منوی سایت
مروری بر گذشته

ببری که مربی خود را زنده زنده خورد!!!!!!

حادثه ای دردناک و غیرقابل انتظار جان یکی از کارکنان باغ وحش را گرفت، مردی جوان که سالها مربی ببر باغ وحش بود توسط حیوان پرورش یافته خود کشته شد. اتفاقی ترسناک در یکی از باغ وحش های چین جان مردی جوان را گرفت، مردی به نام “وو” که یکی از مسئولان خدماتی باغ وحش […]

ادامه مطلب

جوان چینی بر اثر بازی کامپیوتری فلج شد

یکی از خبره ترین افراد در رشته بازی های کامپیوتری پس از آن که تصمیم به پایان دادن بازی آنلاین خود را گرفت متوجه اتفاق نگران کننده ای شد.  در بازی های رایانه ای رعایت زمان استاندارد آن هشداری بسیار جدی است که متاسفانه این  مسئله را  برخی از جوانان و حتی نوجوانان جدی نمی […]

ادامه مطلب

اسیدپاشی مرد شیشه ای در خانه مجردی

اسیدپاشی مرد شیشه ای در خانه مجردی سیدپاشی مرد شیشه ای در خانه مجردی مرد شیشه ای بر اثر توهم مصرف مواد مخدر اقدام به اسیدپاشی به 4 کارگر ساختمانی کرد که تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

ادامه مطلب

کتک خوردن دختر جوان بخاطر رد پیشنهاد بی شرمانه + عکس

کتک خوردن دختر جوان بخاطر رد پیشنهاد بی شرمانه + عکس کتک خوردن دختر جوان بخاطر رد پیشنهاد بی شرمانه + عکس دختر جوان خدمتکار یکی از رستوران های واقع در شانگهای به دلیل رد درخواست بی شرمانۀ مشتریان رستوران به مدت سه ساعت مورد ضرب و شتم وحشیانۀ صاحب کارش قرار گرفت.

ادامه مطلب

ماجرای لخت شدن دختر جوان در شیراز

ماجرای لخت شدن دختر جوان در شیراز ماجرای لخت شدن دختر جوان در شیراز به گفته دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شیراز دختر ی که در ایام نوروز در شهرک گلستان شیراز اقدام به کشف حجاب کامل کرده بود دچار جنون ادواری است.

ادامه مطلب

اعدام سارقان مسلح در مشهد + عکس

اعدام سارقان مسلح در مشهد + عکس اعدام سارقان مسلح در مشهد + عکس 3 سارق مسلح که دست به سرقت های خشن در سطح شهر مشهد زده بودند ، صبح امروز در ملاء عام اعدام شدند.

ادامه مطلب

جزییات خودکشی پریناز خسروانی مهماندار هتل + عکس

جزییات خودکشی پریناز خسروانی مهماندار هتل + عکس جزییات خودکشی پریناز خسروانی مهماندار هتل + عکس جزییات کامل ماجرای خودکشی پریناز خسروانی کارمند 25 ساله هتل تارا مهاباد که با سوء استفاده رسانه های معاند و شبکه های اجتماعی ضد انقلاب همراه شد را در این مطلب مشاهده می کنید.

ادامه مطلب

سانحه تصادف اتوبان امام علی

سانحه تصادف اتوبان امام علی سانحه تصادف اتوبان امام علی یک دستگاه تریلر به دلیل نامشخصی با هشت دستگاه خودرو (3 سمند، 1 پژو، 2 وانت، 1 پراید و 1 دستگاه سانتافه) در اتوبان امام علی(ع) برخورد کرد.

ادامه مطلب

توقیف کشتی آمریکایی در خلیج فارس + عکس

توقیف کشتی آمریکایی در خلیج فارس + عکس توقیف کشتی آمریکایی در خلیج فارس + عکس یک فروند کشتی تجاری با پرچم جزایر مارشال و تحت حاکمیت آمریکا که قصد تردد در خلیج فارس را داشت به دلایل اختلاف با اداره بنادر ایران و با حکم دادگاه توقیف شد.

ادامه مطلب

بازداشت قاتل راننده زن سرویس مدرسه

بازداشت قاتل راننده زن سرویس مدرسه بازداشت قاتل راننده زن سرویس مدرسه مرد جوان پس از قتل زن راننده سرویس مدرسه در گرگان، طلاهای او را سرقت کرد تا مسیر تحقیقات را تغییر دهد. اما این کارها سرانجامی جز به دام افتادن قاتل بی رحم نداشت.

ادامه مطلب

قرص لاغری موجب مرگ دختر جوان شد + عکس

قرص لاغری موجب مرگ دختر جوان شد + عکس قرص لاغری موجب مرگ دختر جوان شد + عکس دختر 21 ساله پس از مصرف قرص های لاغری رژیمی که در اینترنت خریداری کرده بود به صورت وحشتناکی مرد.

ادامه مطلب

کشتن برادر بخاطر همسر

کشتن برادر بخاطر همسر کشتن برادر بخاطر همسر قاتل درباره نحوه قتل خود گفت: شب هنگام ناگهان من از شدت عصبانیت چاقوی آشپزخانه را برداشتم و به طبقه اول ساختمان که برادرم در آن سکونت داشت رفتم و چاقو را در سینه برادرم فرو کردم.

ادامه مطلب

رابطه عاشقانه دختر چینی با یک خوک

رابطه عاشقانه دختر چینی با یک خوک رابطه عاشقانه دختر چینی با یک خوک رابطه عاشقانه عجیب دختری جوان با حیوان کثیف خوک ک باعت شوکه شدن دوستان این دختر شده!

ادامه مطلب

3 بار قصاص مجازات مرد انتقام‌جو

3 بار قصاص مجازات مرد انتقام‌جو 3 بار قصاص مجازات مرد انتقام‌جو مرد جوانی که با انگیزه انتقام اقدام به آتش زدن خانه ویلایی در حوالی دماوند کرده بود و منجر به مرگ سه نفر شده بود با حکم قضات دادگاه کیفری استان تهران به 3 بار قصاص محکوم شد.

ادامه مطلب

کلاهبرداری در زندان با تلفن

کلاهبرداری در زندان با تلفن کلاهبرداری در زندان با تلفن دو مرد زندانی که با کمک همدستان خود در خارج از زندان، به بهانه برنده شدن در قرعه کشی همراه اول کلاهبرداری می کردند، دستگیر شدند.

ادامه مطلب
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network