منوی سایت
مروری بر گذشته

نرمش‌هایی ساده برای دردهای گردن و شانه

نرمش‌هایی ساده برای دردهای گردن و شانه کاربران کامپیوتر ،کارمندان ،و حتی خانم های خانه دار حتما بخوانند !!!

ادامه مطلب

ورزش‌های مناسب برای بیماران قلبی

ورزش‌های مناسب برای بیماران قلبی ورزش‌های مناسب برای بیماران قلبی بیمار پس از ابتلای به سکته‌ی قلبی می‌تواند ورزش‌هایی را که قبلا انجام می‌داده است از سر بگیرد.

ادامه مطلب

ورزش‌هایی برای تقویت عضلات کمر

ورزش‌هایی برای تقویت عضلات کمر ورزش‌هایی برای تقویت عضلات کمر یک جراح استخوان و مفاصل گفت: انجام حرکات ورزشی مناسب می‌تواند برای دردهای کمر همزمان ترمیمی و پیشگیرانه باشد.

ادامه مطلب

بیماری‌هایی که با ورزش درمان می‌شوند

بیماری‌هایی که با ورزش درمان می‌شوند بیماری‌هایی که با ورزش درمان می‌شوند ورزش، عمر را طولانی تر می کند، باعث کاهش وزن می شود و به تقویت قلب کمک می کند اگرچه بهترین درمان ورزش است اما به ندرت پزشکان برای بهبود بیماری آن را توصیه می کنند.

ادامه مطلب

توصیه هایی برای ورزشکاران مبتدی

توصیه هایی برای ورزشکاران مبتدی توصیه هایی برای ورزشکاران مبتدی توصیه می شود افرادی که مبتدی هستند و تازه ورزش کردن را شروع کرده اند، آسیب های ورزشی را جدی بگیرند و از نکات صحیح ورزش کردن مطلع شوند تا کمتر آسیب ببینند.

ادامه مطلب

تناسب اندام و درمان درد مفاصل با ورزش شنا

تناسب اندام و درمان درد مفاصل با ورزش شنا تناسب اندام و درمان درد مفاصل با ورزش شنا ورزشکاران برای بهبود آسیب هایی که در طول مسابقات به آنها وارد می گردد و همچنین برای رهایی از دردهای مفصلی، شنا را انتخاب می کنند.

ادامه مطلب

حرکات ورزشی برای اینکه نفخ نکنید

حرکات ورزشی برای اینکه نفخ نکنید حرکات ورزشی برای اینکه نفخ نکنید حرکات ورزشی این بخش برای لاغری و یا رفع مشکلات گرفتگی عضلات نیست. شاید برایتان عجیب باشد اما انجام این حرکات ورزشی برای رفع نفخ شکم توصیه می شود. بازدید : 234 نفر حرکات ورزشی برای اینکه نفخ شکم را از بین ببرید […]

ادامه مطلب

ورزش‌هایی برای کاهش چربی شکم

ورزش‌هایی برای کاهش چربی شکم در این مطلب از جهانی‌ها ورزش هایی برای کاهش چربی شکم را در اختیار شما قرار میدهیم ۱.پیاده روی:.یکی از ساده ترین راه های آب کردن چربی شکم و اطراف کمر پیاده روی می باشد که حداقل باید ۳۰دقیقه در روز وبه طور مرتب انجام گیرد و پیاده روی شما […]

ادامه مطلب

روش‌های ساده برای پیشگیری از چاقی

جهانی‌ها -> سبک زندگی -> پزشکی حتماً عوارض دراز مدت پشت میز نشینی را می دانید، پس باید از راه هایی موثر جهت پیشگیری از بروز دردهای مفصلی، خطر بیماری های قلبی، خطر پوکی استخوان، اضافه وزن و بسیاری خطرات دیگر نیز آگاه باشید. به نکاتی که در این مطلب اشاره شده توجه کنید تا […]

ادامه مطلب

هشت نوع ورزش برای یک شکم صاف

هشت نوع فعالیت برای یک شکم صاف فکر می‌کنید وقتی حرف از داشتن شکمی صاف به میان می‌آید، ضرب المثل ” نابرده رنج، گنج میسر نمی‌شود” درست است؟ نه دقیقاً. روش‌های گوناگونی وجود دارد که بدون ساعت‌ها ورزش بر روی زیر‌انداز در خانه یا باشگاه ،بتوانید ماهیچه‌هایتان را  خوش‌اندام و  وزن خود را کم نمایید.

ادامه مطلب
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
X nex1network