بلیط هواپیما
منوی سایت
مروری بر گذشته

آیا رژیم لاغری گیاه خواری عوارض دارد؟

آیا رژیم لاغری گیاه خواری عوارض دارد؟ سوالی که بسیاری از افراد دارند این است که آیا رژیم لاغری گیاه خواری عوارض دارد؟. با این رژیم نیازهای ضروری بدن رفع میشود؟

ادامه مطلب

افزایش بوی بد عرق با این خوراکی ها

افزایش بوی بد عرق با این خوراکی ها برخی مواد غذایی باعث تغییر بوی بدن شده و مایه ی آبروریزی می شوند. بنابراین علاوه بر رعایت بهداشت لازم است که قبل از ملاقات های رسمی و مهم از مصرف برخی مواد غذایی مانند مارچوبه، قهوه، کلم، پیاز و غیره بپرهیزید.  

ادامه مطلب

پیشگیری از بواسیر با این مواد غذایی

پیشگیری از بواسیر با این مواد غذایی صحبت کردن از بواسیر یا همان هموروئید برای بسیاری از افراد مشکل است. خیلی از افراد برای رفع مشکل شان به سختی نزد پزشک می روند چون از عنوان کردن مشکل خود خجالت می کشند.

ادامه مطلب

لاغری با این میان وعده ها …

لاغری با این میان وعده ها … ما تعداد بسیاری میان وعده کم کربوهیدرات پیدا کرده‌ایم که شما را سیر نگه می‌دارند، خوشمزه هستند و یک مزیت دیگرشان این است که همه آنها مورد تایید متخصصان تغذیه هستند. وقت آن است که با دقت بیشتری میان وعده‌هایتان را انتخاب کنید.  

ادامه مطلب

چای سبز لاغر می کند یا چای ترش؟

چای سبز لاغر می کند یا چای ترش؟ جهانی‌ها -> سلامت چای سبز تاثیر زیادی روی لاغری ندارد و تمام تبلیغات در خصوص لاغری با چای سبز فریب است و هیچ دانشی پشت آن نیست .

ادامه مطلب

بری لاغر شدن این 5 خوراکی را زیاد بخورید!

بری لاغر شدن این 5 خوراکی را زیاد بخورید!   جهانی‌ها -> سلامت بسیاری عقیده دارند کیفیت مواد غذایی در رژیم لاغری، مهمتر از کمیت و مقدار آن است.

ادامه مطلب

12 مواد غذایی ضد پیری را بشناسید

12 مواد غذایی ضد پیری را بشناسید جهانی‌ها -> سلامت بهترین مواد غذایی ضد پیری که می توانند چندین سال به طول عمر شما اضافه کنند

ادامه مطلب

فیبر چیست؟همه چیز درباره فیبرها

فیبر چیست؟همه چیز درباره فیبرها از بهترین منابع برای تامین فیبرهای سالم سبزیجات و میوه‌ها هستند جهانی‌ها -> سلامت فیبرها به طرق متفاوتی بر سلامت شما موثرند.

ادامه مطلب

خواص انجیر در کاهش وزن

خواص انجیر در کاهش وزن جهانی‌ها -> سلامت مصرف انجیر چه به صورت تازه و چه به صورت خشک حاوی فواید متعددی است

ادامه مطلب

تقویت قوای جنسی با این مواد غذایی

تقویت قوای جنسی با این مواد غذایی در تقویت نیروی جنسی، فایده غذا بیشتر از دوا است، ولی غذایی که بدین منظور انتخاب می‌شود، باید سه خصوصیت مهم داشته باشد: اول این‌که کثیرالغذا باشد؛ دوم، مولد ریح و باد باشد؛ سوم، مایل به گرمی باشد.

ادامه مطلب
مطالب پر بیننده
تبلیغات متنی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :)
مطالب پر بیننده
.

انجمن