایان هیات قضات وارد شور شدند و با توجه به مدارکی که در پرونده علیه متهمان وجود داشت هر دو متهم را در جرم تجاوز مجرم شناختند و به اعدام و به‌دلیل آدم‌ربایی به حبس محکوم کردند.

منبع: نمناکلینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ابزار وبلاگ
بلاگرز
دانلود آهنگ جدید
نبض ترانه
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود فیلم
دانلود فیلم
دانلود آهنگ جدید ایرانی
دانلود آهنگ جدید ایرانی
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
آهنگ
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
چت روم
چت روم
خرید بک لینک
مشاوره حقوقی
مبلمان سام اکسون
مبلمان سام اکسون
خرید vpn
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن