بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

عکس های دیدنی از قلعه طاعون در روسیه

عکس های دیدنی از قلعه طاعون در روسیه  شهر سن پترزبورگ در دهانه خلیج فنلاند در دریای بالتیک ، زمانی توسط تعدادی دژ محافظت می شد.بیشتر این دژها اطراف ‏جزیره کوتلین ‏Kotlin‏ در فاصله 30 کیلومتری سن پترزبورگ ساخته شده بودند و برخی دیگر نیز در ساحل خلیج کنار جزیره ‏قرار گرفته بودند که همگی […]

ادامه مطلب

تصاویر باور نکردنی از شهرهای مکزیک

تصاویر باور نکردنی از شهرهای مکزیک مکزیک کشور شگفت انگیزیست که تاریخ تمدن های مختلف را در خود جای داده است. فرهنگ مکزیک بسیار نزدیک به اسپانیایی است. در این مطلب دیدنی ترین شهرهای مکزیک را به شما معرفی می کنیم.

ادامه مطلب

تصاویری شگفت انگیز از لاجیم در سوادکوه

 لاجیم، نگین انگشتری سوادکوه ازتوابع شهر زیر آب در منطقه اصیل و کهن سوادکوه واقع شده است .

ادامه مطلب

آسمان‌خراش‌های قرون وسطی

جهانی‌ها -> گردشگری آسمان‌خراش‌های قرون وسطی San Gimignanoیک تپه کوچک در منطقه ای معروف به توسکانی ایتالیا، در 56 کیلومتری جنوب شهر فلورانس است.

ادامه مطلب

قلعه ادینبورگ در اسکاتلند

جهانی‌ها -> گردشگری قلعه ادینبورگ در اسکاتلند   قلعه‌ی ادینبورگ در اسکاتلند یکی از مکان‌هایی است که بیشتر از جاهای دیگر در آن وجود روح گزارش شده است. این قلعه که رو به شهر ادینبورگ قرار دارد، دارای چندین سیاهچال است که در طول قرن‌ها محل شکنجه و قتل هزاران زندانی بوده است.

ادامه مطلب

شهر کوتنا هورا در جمهوری چک

جهانی‌ها -> گردشگری شهر کوتنا هورا در جمهوری چک   شهر تاریخی کتنا هورا، کلیسای سنت باربارا و کلیسای جامع بانوی ما در سدلک، جمهوری چک کتنا هورا که به دلیل وجود معادن نقره و بهره‌برداری از این معادن توسعه یافت، در قرن چهاردهم میلادی به شهری سلطنتی مبدل گشت و از این رو بناهای […]

ادامه مطلب

قصر نیکلای چائوشسکو در رومانی

جهانی‌ها -> گردشگری قصر نیکلای چائوشسکو در رومانی شاید «نیکلای چائوشسکو»، برای بسیاری از نسل قدیم تر ایرانی ها آشنا باشد یا در اخبار چهره ی وی را دیده باشند.

ادامه مطلب

مناره جم در افغانستان

جهانی‌ها -> گردشگری مناره جم در افغانستان این مقاله راجع به قدمت وهنر و معماری مربوط به مناره و بقایای باستانی جم و موقعیت جغرافیای آن در افغانستان می باشد.

ادامه مطلب

قصر نوی شوان اشتاین در آلمان

جهانی‌ها -> گردشگری قصر نوی شوان اشتاین در آلمان قصر نُوی‌شوان‌شتَین نام قصری است متعلق به قرن نوزدهم میلادی در جنوب استان باواریا در جنوب کشور آلمان. قصر نُوی‌شوان‌شتَین توسط پادشاه وقت باوریا  به نام لادویگ دوم ساخته شد.

ادامه مطلب

زیباترین قلعه‌های آلمان

جهانی‌ها -> گردشگری زیباترین قلعه‌های آلمان در قرون وسطی حدود ۲۰ هزار قلعه در مناطق آلمانی زبان اروپا ساخته شدند. این قلعه‌ها قدرت حاکمان مناطق مختلف را تضمین می‌کردند. پس از صدها سال شمار کمی از این قلعه‌ها باقی مانده‌اند و اکنون مناطق گردشگری هستند.

ادامه مطلب
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن