منوی سایت
مروری بر گذشته

مرگ دختر جوان بر اثر بارندگی زیاد رامسر

مرگ دختر جوان بر اثر بارندگی زیاد رامسر

مرگ دختر جوان,بارندگی در رامسر

جهانی‌ها -> خبر داغ روز

مرگ دختر جوان بر اثر بارندگی زیاد رامسر

بارندگی شدید در رامسر که از چند روز گذشته آغاز شده، آبگرفتگی معابر و جاری شدن سیل را در پی داشته است.

این بارش باران که 160 میلی متر تخمین زده شده باعث خسارات سنگین، آبگرفتگی شدید معابر و خیابان های اصلی شهرهای رامسر، کتالم و سادات شهر شد.
یکی از قربانیان این بارندگی دختر جوانی بود که  در حالی که برای رسیدن به محل کارش با عجله از خانه خارج شد گرفتار سرنوشت تلخی شد.
این حادثه هنگامی رخ داد که باران شدیدی در شهر رامسر باریدن گرفته و خیابان‌های شهر به زیر آب فرو رفته بود.در حالی که دختر 34 ساله رامسری با سرعت در حال حرکت بود ناگهان زمین زیر پایش سست شد، قدم آخر در زندگی‌اش را در جایی گذاشت که فکر می‌کرد زمین سفت است. دختر جوان در برابر دیدگان رهگذران فریادی زده و به داخل کانال آب فرو غلتید.
بلافاصله اکیپ‌هایی از امدادگران آتش‌نشانی خود را به محل حادثه در محل کمربندی، پایین‌تر از مسجد امام رضا(ع) رسانده و عملیات برای به دست آوردن ردی از او آغاز شد اما شدت بارش، جریان حرکت آب در محل حادثه را شدت بخشیده بود به طوری که امکان تجسس با مشکلاتی روبه‌رو بود.
دقایق به سرعت می‌گذشت و هر لحظه احتمال زنده‌گیری قربانی حادثه رنگ می‌باخت. وقتی امید‌ها برای نجات او از بین رفت قسمت‌های مختلف خروجی آب کانال از سوی مسئولان شهری رامسر مسدود شد تا اینکه تلاش‌های آنها جواب داد و با گذشت دو ساعت از وقوع حادثه جسد دختر جوان در حالی که به ریشه درختی گیر کرده بود از آب بیرون آورده شد.
براساس این گزارش، قربانی حادثه رقیه حلاجیان نام داشت و 34 سال داشت. وی کارشناس ارشد و کارمند نمایندگی دارایی چابکسر بود. یکی از بستگان رقیه حلاجیان قربانی حادثه  که هنگام وقوع حادثه همراهش بود، در این باره می‌گفت:  دیدم که او به داخل کانال آب پرت شد، کاری از دستم بر نمی‌آمد. خیلی لحظات بدی بود، از اینکه برای نجات او نتوانسته بودم کاری کنم زجر می‌کشم.

مرگ دختر جوان,بارندگی در رامسر

این بارش‌ها در منطقه گاولیماک به شکل رانش جاده بروز کرده و باعث ریزش کوه و بسته شدن جاده در محور جواهرده رامسر حد فاصل روستا دیسر شد که خوشبختانه بلافاصله فعالیت‌های لازم جهت بازگشایی و رفع مشکل انجام شد.
منبع : ایران فا
لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network