بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

اغفال دختر جوان از طریق رابطه تلگرامی

اغفال دختر جوان از طریق رابطه تلگرامی دختری که اذعان می کند چندین با با پسری که عاشق او بوده رابطه جنسی برقرار کرده است و اکنون هرچه به دنبال این پسر می گردد او را پیدا نمی کند.  پسری جوان در تفریح کثیفی در تلگرام دختران داشت و آنان را با خواستگاری اغفال می […]

ادامه مطلب

خمیر کردن کودکان جنایت جدید داعشی ها

خمیر کردن کودکان جنایت جدید داعشی ها مادری که پسرش را از دست داده از ابعاد جدید جنایات و شکنجه‌های داعش پرده‌برداری کرده است.

ادامه مطلب

شوهرم میخواست من رابطه نامشروع داشته باشم

شوهرم میخواست من رابطه نامشروع داشته باشم جهانی‌ها -> اخبار روزنامه خراسان گزارش زندگی دختری را به چاپ رسانیده است که در زندگی خود سختی های زیادی را چشیده است.

ادامه مطلب

حکم دو بار اعدام برای قاتل ستایش

حکم دو بار اعدام برای قاتل ستایش جهانی‌ها -> اخبار یکی از وکلای پرونده ستایش گفت: قاتل ستایش دختری که چندی پیش به قتل رسیده بود محکوم به دوبار اعدام شد.

ادامه مطلب

دریافت پول از شش مرد در قبال رابطه با همسرش

دریافت پول از شش مرد در قبال رابطه با همسرش اداعای 6 مرد که به خاطر شکایت شوهر زنی بازداشت شده اند، روند یک پرونده تجاوز را تغییر داد. آزار زن متاهل توسط 6 مرد در اتاق خواب با هماهنگی شوهرش!

ادامه مطلب

حکم تجاوز مرد 60 ساله به دختر 20 ساله صادر شد

حکم تجاوز مرد 60 ساله به دختر 20 ساله صادر شد مطلب زیر در مورد تجاوز به یک دختر 25 ساله در شرکتی خصوصی بوده که توسط مسئول این شرکت انجام شده است و بالاخره پس از مدتها حکم این مرد شیطان صفت صادر شده است.

ادامه مطلب

99 ضربه شلاق مجازات آقای بازیگر مشهور

99 ضربه شلاق مجازات آقای بازیگر مشهور جهانی‌ها -> اخبار بازیگر مشهور که با شکایت دختری جوان راهی دادگاه شده بود، هر چند از اتهام تجاوز به عنف تبرئه شد اما دادگاه اورا به‌خاطر ارتکاب عمل منافی عفت به تحمل شلاق و ممنوع‌الکاری محکوم کرد.

ادامه مطلب

تجاوز ورزشکار المپیکی ایران به این دختر

تجاوز ورزشکار المپیکی ایران به این دختر بد نیست بدانید عده ای معتقدند ناکامی این ورزشکار المپیکی هم به دلیل نارضایتی دختری است که مورد تجاوز قرار گرفته، آه کشیده و این ورزشکار را نفرین کرده است!  

ادامه مطلب

تجاز وحشیانه مرد 40 ساله به دختر 14 ساله

تجاز وحشیانه مرد 40 ساله به دختر 14 ساله چند روز پیش مردی به اداره پلیس رفت و خبر از ناپدید شدن دختر 14ساله‌اش داد.وی گفت: دخترم بهاره دیشب به اتاقش رفت تا استراحت کند، اما صبح وقتی بیدار شدیم هرچه صدایش کردیم پاسخ نداد. به اتاقش رفتم و با جای خالی او روبه‌رو شدم.

ادامه مطلب

تجاوز 2 مرد به زن دوستشان در حضور شوهرش

تجاوز 2 مرد به زن دوستشان در حضور شوهرش جهانی‌ها -> اخبار همسرم در اتاق کناری در خماری بود که دوستانش به سراغ من آمدند . گفته های تلخی که پرده از ماجرای تجاوز به زن جوان توسط دوستان همسرش برداشت.

ادامه مطلب
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن