بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

آخرین وضعیت پرونده عباس کیارستمی

آخرین وضعیت پرونده عباس کیارستمی جهانی‌ها : پس از اخبار که از پرونده عباس کیارستمی منتشر میشد شایعاتی نیز روانه بازار خبری شد با این حال در این مطلب آخرین وضعیت پرونده عباس کیارستمی را بررسی میکنیم.

ادامه مطلب

زلزله 4 ریشتری تبریز را لرزاند

زلزله 4 ریشتری تبریز را لرزاند جهانی‌ها -> اخبار موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران از وقوع زلزله 4 ریشتری در شهر تبریز خبر داد که در ادامه جزئیات آن را ملاحظه می فرمائید.

ادامه مطلب

ترامپ از نیویورک‌ تایمز انتقاد کرد

ترامپ از نیویورک‌ تایمز انتقاد کرد جهانی‌ها -> اخبار ریس‌جمهوری منتخب آمریکا از پوشش «ضعیف» اخبار مربوط به خودش در روزنامه نیویورک‌ تایمز انتقاد کرد.

ادامه مطلب

دستمزد کارگران چقدر باشد منصفانه است؟

دستمزد کارگران چقدر باشد منصفانه است؟ جهانی‌ها -> اخبار عضو کانون عالی شوراهای اسلامی کار در صحبت های خود علاوه بر دستمزد کارگران از سه مطالبه مهم حق مسکن مسکوت مانده کارگران، پس نگرفتن اصلاحیه قانون کار و ادغام بیمه درمان تامین اجتماعی گفت.

ادامه مطلب

نگار جواهریان علاوه بر بازیگری 2شغل دیگر نیز دارد!

نگار جواهریان علاوه بر بازیگری 2شغل دیگر نیز دارد! جهانی‌ها -> اخبار شاید جالب باشد که بدانید نگار جواهریان علاوه بر بازیگری, دو شغل دیگر نیز دارد.

ادامه مطلب

مهریه یکتا ناصر چقدر است؟

مهریه یکتا ناصر چقدر است؟ جهانی‌ها -> اخبار منوچهر هادی در مصاحبه ای مهریه همسرش یکتا ناصر را اعلام کرد.

ادامه مطلب

واکنش روحانی نسبت به پیروزی ترامپ

واکنش روحانی نسبت به پیروزی ترامپ رییس‌ جمهور با بیان اینکه توافق هسته‌ای با تغییر در دولت‌های خارجی تغییر نمی‌کند، تأکید کرد: نتیجه انتخابات آمریکا، اثری در سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران ندارد.

ادامه مطلب

بازگشت هنرمندان فریب خورده از شبکه جم به ایران

بازگشت هنرمندان فریب خورده از شبکه جم به ایران حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی گفت که تاکنون حدود 40 نفر از عوامل شبکه جم به ایران بازگشته اند!

ادامه مطلب

مشخص شدن پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران

مشخص شدن پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران فیلم “فروشنده” به کارگردانی “اصغر فرهادی” عنوان پرفروش ترین تاریخ سینمای ایران را از آن خود کرد.

ادامه مطلب

تصاویری عجیب از ترامپ بعد از کسب پیروزی

تصاویری عجیب از ترامپ بعد از کسب پیروزی عکس جالب و دیدنی که ترامپ پس از پیروزی در انتخابات آمریکا از خود منتشر کرده است. ترامپ با انتخاب این عکس برای صفحه توییترش خود را «رئیس‌جمهور منتخب» معرفی کرد.

ادامه مطلب
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن