بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

فیلم جنجالی خشم و هیاهو در شبکه نمایش خانگی

فیلم جنجالی خشم و هیاهو در شبکه نمایش خانگی جهانی‌ها -> فیلم فیلم جنجالی خشم و هیاهو که در زمان ساخت و اکران با جنجال های زیادی همراه شده بود وارد شبکه نمایش خانگی شد.

ادامه مطلب

تماشای فیلم های ترسناک و آنچه در مغزتان اتفاقی می افتد

تماشای فیلم های ترسناک و آنچه در مغزتان اتفاقی می افتد با بررسی سیر تکاملی انسان متوجه می شویم که ترس در درون انسان‌ها نهادینه شده و دلیل تثبیت این احساس را باید در محرک هایی چون تمایل به زندگی و غریزه بقا جستجو کرد

ادامه مطلب

عماد طالب‌زاده بازیگر شد

عماد طالب‌زاده بازیگر شد جهانی‌ها -> فیلم عماد طالب‌زاده برای اولین بار در یک فیلم سینمایی با  نام  “سکه” حاضر شد.

ادامه مطلب

جدیدترین عکس های فیلم فروشنده

جدیدترین عکس های فیلم فروشنده جهانی‌ها -> عکس در حالی که علی سرتیپی پخش کننده «فروشنده» تاکید کرد که این فیلم از دهم شهریور ابتدا در 35 سالن سینمایی به روی پرده خواهد رفت،

ادامه مطلب

پوستر جالب فیلم دراکولا رضا عطاران منتشر شد

پوستر جالب فیلم دراکولا رضا عطاران منتشر شد پوستر فیلم سینمایی «دراکولا» ساخته رضا عطاران که یکی از جالب ترین فیلم های امسال خواهد بود, رونمایی شد.

ادامه مطلب

فیلم سینمایی رامبد و جناب خان

فیلم سینمایی رامبد و جناب خان رامبد جوان خبر از ساخته شدن فیلم سینمایی «رامبد و جناب خان» داد.

ادامه مطلب

به نمایش در آمدن «زندگی روی مرز» در جشنواره بین‌المللی فیلم‌ «کراکوف»

به نمایش در آمدن «زندگی روی مرز» در جشنواره بین‌المللی فیلم‌ «کراکوف» فیلم مستند «زندگی روی مرز» به کارگردانی هشت کودک کوبانی و شنگال (سنجار) و به تهیه‌کنندگی «بهمن قبادی» در جشنواره بین‌المللی فیلم‌ «کراکوف» لهستان روی پرده رفت.

ادامه مطلب

«عادت نمی کنیم» حاصل کوشش فیلمسازی دنباله روی سینمای غیرمردمی و روشنفکرمآبانه است!

 «عادت نمی کنیم» حاصل کوشش فیلمسازی دنباله روی سینمای غیرمردمی و روشنفکرمآبانه است! سینماپرس: جبار آذین همزمان با اکران فیلم سینمایی «عادت نمی کنیم» به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان گفت: این اثر سینمایی در مجموع نشانگر کوشش ناموفق یک فیلمساز مقلد است که به جای فیلمسازی برای مردم به دنبال سینمای غیرمردمی و روشنفکرمآبانه رفته است.

ادامه مطلب

امامی تهیه کننده «شهرزاد»، فیلم فروشنده را 4 میلیارد خرید

امامی تهیه کننده «شهرزاد»، فیلم فروشنده را 4 میلیارد خرید مشرق:سیدمحمد امامی تهیه کننده مجموعه نمایش خانگی «شهرزاد» حق توزیع فیلم فروشنده فیلم جدید اصغر فرهادی در ایران را به مبلغ ۴ میلیارد تومان خریداری کرد.

ادامه مطلب

نقد فیلم ساکن طبقه وسط

نقد فیلم ساکن طبقه وسط «ساکن طبقه وسط» به عنوان تجربه اول سازنده اش فیلم سنگینی است و واضح است که فیلمنامه نویس و کارگردان کوشیده اند تا در این تجربه مشترک خیل عظیمی از مفاهیم پیچیده روانشناسانه- فلسفی را به تماشاگر منتقل سازند که به نظر می رسد این میزان از داده¬ها برای یک […]

ادامه مطلب
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن