منوی سایت
مروری بر گذشته

اعدام عامل تجاوز جنسی به دانش آموزان

اعدام عامل تجاوز جنسی به دانش آموزان

مرد شیطان صفتی که با کمین در مسیرهای مدرسه اقدام به اغفال دانش آموزان کرده و سپس آنان را مورد آزار و اذیت قرار می داد، به دار مجازات آویخته شد.

اخبار تجاوز,اعدام عامل تجاوز جنسی

حکم اعدام یک متجاوز به عنف صبح دیروز چهارشنبه 15 مردادماه با حضور نماینده مردم و دادستان و در ملاء عام در منطقه حصارک کرج اجرا شد.
سید حسین سید حقیقی فرمانده انتظامی شهرستان کرج در حاشیه اجرای این حکم اظهار داشت: سال 91 شکایت‌هایی در خصوص کودک‌آزاری به پلیس آگاهی شهرستان کرج ارجاع داده شد. با بررسی‌های انجام شده، مشخص شد فردی با کمین در مسیرهای مدرسه اقدام به اغفال دانش آموزان کرده و سپس آنان را مورد آزار و اذیت و تعرض قرار می‌داد.‌
سیدحقیقی یادآور شد: با افزایش تعداد شاکیان و تشدید پیگیری‌های پلیس، فرد مجرم شناسایی، دستگیر و در نهایت لب به اعتراف گشود و تاکنون سه فقره سرقت به عنف در پرونده این مجرم به ثبت رسیده است.
وی ادامه داد: با احراز جرم این مجرم 27 ساله، محاکم قضایی در نهایت دستور اعدام در ملاء عام وی را صادر کرده و دیروز چهارشنبه 15 مرداد ماه این فرد به نام رضا – ف به دار مجازات آویخته شد.
فرمانده انتظامی شهرستان کرج با بیان اینکه این حکم پنج بهمن 92 صادر شد، گفت: حکم اعدام این مجرم که در سال های گذشته مرتکب سه فقره تجاوز به عنف و کودک آزاری شده بود توسط دیوان عالی کشور به تایید رسیده بود.
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

لینک های جذاب
وبگـــردی
نظرات کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network