منوی سایت
مروری بر گذشته

بهترین و بدترین تیپ‌های بازیگران در پانزدهمین مراسم جشن حافظ

بهترین و بدترین تیپ‌های بازیگران در پانزدهمین مراسم جشن حافظ پانزدهمین جشن حافظ شب گذشته (سه‌شنبه 26 خرداد) در تالار وزارت کشور برگزار شد.

ادامه مطلب

اینستاگرام بازیگران در سیزده بدر + عکس

اینستاگرام بازیگران در سیزده بدر + عکس اینستاگرام بازیگران در سیزده بدر + عکس بازیگرانی چون فریبا کوثری، لیلا بلوکات، بهنوش بختیاری، عباس غزالی، شهرزاد کمال زاده و … در روز سیزده بدر با قرار دادن تصاویری در اینستاگرام این روز را به مخاطبان تبریک گفتند.

ادامه مطلب

عکس‌هایی از ویلای مجلل ریحانا

عکس‌هایی از ویلای مجلل ریحانا عکس‌هایی از ویلای مجلل ریحانا ویلای چند میلیون دلاری و بسیار مجلل ریحانا در منطقه ی اقیانوس آرام سبک و معماری استوایی دارد. این ویلا 7 اتاق خواب و چندین اتاق پذیرایی دارد.

ادامه مطلب

عکس بازیگران در مراسم اسکار 2015

عکس بازیگران در مراسم اسکار 2015 عکس بازیگران در مراسم اسکار 2015

ادامه مطلب

عکس بازیگران ایرانی در کنار خانواده هایشان

عکس بازیگران ایرانی در کنار خانواده هایشان در این قسمت از عکس در جهانی‌ها عکس بازیگران ایرانی در کنار خانواده هایشان را میبینید

ادامه مطلب

جدیدترین عکس‌های بازیگران ایرانی و همسرانشان

جدیدترین عکس‌های بازیگران ایرانی و همسرانشان جدیدترین عکس‌های بازیگران ایرانی و همسرانشان در این قسمت از عکس در جهانی‌ها جدیدترین عکس‌های بازیگران ایرانی و همسرانشان را مشاهده میکنید

ادامه مطلب

بازیگران هالیوود از نزدیک چه شکلی اند؟

بازیگران هالیوود از نزدیک چه شکلی اند؟ در این قسمت از عکس در جهانی‌ها بازیگران هالیوود از نزدیک چه شکلی اند؟ را مشاهده میکنید.

ادامه مطلب

اختتامیه جشنواره فجر + برندگان سیمرغ بلورین

اختتامیه جشنواره فجر + برندگان سیمزغ بلورین   اختتامیه جشنواره فجر + برندگان سیمزغ بلورین جشنواره فیلم فجر از سال 1361 و همزمان با آغاز دهه مبارک فجر شروع به کار میکند و در پایان دهه فجر و روز 22 بهمن همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با معرفی برگزیدگان بخش های مختلف سینما به […]

ادامه مطلب

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (1)

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (1) در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

ادامه مطلب

عکس چهره‌ها در شبکه های اجتماعی

عکس چهره‌ها در شبکه های اجتماعی در این گالری عکس نمونه هایی عکس چهره‌ها در شبکه های اجتماعی را مشاهده میکنید

ادامه مطلب

بازیگران مشهور در افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 93 + عکس

بازیگران مشهور در افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 93 + عکس بازیگران مشهور در افتتاحیه جشنواره فیلم فجر 93 + عکس در افتتاحیه ی سی و سومین جشنواره فیلم فجر که در تالار همایش های برج میلاد تهران برگزار شد جمعی از بازیگران و هنرمندان سینما و تلویزیون حضور داشتند.

ادامه مطلب

عکس چهره‌ها در شبکه اجتماعی (4)

عکس چهره‌ها در شبکه اجتماعی (4) در این گالری عکس عکس چهره‌ها در شبکه اجتماعی (4) را مشاهده میکنید.

ادامه مطلب

عکس چهره‌ها در شبکه اجتماعی (3)

عکس چهره‌ها در شبکه اجتماعی (3) در این مطلب از عکس منتخب بازیگران از عکس در جهانی‌ها عکس چهره‌ها در شبکه اجتماعی (3) را مشاهده میکنید.

ادامه مطلب

عکس چهره‌ها در شبکه اجتماعی (2)

عکس چهره‌ها در شبکه اجتماعی (2) در این قسمت از عکس در جهانی‌ها عکس چهره‌ها در شبکه اجتماعی (2) را مشاهده میکنید.

ادامه مطلب

عکس چهره‌ها در شبکه اجتماعی (1)

عکس چهره‌ها در شبکه اجتماعی (1) عکس چهره‌ها در شبکه اجتماعی (1) در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

ادامه مطلب
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network