بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

میزان افزایش حقوق کارمندان سال 96

میزان افزایش حقوق کارمندان سال 96 میزان افزایش حقوق کارمندان سال 96 هم اعلام شد. بنابر اعلام محمدباقر نوبخت در خصوص جلسه امروز کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی

ادامه مطلب

همه چیز درباره حذف صفر از پول ملی

همه چیز درباره حذف صفر از پول ملی پس از انتشار خبر حذف صفر از واحد پول ملی سوال بسیاری این است که این تغییر مفید است یا مضر؟

ادامه مطلب

چرا دلار گران شده است؟

چرا دلار گران شده است؟ با وجود اینکه اتفاق خاص اقتصادی در ایران و امریکا اتفاقا نیافتاده است ولی چند روزیست دلار به صورت تصاعدی گران شده است.

ادامه مطلب

مقدار افزایش حقوق در سال 96

مقدار افزایش حقوق در سال 96 با وجود تورم در هر سال اما در چندسال گذشته افزایشی در حقوق مشاغل صورت نگرفته است.افزایش حقوق 96 با مبلغ پیشنهادی 10 درصدی در لیست بررسی های نمایندگان مجلس قرار گرفت.

ادامه مطلب

خبر مهم برای زوج های تهرانی

خبر مهم برای زوج های تهرانی در حالی که در ماه های گذشته قیمت هر برگ از اوراق تسهیلات مسکن مرز ۱۰۰ هزار تومان را هم رد کرده بود در حال حاضر گرانترین تسه به قیمت تقریبا ۸۰ هزار تومان معامله می شود.  

ادامه مطلب

بحران مالی جدید در راه است!

بحران مالی جدید در راه است! جهانی‌ها -> اخبار یکی از مهم ترین حوزه هایی که متعاقب بحران مالی و بانکی جهانی سال ٢٠٠٨ دچار خسارت سنگین شد و هنوز از عوارض آن کاملا خلاصی نیافته، نظامات بانکی اروپایی و حوزۀ پولی “یورو” است.

ادامه مطلب

روستاییان بالای 70 سال بازنشسته میشوند!

روستاییان بالای 70 سال بازنشسته میشوند! نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان از رفع ایرادات شورای نگهبان در مورد طرح بازنشسته کردن کسانی که در سن بازنشستگی بوده و هنوز حق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر پرداخت می کنند، در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.  

ادامه مطلب

هزینه میلیاردی ایرانیان در ماه محرم

هزینه میلیاردی ایرانیان در ماه محرم مردم ایران معادل ٢ هزار میلیارد تومان غذای نذری در ماه محرم توزیع می‌کنند و برنج، پرفروش‌ترین ماده غذایی در این ماه است.  

ادامه مطلب

مشخص شدن زود هنگام عیدی کارکنان دولت

مشخص شدن زود هنگام عیدی کارکنان دولت گر چه حدود شش ماهی تا پایان سال و واریز عیدی کارکنان باقی مانده اما شواهد نشان می‌دهد که رقمی به عنوان پاداش پایان سال در نظر گرفته شده. رقم نهایی با تصویب هیات وزیران تعیین می‌شود.

ادامه مطلب

قیمت نجومی برنج

قیمت نجومی برنج طبق مشاهدات قیمت هر کیلوگرم برنج ایرانی در جه یک و در جه دو در سطح شهر بین ۱۲ تا ۱۴ هزار تومان فروخته می‌شود.

ادامه مطلب
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن