بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

مشکلات مالیدن چشم ها + راه حل

مشکلات مالیدن چشم ها + راه حل جهانی‌ها: احساس خارش در ناحیه چشم یک تحریک عادیست که با گرد و غبار یا ورود هر جسم خارجی ممکن است ایجاد شود. اما این مالیدن باعث بروز پیامدهای جدی مانند تغییر شکل قرنیه میشود. امام راه حل چیست؟

ادامه مطلب

پیاده روی در روزهای سرد و برفی و بارانی

پیاده روی در روزهای سرد و برفی و بارانی با فرا رسیدن فصل سرد این سوال پیش می آید که در این شرایط آب و هوایی ورزش و پیاده روی در چه شرایطی میتواند مفید باشد و خود باعث بروز بیماری نشود.

ادامه مطلب

علل و روش پیشگیری خون دماغ در فصل سرد

علل و روش پیشگیری خون دماغ در فصل سرد خون دماغ مخوصا در فصل سرد باتوجه به خشکی و سردی هوا بیشتر میشود. با توجه به سرما و لزوم گردش خون در این فصل راهکارهای مراقبت بیشترمفیدتر از قبل میباشد.

ادامه مطلب

هجوم شپش ها بسوی دانش آموزان

هجوم شپش ها بسوی دانش آموزان شپش ها حشراتی پهن و بدون بال هستند که به پوست می چسبند و از خون انسان تغذیه می کنند و روی ساقه موها تخم می گذارند. البته این حشرات توانایی پرواز، جهیدن یا نفوذ به درون پوست سر را ندارند، ولی پای آنها برای چسبیدن به موها تکامل […]

ادامه مطلب

چگونه بوی بد عرق بدن را از بین ببریم؟

چگونه بوی بد عرق بدن را از بین ببریم؟ این حس که بوی بدی از بدن شما متصاعد می‌شود بسیار آزاردهنده است و همه مردم هم از بوی بد فراری هستند. بوی بد می‌تواند در فعالیت اجتماعی شما تاثیر گذاشته و خاطره بدی از شما را در ذهن دیگران به‌جای بگذارد. ترشحات زیر بغل از […]

ادامه مطلب

اصول اولیه داشتن یک رابطه جنسی خوب

اصول اولیه داشتن یک رابطه جنسی خوب داشتن رابطه جنسی خوب با همسر برای تداوم زندگی یک زوج امری واجب است. اما اصول اولیه این رابطه جنسی چیست؟برای داشتن یک رابطه جنسی لذت بخش چه کنیم؟

ادامه مطلب

علائم وجود سم در بدن انسان

علائم وجود سم در بدن انسان مشکلات گوارشی، بوی بد دهان، افزایش بیش از حد وزن و خواب طولانی از جمله علائم بالا بودن میزان سم در بدن است.علایم بالا بودن میزان سم در بدن را بشناسید:

ادامه مطلب

آسیب دیدگی ناحیه تناسلی با این روش ها

آسیب دیدگی ناحیه تناسلی با این روش ها   چند سال پیش، کمیسیون امنیت محصولات مصرفی آمریکا بررسی هایی را آغاز کرد که چرا بیماران زیادی به دلیل جراحات و آسیب هایی در ناحیه آلت تناسلی به اورژانس مراجعه می کنند، در طی این بررسی ها هر آنچه می تواند برای این عضو از بدن […]

ادامه مطلب

روش های پیشگیری از سرماخوردگی

روش های پیشگیری از سرماخوردگی استفاده از میوه ها برای پیشگیری از سرماخوردگی بسیار مفید است

ادامه مطلب

قرص ژلوفن | مضرات مصرف قرص ژلوفن

قرص ژلوفن | مضرات مصرف قرص ژلوفن جهانی‌ها -> پیشگیری قبل از درمان مصرف ژلوفن بدون محدودیت ونسخه ی پزشک بسیار پرخطر است. مصرف ژلوفن می تواند سلامت قلب و اعضای دیگر داخلی بدن را تهدید کند.

ادامه مطلب
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن