بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

عاملان داعشی شهادت زائران ایرانی در سامرا + تصاویر

عاملان داعشی شهادت زائران ایرانی در سامرا + تصاویر جهانی‌ها -> اخبار گروهک تروریستی داعش با انتشار تصاویری از دو نوجوان عاملان شهادت زائران ایرانی و دیگر مسلمانان در سامرا را معرفی کرد.

ادامه مطلب

چالش جدید ایران داعش در داخل کشور

چالش جدید ایران داعش در داخل کشور جهانی‌ها > اخبار داعش «استفاده از این گروه ها، تلاش برخی از حکومت های منطقه برای بی ثبات سازی ایران است…»

ادامه مطلب

آتش زدن دختران زیبا توسط داعش در موصل

آتش زدن دختران زیبا توسط داعش در موصل جهانی‌ها -> اخبار داعش زنان و دختران نجات یافته از داعش خاطراتی تکان دهنده از زندگی نکبت بار تحت سلطه داعش را روایت کردند.

ادامه مطلب

گربه ها یک داعش را خوردند + عکس

گربه ها یک داعش را خوردند + عکس جهانی‌ها -> اخبار داعش بعد از عملیات آزادسازی موصل گربه ها به جنازه یک داعشی هجوم بردند و او را خوردند.

ادامه مطلب

حرف زشت داعش به هیفا وهبی

حرف زشت داعش به هیفا وهبی جهانی‌ها -> داعش داعش برای دومین بار متوالی از “هیفا وهبی” خواست تا برای جهاد نکاح به گروهک تروریستی ملحق شود.

ادامه مطلب

دعوت داعش از هیفا وهبی برای داشتن رابطه جنسی

دعوت داعش از هیفا وهبی برای داشتن رابطه جنسی جهانی‌ها -> اخبار داعش از هیفا وهبی برای جهاد نکاح دعوت کرده و خواستار حضور این خواننده زن در بین مردان داعشی شده است.

ادامه مطلب

هلاکت فرمانده ارشد داعش در کرمانشاه

هلاکت فرمانده ارشد داعش در کرمانشاه جهانی‌ها -> داعش یکی از فرماندهان ارشد داعش در جریان یک عملیات پیچیده در کرمانشاه به هلاکت رسید.

ادامه مطلب

درگیری سپاه با تروریست ها در مرز کرمانشاه

درگیری سپاه با تروریست ها در مرز کرمانشاه جهانی‌ها -> داعش فرمانده نیروی زمینی سپاه از انهدام یک تیم وابسته به ضدانقلاب و گروهک‌های تروریستی و هلاکت ۱۲ تن از اشرار مسلح خبر داد.

ادامه مطلب

نوجوان داعشی سرکرده خود را پس از ازدواج با مادرش کشت

نوجوان داعشی سرکرده خود را پس از ازدواج با مادرش کشت جهانی‌ها -> داعش یک منبع محلی استان نینوا گفت: یک نوجوان داعشی سرکرده خود را پس از گذشت یک روز از ازدواج وی با مادرش با شلیک گلوله از پای درآورد.

ادامه مطلب

عملیات انتحاری داعش در دانشگاه تهران!

عملیات انتحاری داعش در دانشگاه تهران! جهانی‌ها -> داعش دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه چندی پیش یک تیم تروریستی داعش وارد کشور شده‌ بود گفت: این گروهک سه ماه پیش قصد عملیات انتحاری در دانشگاه تهران داشتند که از سوی نیروهای امنیتی و سپاه این مجموعه متلاشی شد.

ادامه مطلب
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن