منوی سایت
مروری بر گذشته

زمان واریز یارانه نقدی

یارانه نقدی آذرماه ساعت 24 امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.  

ادامه مطلب

زمان واریز شدن یارانه فروردین ماه 94

زمان واریز شدن یارانه فروردین ماه 94 زمان واریز شدن یارانه فروردین ماه 94 زمان دقیق واریز و برداشت اولین یارانه امسال مربوط به فروردین 1394 اعلام شد. بر این اساس به ازای هر نفر مبلغ 45 هزار و 500 تومان به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.

ادامه مطلب

دولت از حذف یارانه پردرآمدها عقب نشینی کرد

دولت از حذف یارانه پردرآمدها عقب نشینی کرد دولت از حذف یارانه پردرآمدها عقب نشینی کرد عضو کمیسیون تلفیق مجلس از عقب نشینی دولت از حذف درآمدهای بالای دو میلیون و نیم در ماه خبر داد و گفت: علی رغم اینکه دولت با این پیشنهاد موافقت کرده بود اما در جلسه دیشب با این تبصره […]

ادامه مطلب

یارانه نقدی در سال 94 چقدر است ؟

یارانه نقدی در سال 94 چقدر است ؟ محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت گفت: یارانه نقدی بدون تغییر (همان رقم ۴۵۵۰۰ توان ماهانه هر نفر) در سال ۱۳۹۴ نیز پرداخت می‌شود.

ادامه مطلب

زمان واریز یارانه آبان ماه 93

زمان واریز یارانه آبان ماه 93 یارانه نقدی آبان ماه 1393 مانند ماههای گذشته بیست و سوم آبان ماه ۹۳ ساعت۲۴ به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.

ادامه مطلب

زمان حذف یارانه ثروتمندان مشخص شد

زمان حذف یارانه ثروتمندان مشخص شد درحالیکه رفته رفته به روزهای اخر خرداد نزدیک میشویم ؛ انتظار میرود دولت بنا بر وعده ای که داده بود وارد فازهدفمندی واقعی یارانه ها شود وهمانگونه که قصد داشت نسبت به راستی ازمایی و حذف دهکهای برخوردار از دریافت یارانه اقدام کند ؛

ادامه مطلب

زمان واریز یارانه نقدی خرداد 93

بر اساس اعلام سازمان هدفمندی یارانه ها، یارانه ماه خرداد 93 که نهمین پرداخت یارانه توسط دولت یازدهم محسوب می شود ساعت ۲۴ روز ۲۲ خرداد ۹۳ پرداخت می شود. بنابراین گزارش یارانه نقدی مانند روال گذشته و بدون تغییر برای هر نفر ماهانه ۴۵۵۰۰ تومان خواهد بود که از ساعات اولیه ۲۲ خرداد قابل […]

ادامه مطلب

زمان دقیق واریز یارانه نقدی اردیبهشت 93

پس از اتمام ثبت نام مجدد از متقاضیان دریافت یارانه و افزایش قیمت حامل های انرِژی و سوخت، مرحله دوم هدفمندی یارانه ها آغاز شد و اولین یارانه نقدی در این دوره از هدفمندی یارانه ها به حساب تمام سرپرستان خانوارهای ثبت نام کننده واریز خواهد شد.

ادامه مطلب

کارت انرژی چیست ؟

به گزارش افکارنیوز، در راستای شفاف سازی این طرح کلان ملی اقدام به انتشار متن کامل این طرح می کند تا با بحث و بررسی کارشناسی روی این اقدام دولت، در نهایت طرحی به منصه ظهور در جامعه برسد که از تمام ابعاد، منافع حال و آینده مردم در آن دیده شده باشد.

ادامه مطلب

کارت انرژی سهمیا چیست؟

دیرعامل شرکت بهینه سازی مصرف سوخت از تهیه طرحی برای جایگزینی یارانه نقدی خبر می دهد که براساس آن، کارت اعتباری انرژی با عنوان «سهمیا»ˈ با قابلیت فروش سهمیه های سوخت به خانوارها داده می شود.

ادامه مطلب

زمان واریز یارانه اردیبهشت 93

زمان واریز یارانه اردیبهشت93  پس از اتمام ثبت نام مجدد از متقاضیان دریافت یارانه و افزایش قیمت حامل های انرِژی و سوخت، مرحله دوم هدفمندی یارانه ها آغاز شد و اولین یارانه نقدی در این دوره از هدفمندی یارانه ها به حساب سرپرستان خانوارهای ثبت نام کننده واریز خواهد شد.

ادامه مطلب

اختصاص بسته امنیت غذایی به اقشار کم درآمد در اواخر ارديبهشت

اختصاص بسته امنیت غذایی به اقشار کم درآمد در اواخر ارديبهشت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تغییر نام سبد کالا به بسته امنیت غذایی ,و نحوه توزيع آن در اواخر ارديبهشت خبر داد.

ادامه مطلب

2 میلیون و 400 هزار نفر از دریافت یارانه انصراف داده‌اند

2 میلیون و 400 هزار نفر از دریافت یارانه انصراف داده‌اند محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در حاشیه جلسه امروز(چهارشنبه) هیئت دولت در جمع خبرنگاران گفت: ابتدا بایستی از تمام دستگاه‌ها و مسئولینی که در اجرای مراحل ثبت نام فاز دوم هدفمند کردن یارانه‌ها همکاری لازم را صورت داده‌اند، تشکر کنم.

ادامه مطلب

70 میلیون نفر متقاضی دریافت یارانه

  70 میلیون نفر متقاضی دریافت یارانه تعداد متقاضیان دریافت یارانه نقدی در فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها از 20 تا 30 فروردین ماه جاری از مرز 70 میلیون نفر گذشته است.

ادامه مطلب

آمار انصراف داده‌ها از دریافت یارانه

  آمار انصراف داده‌ها از دریافت یارانه   ثبت‌نام از متقاضیان برای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها از روز 20 فرودین ماه آغاز شده که تا 29 فرودین‌ماه ادامه داشت.

ادامه مطلب
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network