منوی سایت
مروری بر گذشته

داعش ابزار موسیقی را ممنوع و سوزاند

داعش ابزار موسیقی را ممنوع و سوزاند

داعش ابزار موسیقی را ممنوع و سوزاند,اخبار داعش

داعش ابزار موسیقی را ممنوع و سوزاند

گروه تروریستی تکفیری داعش که پیش از این در سوریه ابزار موسیقی را از بین برده بود به تازگی در لیبی اقدام به سوزاندن ادوات موسیقی کرد.

به نوشته روزنامه انگلیسی دیلی میل، براساس این عکس ها، شاخه گروه مسلح داعش در لیبی تعداد زیادی از سازها و ابزارهای موسیقی را در شهر ساحلی درنه لیبی به آتش کشید.

داعش ابزار موسیقی را ممنوع و سوزاند,اخبار داعش

از بسیاری از این ابزارها برای نواختن موسیقی های محلی و سنتی لیبی استفاده می شد اما داعش همه اینها را غیراسلامی اعلام کرده است.
داعش گفته است این ابزارهای موسیقی، اسلامی نیستند.
قبل از این هم داعش در سوریه بارها با ابزار و گروه های موسیقی نیز برخورد کرده و آلات موسیقی را از بین برده بود.
گروه مسلح داعش به پایتختی شهر رقه سوریه، مساحت زیادی از عراق و سوریه را در کنترل خود دارد. شاخه های داعش در مصر و لیبی هم تعدادی از شهرها را در تصرف خود دارند.

داعش ابزار موسیقی را ممنوع و سوزاند,اخبار داعش

داعش لیبی قبل از این بمب گذاری مقابل خانه سفیر ایران در طرابلس و سربریدن 21 شهروند مسیحی مصری را برعهده گرفت.

گروه تروریستی داعش در اقدامی برای وجه اسلامی بخشیدن به خود اقدام به سوزاندن ادوات موسیقی کرد و تصاویر این کار خود را منتشر کرد. گروه تروریستی داعش که با هدف بر هم زدن امنیت خاورمیانه و تفرقه میان مسلمانان از سوی کشورهای غربی و عربی به وجود آمد خود را دولت اسلامی عراق و شام معرفی میکند و با پرچم سیاه رنگ منقش به نام پیامبر اکرم با نقابی اسلامی به جنایت علیه مسلمانان بی دفاع می پردازد.

این گروه که از حمایت همه جانبه کشورهای غربی سود میبرد تصاویری از ذبح انسان ها با فیلمبرداری و سناریویی به سبک سینمای هالیوود را در فضای مجازی منتشر میکند و در سوی دیگر تصاویری از قطع دست، پا و پرتاب انسان ها از بلندی به اتهاماتی که خودشان بیان میکنند مانند دزدی، لوات و … می پردازد. اکنون گروه تروریستی در لیبی که شاخه گروه داعش خود را معرفی میکند اقدام به سوزاندن ادوات موسیقی کرده است.

همچنین ببینید

منبع : عصر ایران

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network