منوی سایت
مروری بر گذشته

تجاوز به دختر نوجوان در کافی شاپ + عکس

تجاوز به دختر نوجوان در کافی شاپ + عکس تجاوز به دختر نوجوان در کافی شاپ + عکس مرد شیطان صفت اهل منهت در یکی از کافی شاپ ها در حالی که مشروبات الکلی مصرف کرده بود به دختر 16 ساله تجاوز کرد.

ادامه مطلب

تجاوز به پسران نوجوان در تهران‌پارس

تجاوز به پسران نوجوان در تهران‌پارس تجاوز به پسران نوجوان در تهران‌پارس در ماه اخیر 3 پرونده ی تجاوز به پسران گوشه کنار تهران روی میز بازپرس های جنایی تهران قرار گرفت. پرونده هایی که عاملان و متهمان اصلی آنها از مصرف کنندگان شیشه بودند.

ادامه مطلب

تجاوز 4 پسر به یک دختر معلول

تجاوز 4 پسر به یک دختر معلول تجاوز 4 پسر به یک دختر معلول 4 دانش آموز دوره ی دبیرستان به جرم تجاوز به یک دختر ناتوان ذهنی دستگیر شدند. این 4 پسر ، دختر را که حتی قادر به صحبت کردن نیز نبود به زور به اتاق سرایدار بردند و او را مورد آزار […]

ادامه مطلب

پدرم 10 سال به من تجاوز کرد + عکس

پدرم 10 سال به من تجاوز کرد + عکس پدرم 10 سال به من تجاوز کرد + عکس قصه تجاوز از قصه های تکان دهنده ای است که دیگر برای خیلی از شنونده های افغان تکراری شده، با این تفاوت که این پرونده ثبت شده، دهلیزهای دادگاه ها و نهادهای دولتی را طی کرده و […]

ادامه مطلب

کتک خوردن دختر جوان بخاطر رد پیشنهاد بی شرمانه + عکس

کتک خوردن دختر جوان بخاطر رد پیشنهاد بی شرمانه + عکس کتک خوردن دختر جوان بخاطر رد پیشنهاد بی شرمانه + عکس دختر جوان خدمتکار یکی از رستوران های واقع در شانگهای به دلیل رد درخواست بی شرمانۀ مشتریان رستوران به مدت سه ساعت مورد ضرب و شتم وحشیانۀ صاحب کارش قرار گرفت.

ادامه مطلب

تجاوز به کودکان مقابل چشم پلیس + عکس

تجاوز به کودکان مقابل چشم پلیس + عکس تجاوز به کودکان مقابل چشم پلیس + عکس براساس ادعای قربانی تجاوز جنسی که در زمان کودکی ونوجوانی اش در حالی مورد تعرض جنسی یک سیاستمدار قرار میگرفت که پلیس تنها نظاره گر این جنایت بود،تحقیقات پلیس به منظور اثبات این ادعا و دستگیر شدن عوامل آن […]

ادامه مطلب

رابطه بی‌شرمانه معلم با شاگردان خود + عکس

رابطه بی‌شرمانه معلم با شاگردان خود + عکس رابطه بی‌شرمانه معلم با شاگردان خود + عکس به گزراش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران،  پرونده درگیر شدن معلم” کیمبرلی وادل مسیمور” 25 ساله که از سال 2013 با دانش آموزان خود ارتباط داشت، برملا شد.

ادامه مطلب

دستگیری آدم ربا و متجاوز به نوجوانان + عکس

دستگیری آدم ربا و متجاوز به نوجوانان + عکس دستگیری آدم ربا و متجاوز به نوجوانان + عکس دستگیری مرد 41 ساله ی متجاوز به قربانیان کم سن و سال و آدم ربای خطرناک توسط مقامات پلیس کالیفرنیا اعلام شد. همسر این مرد که سالها پیش توسط او ربوده شده بود نیز نجات یافت.

ادامه مطلب

شکارچی دختر بچه‌ها به زودی اعدام می‌شود

شکارچی دختر بچه‌ها به زودی اعدام می‌شود حــــکم 4 بار اعدام و 20 سال زندان مردی که در پوشش راننده سرویس مدرسه و با تهدید چاقو، دختربچه‌ها را مورد تجاوز قرار می کرد، در دیوان عالی کشور تایید و قطعی شد.

ادامه مطلب

زن خیانتکار با دوست پسرش همسرش را به قتل رساند

زن خیانتکار با دوست پسرش همسرش را به قتل رساند   دقایق اولیه بامداد چهاردهم مهر بود که پسر ۲۲ ساله ای به طور پنهانی و با کلیدی که در دست داشت وارد آپارتمان زنی شد که از حدود یک سال قبل با وی آشنا شده بود. او در حالی که چاقویی را در دست […]

ادامه مطلب

تجاوز گروهی به دختر 17 ساله

تجاوز گروهی به دختر 17 ساله دختر ۱۷ ساله که در اتاق مشاوره پلیس فتا اشک می ریخت، در حالی که سرش را میان دو دستش گرفته بود و به آینده تاریک خود می اندیشید در میان هق هق گریه به بیان ماجرای تلخ لانه وحشت پرداخت و گفت:

ادامه مطلب

تجاوز جنسی به دختر 3 ساله در مهد کودک

تجاوز جنسی به دختر 3 ساله در مهد کودک پلیس دهلی‌نو از آزار جنسی و تجاوز به یک دختربچه سه ساله در یکی از مهدهای کودک در این شهر خبر داد.

ادامه مطلب

تجاوز جنسی میوه فروش دوره گرد به زن خانه‌دار

تجاوز جنسی میوه فروش دوره گرد به زن خانه‌دار   مردی که مرتکب جنایتی شد پس از تایید حکم قصاص توسط دیوانعالی کشور در یک‌قدمی چوبه‌دار قرار گرفت.

ادامه مطلب

تجاوز جنسی به همسر دوست و انتشار فیلم آن

تجاوز جنسی به همسر دوست و انتشار فیلم آن خانواده 2مقتولی که پس ازتعرض به همسر دوست شان،فیلم آن را پخش کرده بودند،از قصاص قاتل صرفنظر کردند.

ادامه مطلب

تجاوز جنسی به 100 دانشجو

تجاوز جنسی به 100 دانشجو در اکسفورد دختر دانشجو که به همراه 6 تن دیگر از دوستانش 2 سال گذشته از دانشگاه آکسفورد انصراف داده بودند در مرکز پلیس آکسفورد شایر، راز جنایت‌های گروهی تعدادی از دانشجویان پسر را فاش کردند.

ادامه مطلب
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network