بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

سفت کردن پوست شل شده بعد از لاغری با این روش‌ها

سفت کردن پوست شل شده بعد از لاغری با این روش‌ها جهانی‌ها -> سلامت سفت شدن و خلاص شدن از شلی پوست بعد از لاغری‎

ادامه مطلب

5 نکته برای دویدن در سرما

5 نکته برای دویدن در سرما جهانی‌ها -> ورزش درمانی اگر شما یک دونده مشتاق باشید که در هر فصلی برای دویدن بیرون می‌روید‎

ادامه مطلب

ورزش های موثر در درمان افسردگی و اضطراب

ورزش های موثر در درمان افسردگی و اضطراب انجام ورزش یوگا، عصبانیت، اضطراب و افسردگی را کاهش می‌دهد جهانی‌ها -> ورزش درمانی ورزش نقش اساسی در مقابله با انرژی و اضطراب ایفا می‌کند. ورزش‌های خاصی وجود دارند که بیشتر بر روی سلامت ذهن تاثیر می‌گذارند و می‌توانند افسردگی را دور کنند.

ادامه مطلب

از بین بردن چربی های شکم با این روش ها

از بین بردن چربی های شکم با این روش ها  چربی پایین شکم یکی از مشکلات در کسانی است که شکم بزرگی دارند. برای از بین بردن و آب کردن چربی پایین شکم تان کافی است دستورات زیر را انجام دهید.

ادامه مطلب

بهترین ساعت روز برای ورزش کردن چه زمانی است؟

بهترین ساعت روز برای ورزش کردن چه زمانی است؟ جهانی‌ها -> سلامت صبح زود زمان نامناسبی برای ورزش نیست اما با توجه به این‌که بدن اصطلاحا هنوز به طور کامل از خواب بیدار نشده، توصیه می‌شود ورزش به ساعت دیگری منتقل شود.

ادامه مطلب

بهترین زمان برای ورزش کردن زنان

بهترین زمان برای ورزش کردن زنان جهانی‌ها -> ورزش درمانی بهترین زمان ورزش کردن خانم ها به دلیل تغییرات هورمونی که در بدن دارند، برای بسیاری از آنها جای سئوال است. در این مطلب به توضیح بهترین زمان ورزش کردن خانم ها می پردازیم.

ادامه مطلب

سفت کردن بازوهای شل با این ورزش‌ها

سفت کردن بازوهای شل با این ورزش‌ها جهانی‌ها -> ورزش درمانی ورزش دادن بازوها باعث ساختن عضله خواهد شد، اما ممکن است این عضله زیر چربی پنهان بماند و نتواند به سفت کردن بازوهای شل شما کمک کند. برای تقویت بازوها باید در سراسر بدن‌تان چربی سوزی داشته باشید.

ادامه مطلب

روش هایی برای آب کردن قطعی چربی های پهلو

روش هایی برای آب کردن قطعی چربی های پهلو حالا زمان آن است، که راه‌هایی برای آب کردن چربی بیشتر بصورت روزانه پیدا کنید تا از شر چربی پهلوهایتان خلاص شوید.

ادامه مطلب

فواید ماساژ دادن پاها قبل از خواب

فواید ماساژ دادن پاها قبل از خواب     پاها، پایین ترین عضو بدن مان هستند که همه شنیده ایم به آن قلب دوم بدن هم می گویند. اما چقدر به سلامت شان اهمیت می دهیم؟ هر روز از آنها کار می کشیم و وزن بدن مان را به آنها تحمیل می کنیم، و در […]

ادامه مطلب

نرمش‌هایی ساده برای دردهای گردن و شانه

نرمش‌هایی ساده برای دردهای گردن و شانه کاربران کامپیوتر ،کارمندان ،و حتی خانم های خانه دار حتما بخوانند !!!

ادامه مطلب
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن